چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

محدثه جونه پس :grin::grin::grin: بنده نمیدونستم

7 پسندیده

مرسی رفیق جان حتما از پیشنهاداتت استفاده میکنم
شرلوک هم خوندم :sweat_smile::star_struck:

خیلیا اینو گفتین حتما باید یه گریزی بزنم بهش
I’ll give it a shot

ممنون عزیزم حتما اینو هم یه نگاهی میکنم بهش

احسنت دقیقا واسه همین میخوام کتاب بخونم به یه مشکل بزرگی که برخوردم اینه که حس میکنم لغاتیم که یاد داشتم انقد استفاده نشده داره یادم میره خیلی ترسناکه این قضیه برام :disappointed_relieved::cry:

مرسی عزیزم از پیشنهاداتت ممنونم حتما بهشون یه نگاهی میندازم.

10 پسندیده

سلام جیرجیرک خودم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::crown::crown:عزیزم غمت نباشه از این اتفاقات زیاد میفته :heart::heart::sunflower::hibiscus::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:الان از مدلهای زیر یکی رو انتخاب کن قرار آقایان ناصری و گلمیرزایی و کشاورز قراره برات بخرند نازنیینم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

jpeg

انشاالله بهترینش برات جایگزین میشه خوشگل خانمم :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::tulip::tulip:

9 پسندیده

دیجی‌پی رو نصب کنین، چهارشنبه ها قرعه کشی آیفون ۱۱ داره…

8 پسندیده

سلام جناب @rokni شبتون بخیروشادی :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose: از ایفون خوشم نمیاد سامسونگ سراغ داریند معرفی بفرمایند :wink::wink::wink::wink::wink:

7 پسندیده

سلام
شب شما بخیر باشه
نه، فیدیبوک هفته قبل گذاشته بود که، تموم شد
خب نصب کنید، برنده شدید بدید من :grin:

7 پسندیده

وای چطور دلت میاد. خیلی بامزه است من خوشم میاد ازش :blush:

7 پسندیده

سلام
بله کاملا درسته آقای مددی یا موحدی بنده یادم میره :sweat_smile::+1: چه آیه ی خوبی
منم دیگه ناراحت نیستم فقط داداش کوچیکم انداخته شکسته باهاش دعوا کردم میگه من نکردم اینجاش جالبه :joy::joy::joy:

9 پسندیده

سلام‌میترا جونم مرسی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: مرسیییی
آقای کشاورز نمیخره تازه یچیزیم میگ :joy::joy::joy:
ولی خب آیفون ۱۱ دوست ندارم میخاستن بخرن نخواستم

5 پسندیده

هیچی دیگه اینو نصب کنم من باید بجای آیفون کارخونه آیفونو بهشون بدم :sweat_smile::joy:

7 پسندیده

جای مناغشه نیست
اما شما نصب کنید برنده بشید برای من ارسال بفرمایند :wink::wink::wink::wink::wink::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:

7 پسندیده

آره بچه خوبیه فقط یکم رو مخه :joy::joy: میگه من نکردم دروغگو :disappointed_relieved:

6 پسندیده

سلام به روی ماه نازنیینت :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::heart::heart::heart:عزیزمی انشاالله هرچی دوست داری زودتر بخری نازنیینم :revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose::rosette::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip:جناب کشاورز و ناصری و گلمیرزایی وقتی پروکسی خارجی دارند مطمین باش برای ایفون۱۱ هم راحت میتونند تهیه اش کنند خیالت راحت خوشگلم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

مررررسسسیی :heart: :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام دوستان
بخش اول از کتاب دو برج تموم شد. کتابای ارباب حلقه ها هم مثل فیلمش طولانیه. هر چی میخونی تموم نمیشه! ولی واقعا کتاب زیباییه.
اما شخصیت دوست داشتنی کتاب تعلق میگیره به گیملی از نژاد dwarf ها! او پسر گلوین یکی از سیزده دورفیه که در کتاب هابیت ظاهر میشن. گیملی اصلا عصاب مصاب نداره، شوخی سرش نمیشه و با تبرش دشمنان رو تار و مار میکنه. رقابت او با لگولاس یکی دیگر از یاران حلقه از نژاد الف ها که کدومشون تو جنگ اورک های بیشتری کشتن خیلی جالب بود.

240px-Gimli

Screenshot_20191206-202349

14 پسندیده

چه زیبا…
احسنت به مرد پر فعالیت تالار

10 پسندیده

مخلصم. نظر لطفتونه :pray: :pray: :pray:

9 پسندیده

تقصیره آقا کامبیزه اون دفعه گفتن موحدی منم تو ذهنم مونده :+1::sweat_smile:

8 پسندیده

این لقب رو که دادید، یاد پدر تالار @ehn.ehsan افتادم. مدتیه نیستن امیدوارم که حالشون خوب باشه.

13 پسندیده

من خانم @mry-daneshvar رو میبنم که جوابه سواله دوستان رو میدن یاده آقا احسان میفتم

12 پسندیده