چالش کتاب خوانی آبان ماه 1398

سلام.

بنیانگذار! ش خودتون بشید خب…منتظریم :innocent: اگه نه, احتمالا بتونم تا شب بسازم!

من که از خودم خجالت می کشم اونوقت اگه بخوام تصویرش رو بذارم :joy::footprints::footprints::footprints:

اتفاقا یه چالش پویاست؛ به خصوص برا اونایی که اهل کتاب خوندن هستنو اضافه کردن واژه ها به لایتنر عادت شون شده

به نظرم هفتگی هم گزارش بدیم…یه هدف مشخص کنیمو سر یه هفته, گزارش عملکرد بدیم.

5 پسندیده

:monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey:

Better late than never :joy::turtle::rabbit2:

4 پسندیده

سلام
من هم لاینترم خیلی زیاد شده بود و زدم به سیم آخر و همشو پاک کردم. :slightly_smiling_face: اینم سندش:

15 پسندیده

سلام
منم به سرم زده بود این کارو کنم ولی میگم حیفه.
آدم دیوونه میشه ۲۵۰۰ کلمه :grinning_face_with_smiling_eyes::disappointed_relieved:
نمیشه هم ازشون حذف کرد اکثرا مهمن.

5 پسندیده

سلام
موافقم
من میسازم.

5 پسندیده

چالش هفتگی جعبه لایتنر :)

دوستان بشتابید به چالش جعبه لایتنر :point_up::point_up::point_up:

6 پسندیده

خداقوت بهشون :joy::joy::joy:
چه خبره

اگه تا الان تصمیمتونو نگرفتین man’s search for meaning پیشنهاد منه

7 پسندیده

سلام

متشکرم.

از اون دست قصه های عشقولانه بود که پسره می ره خارج و قراره با نامه از حال هم جویا بشن…اینجاس که پای پدره به ظاهر عاقل میاد وسط…و باقی ماجرا :rofl:

حتما، چرا که نه؛ البته اگه خیلی از سطح الانم فاصله نداشته باشه :upside_down_face:
تو کدوم قسمت اپلیکیشن میشه پیداش کرد…من که نتونستم؛ زبانشناس هم که متاسفانه search نداره :face_with_head_bandage:

5 پسندیده

این کتاب سطحش بالاست. اما اگه اسم کاربری شما رو اشتباه نکرده باشم سطوح بالا هم مطالعه میکردین درسته؟

4 پسندیده

سلام . یعنی الان هیچ واژه ای نیست توی زبانشناس که شما بلد نباشید ؟
آخه یادمه به انتهای سطح شش رسیده بودید :blush:

5 پسندیده

سلام
خیلی واژه هست که بلد نیستم. اما تصمیم گرفتم وقتی به این واژه ها برخوردم تو لاینتر واردش نکنم و به صورت طبیعی با زیاد دیدنشون در جاهای مختلف یادشون بگیرم.

6 پسندیده

بستگی به موضوع و جذابیتش داره البته…یه چند باری امتحان کردم

البته تا الان نتونستم کتاب پیشنهادی تون رو پیدا کنم :joy:

4 پسندیده

این در مورد جنگ جهانی دومه ولی محوریتش بررسی ابعاد جنگ و اینها نیست. میاد به دلایلی که باعث شد ی سری از زندانی های اون موقع زنده بمونن میپردازه. ی جورایی میخواد بگه زندگی از هر چیز دیگه ای قوی تره …

اینم خدمت شما
بخش غیر داستانی زیبوک

5 پسندیده

سلام…ممنونم از توضیحات تون

یکی دوماه پیش که شروع کرده بودم به خوندن کتابای داستان تو اپلیکیشن, یه داستان حدود دوساعتی خوندم…کتایای ساده…دفتر خاطرات یه دختر جوون.
در مورد جنگ جهانی بودو داستان حول و حوش زنذگی چندین نفر در خفا می چرخید. آخر داستان خیلی غم انگیز بود…چون دیگه گوینده ی داستان, اون ذختره نبود. امان از جنگ و :disappointed_relieved:

دست تون درد نکنه…پیداش کردم.یه کم هنوز سطحش برام بالاست. حدود ۶۰ درصد برا هر درس…خدا بخواد, یه ماه دیگه, بتونم از پس شروعش بربیام.
بازم ممنونم :rose: از لطف و محبت تون

5 پسندیده

سلام آقا مصطفی
من فکر میکنم همین جعبه لایتنر یه فورسی برای آدم پیش میاره که مرور کنه درس هارو که وقتی نباشه امکانش هست اونطور که باید مطالعه نکنی. خیلی شبیه زنجیره روزانه که خودتو مجبور میکنی به مطالعه روزانه.

6 پسندیده

سلام علی آقا،
موافقم.
لاینتر بره من خیلی مفید بوده و قطعا تاثیر داره. به شرطی که پیوسته مرور بشه و رو هم انباشته نشه خیلی هم عالیه. :rose:

6 پسندیده

سلام
مرسی فاطمه جان برای استارت تاپیک این ماه :rose::rose:
هر ماه فعالیت های این چالش بیشتر میشه :heart_eyes: امیدوارم همیشه همینجوری تو اوج باشه این چالش :dizzy:
دوستان کتابخون همگی موفق باشین :tulip::tulip:

8 پسندیده

اره اینم غمگینه ولی درس خوبی رو به آدم میده پس ارزششو داره :ok_hand:

خیلی هم خوب
موفق باشی حسابی :cherry_blossom::+1:

5 پسندیده

سلام مریم جان
خواهش میکنم عزیزم
ایشالا پر دستاورد باشه واسه همگی :cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

امروز چپتر سوم خون هیولا هم تماااام :grin:

8 پسندیده