چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

خب ی سلاااااام گرم خدمت دوستان کتابخونم :sparkling_heart:
دمتون گرم خیلی عالی پیش میرید :clap::clap::clap:
منم این دو سه روز ۳ فصل از کتاب unfu*k yourself رو چندین بار گوش دادم. عالیه این کتاب، خصوصا برای اونایی که همش غر میزنن :joy:
۱ فصلم از 4 hour workweekرو خوندم. این کتابم از جمله کتاب های عمیقه برا همین من این یکی رو کند پیش میرم تا ببینم چی پیش میاد :v:

11 پسندیده

سلااااام به روی ماهتون
به به
عالی مثل همیشه
بهروز و پایدار باشید :heart: :tulip:

9 پسندیده

سلام عزیزم
داشتم براتون کامنت میزاشتم :grin:
ماشالله به خودتون
از وقتی شروع کردین حسابی دارین با قدرت جلو میریدا
آفرین بهتون :clap::clap::clap::clap:

9 پسندیده

قربونتون برم
شما لطف دارید
وقتی کنار شما عزیزان با انرژی و با استعداد و مهربون باشم مسلما عالی پیش میره.
الان دوباره روحیه مضاعف گرفتم
مرسی که هستید :heart_eyes: :heart:

9 پسندیده

امیدوارم به همین زودی هم پیشرفت خودتون رو حس کنید تا همین روند ادامه دار بشه
آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر دارم براتون بانو جان :sparkling_heart::four_leaf_clover:

8 پسندیده

سلام.
شب پاییزی همه به خیر و پرامید

شنیدم که کلان شهرا اونقدر آلوده ن که :woozy_face:
ما هم از زمین لرزه بهره مند! شدیم…و البته باران لطیف پاییزی :volcano:

امروز خوندن کتاب کشور وحشی / Wild country از مجموعه کتاب های سطح فوق ساده/دوساعتی رو خوندم. سطح واژگان رو برا من 83 زده بود ولی خیلی خیلی خیلی راحت تر به نظر می رسید.
خداروشکر این مجموعه هم متن و گوینده خوبی داشت…و داستان پرماجرا

دختر جوانی/ Tess که به عنوان لیدر تور مجبور شده تو شرکت پدرش/ wild country مشغول به کار بشه. می شه گفت که تا حدی دختر دست و پاچلفتی/ clumsy اما مهربان و صادق. اون عاشق نقاشیه و بالاجبار نقش لیدری رو پذیرفته.
این بار پدرش اون رو مجبور کرده که با یکی دیگه از لیدرای شرکت/ Grant، رهبری تور رو به عهده بگیره. مرد جوانی که Tess از اون دل خوشی نداره.
خلاصه، این مجموعه پر شده از درگیری این دو تا آدم و بدشانسی های پی درپی تس :anguished::scream:
این هم سه خط پایانی این داستان:

It was the summer holidays and I’d returned to Provence to work as a tour leader for Wild Country again. Or at least half a tour leader, because Grant was the other half. He organised everybody, and I kept them happy.

We’re a good team.

امیدوارم شما هم مثل من از خوندنش لذت ببرید.

Time you enjoy wasting is not wasted time.

11 پسندیده

ممنون فاطمه جان با وجود دوستان و اساتیدی چون شما این مسیر برای منو و سایرین هموارتر میشه،همچنین شما :pray::kissing_heart:

8 پسندیده

خیلی خیلی سپاسگزارم ازتون دوست عزیز
هرچند هنوز به اون مقدار مطالعه ایده آل روزانه ام نرسیدم ولی واقعا حسم خیلی بهتره.
چالش کتابخونی باعث شد با احساس قشنگتری دوره انگلیسی قدرت رو پیش برم .
خیلی جالبه من قبل از این هفته که چالش کتابخونی رو شروع کنم انگلیسی قدرت رو شروع کرده بودم، اما باهاش به هیجان نمیومدم…و عملا تلاش میکردم که انگلیسی رو از جناب ای جی هوگ بدون تلاش یاد بگیرم :grin:
ولی بعد از دو سه روز داستان خوندن اصلا بطور کل حسم عوض شد و با یه شور و هیجان خاصی بارها و بارها انگلسی قدرت رو گوش میدم.
شایدم چون من از کودکی عاشق داستان بودم با خوندن داستان به peak emotional state میرسم .
در هرصورت ممنون بابت این چالش و همراهی تون و ایجاد انگیزه. :wilted_flower::rose:

