انتشار نسخه 7.2.0

اینکه تو گوشی من خطا میده دلیل بر این نیست که برای همه اینطوری باید باشه…
کلا برنامه نوشتن برای اندروید از این دردسرها زیاد داره

7 پسندیده

بله درسته
ولی دو سه ورژن قبل تر یه مشکلی برای من و چند نفر پیش اومده بود، خواستم امتحان کنم ببینم این یکی برا منم هست یا نه که خدا رو شکر نبود

7 پسندیده

منم وقتی آپدیت کردم این ارور رو چند بار نشون داد
ولی وقتی اینترنتو وصل کردم درسو دوباره دانلود کرد و مشکل برطرف شد

7 پسندیده

برای من هم وقتی آنلاین میشم دوباره دانلود میکنه و درست میشه ولی برای آفلاین مشکل داره

6 پسندیده

مرسی که نمایش دانلود تلفظ رو برداشتین :pray:

@hnaseri
@golmirzaei

8 پسندیده

خیلی رو مخ بود :sweat_smile:

10 پسندیده

ماشالا به حافظه‌. خودم یادم رفته بود :joy:

انگار نوتیفیکیشن هم بهتر عمل میکنه. چون من امروز اصلا وقت نکردم زبان بخونم. ساعت تقریبا ۷ برام نوتیفیکشن زنجیره اومد.

8 پسندیده

سلام منم در حالت افلاین درسارو باز نمیکنه و پیام خطا میده در حالت انلاین با اینکه قبلا داتلود کردم دوباره دان میکنه…

8 پسندیده

نسخه ۷.۲.۷ رو دانلود کنید. فکر کنم مشکل در این نسخه دیگه حل شده باشه

7 پسندیده

درود آقای ناصری آخرین ویرایش در گوگل پلی ۷.۲.۶ هست. نسخه‌ی ۷.۲.۷ که هنوز نیامده! :thinking:

5 پسندیده

از داخل سایت دانلود کنید. گوگل ممکنه طول بکشه.

10 پسندیده

مایکت هم الان نسخه جدید رو ریلیز کرده

7 پسندیده

سلام میشه لینکشو بذارید تا بروز رسانی کنم چون من هنوز مشکل پیام خطاش هست

6 پسندیده

https://zabanshenas.com/install/

9 پسندیده

سلام جناب ناصری عزیز :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom:عصر بارونیتون بخیروشادی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:
من بر فایلی که میزنم پیعام زیر را می دهد. :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

3 پسندیده

ببخشید آدرسو اشتباه دادم :sweat_smile:

الان درست شد

3 پسندیده

اختیار داریند بزرگوار هستیند :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus: ۱دنیاتشکر و سپاس فراوان :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام متاسفانه برای منم همین اتفاق می‌افته

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس