معرفی کتاب «بلندی» (Elevation)

مطمئن باشید یه جای مناسب حتما از این استعدادتون استفاده میشه
یه روزی یه جایی که فکرشم نمیکنید یه اتفاق خوب تو همون مسیری که دوست دارید براتون میفته
فکر نمیکنم سبک نوشتارتون فقط به نظر من خوب اومده باشه فکر میکنم واقعا خوبه
به نظرم اگه علاقه دارید ادامه بدین به اون اتفاق خوب تو این مسیر ایمان داشته باشید

5 پسندیده

ممنون بابت این حرفای انگیزه بخش :blush:
منم برای شما بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم که موفق باشید :rose:

5 پسندیده

:clap::clap::clap::clap:

کنکور :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:
ایشالا که موفق باشین

:crazy_face:

6 پسندیده

سلام
ممنون بابت معرفی این کتاب :+1: به نظر منم اسم ( بلندی ) نمیتونه حق مطلب رو درست ادا کنه، و نظرم برای ترجمه ی کلمه ی Elevation (صعوده)،چون کلمه ی عروج به زبان انگلیسی میشه Ascension

و اینکه استیون کینگ قلم خیلی قوی و همچنین ذهن خلاق و جاه طلبی داره، من الان مشغول خوندن کتاب Full dark, No Stars از این نویسنده هستم که اینم کتاب جدید و خوبیه.

داستانش هم تا این جایی که خوندم در مورد اعترافات یک شوهر در مورد قتل همسرشه، که با کمک پسر۱۴ ساله ش این قتل رو انجام دادن. قتلی که میتونه آینده ی پسر رو به نحو مثبتی تغییر بده. :neutral_face:

9 پسندیده

خواهش میکنم

بله . دقیقا . منم دنبال همچنین کلمه ای می گشتم که حق مطلب رو ادا کنه با توجه به داستان :grin::ok_hand:

خیلی هم عالی و ممنون بابت معرفی

به نظر می رسه جالب باشه :grin:
ایده های خیلی خلاقانه و عجیبی داره کتاباش

5 پسندیده

فکرش رو بکن که فیلم های The Shawshenk Redemption ، The Shining ، The Green Mile و Stand by me بر اساس کتاب هایی با همین نام که توسط ایشون نوشته شدن ساخته شده اند. :grin:

6 پسندیده

بله :grin::ok_hand: چندتاشو دیدم ، خیلی فیلمای قشنگی هستن
ولی اون‌موقع نمیدونستم استفن کینگ کیه
بعد که متوجه شدم هم فرقی به حالم نکرد البته :joy:
تا اینکه به برکت زبان انگلیسی و زبانشناس گفتم برم بخونم کتاباشو
به نظرم کتاب ترجمه که میشه اصلا لطفی نداره خوندنش ، خصوصا کتاب داستان
اونم با این ترجمه هایی که جدیدا انجام میشه که حتی اسم کتاب رو هم دل بخواه ترجمه میکنن ، مثلا اسم کتاب یه چیز دیگس اینا ترجمه میکنن حنا دختری در مزرعه :joy:

5 پسندیده

Really :woman_facepalming::laughing:

ممنووووونم ازتون آقا فیروز🤩
:rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

جا داره بابت صبری و تلاشی که در اعراب گذاری انجام میدین بگم خدا قوت واقعا. :grin: اخه من یکی از چیزهایی که تو زبان عربی ازارم میده همین اعراب گذاری موقع تایپه که در 100در صد موارد بدون اعراب تایپ میکنم :joy:

چه پارادوکس معنا داری …
تو زیبوکه ؟

7 پسندیده

نه، تو زیبوک نیست
اگه خواستین میتونم فایلشو براتون بفرستم، البته تو bookfi.net هم هست

7 پسندیده

ممنونم سرچ زدم. :dizzy::dizzy:

6 پسندیده

عَززززززیزَممممم :wink::laughing::face_with_hand_over_mouth::hibiscus::rose:
مَن عَرَبی رو هَم خِیلی دوس دارَم وَ اَگه اِعراب گُذاری نَکُنَم اَعصابَم خوورد میشه :laughing: توو عَربی ساکِنارَم میذارَم :woman_facepalming::rofl:

7 پسندیده