8 پسندیده

سلام‌ و درود بی پایان به همه دوستان و همراهان
امشب آخربن داستان از مجموعه شرلوک هولمز بنام انجمن موسرخ ها رو خوندم و عالی بود.
خیلی دوست دارم یه داستان لطیف و یا کتابی مثل secret که در رابطه با تفکر مثبت و یا برنامه ریزی و روانشناسی فکر بخونم که متناسب با سطحم باشه.
اساتید و دوستان با تجربه میتونن راهنماییم‌کنن؟

13 پسندیده

این حس کمکم به دست میاد، اون پرفکت بودنی هم که اغلب ما منتظرش هستیم هیچ وقت نمیاد، همین پیشرفتای کوچیک هم میتونه حس خوب منتقل کنه :star2:

خیلی هم عالی :clap::clap:
پس با همین فرمون ادامه بدین :v::v:

9 پسندیده

سلام مجدد به همه دوستان
میشه راهنماییم کنید؟
زمان امروز داره تموم میشه من هنوز کتاب انتخاب نکردم
@mehran72es
@fdoosti
@YoKambiz
@saebi
@pari
@sepide-str
@firo744
و سایر اساتید و دوستان باتجربه

11 پسندیده

سلام
تو اون ضمینه و سبکی که گفتین ب نظر من کتاب mastery (تسلط) اثر رابرت گرین کتاب خیلی خوبی میتونه باشه براتون
البته در ضمینه ی موفقیت هم کتاب اثر مرکب کتاب خیلی خوبیست
@osiya1981

10 پسندیده

سلام عزیزم.

متاسفانه من توی این سبک هیچ تجربه‌ای ندارم. من بیشتر کتاب ادبی می‌خونم.

9 پسندیده

سلام کتاب تسلط و the law of human nature به نظرم خوبه.

البته سطحش کمی بالاست

11 پسندیده

سلام . این کتابی که گفتید رو من نخوندم
کتاب اثر مرکب خیلی خوبه و تقریبا کوتاهه
ولی فکر میکنم یه کم سخت باشه براتون
کتاب the subtle art of not giving a fu*ck هم خوبه
در کل این کتابا یه کم کلمات سخت و نا آشنا دارن و سرعت خوندنشون هم نسبتا زیاده !
من پیشنهاد میکنم از پادکست های ای جی که توی برنامه هست استفاده کنید ، اونا هم خیلی خوبن
همچنین پادکست های یادگیری انگلیسی با حس خوب ، که مسائل روانشناسی و موفقیت رو هم پوشش میده

داستان لطیف هم دقیقا نمیدونم چه داستانی میشه ؟
ولی از مجموعه کتاب های سطح بندی شده سطح متوسط ، کتاب کوهستان سرد کتاب قشنگیه

12 پسندیده

سلام
منم بهتون کتاب مستری رو پیشنهاد میدم
ولی برا الان سطحش بالاست و از طرفی هم کاملا برعکس کتاب هاییه که میخوان انرژی مثبت رو به طور مصنوعی القا کنن :grin:( البته اثرش چند برابره)
به نظرم یکم با همین کتابایی که میخونید جلو برید و بعد پله پله سطح رو بالا ببرید ( یکم صبر لازمه اینجا :grin:)

13 پسندیده

سلام
بالاخره تمومش کردم fluent in 3 months
این کتاب از سطح پیشرفته و فایل صوتی 6 ساعته
باید بگم یه جاهایی نظر بنی لوئیس با ای جی هوگ متفاوته مثلا میگه تمرکز ت روی یادگیری زبان باشه و کار دیگه ای مثل پیاده روی و همزمان انجام نده
از روش کدینگ هم برای یادگیری لغات استفاده میکنه
منظورش از fluency هم رسیدن به سطح بالاتر از B2 هست. در مجموع خوندنش و به دوستان توصیه میکنم

17 پسندیده

سلام به دوستان عزیز
واقعیت اینه من چند کتاب رو با هم میخونم. که دوتاش داستانن. یکیش مستری هست که مجدد ازش دشت میکنم. اینم کتاب جدیدمه که هیچ شناختی ندارم فقط از سر کنجکاوی انتخابش کردم ببینم حرفاش چیه و چقدر کاربرد عملی داره :grin:

16 پسندیده

سلام شب پراز آلودگی پاییزیتون بخیروپردود :joy::joy::joy::joy::sunflower::hibiscus::rose::bouquet::tulip::blossom::sunflower:
کتاب باغ مخفی

:snowman_with_snow::snowman_with_snow:۱۰آذرماه۹۸ :hibiscus::sunflower:

15 پسندیده

سلام به دوستان گرامی
اینم من :blush:

:bulb: Don’t be fooled by the self-help bullshit that tells you “You deserve it!” Because you don’t. No one does. That conversation will leave you waiting and wanting and eventually a complete victim to your own life. :v:

15 پسندیده