از کجا شروع کنم؟

سلام.من نمره ی زبانم توی دبیرستان و دانشگاه همیشه نوزده و بیست بود.ولی الان ده ساله که از زبان فاصله گرفتم.میخوام شروع کنم.نمیدونم از کجا و چطور. لطفا راهنماییم کنین.خیلی دوست دارم متون انگلیسی رو راحت بخونم ولی از لیسنینگ خوشم نمیاد.چه کنم؟

1 پسندیده

منم دوروزه که برنامه زبانشناس رو نصب کردم. خیلی هم خوبه بنظرم و میخوام ادامه‌ش بدم‌. من کارشناسی ارشد برق میخونم و زبان رو برای اپلای میخوام. خیلییی خیلیی روش های زیادی هم امتحان کردم برای زبان. الانم زبانم بد نیست اما هنوز نمیتونم حرف بزنم. حتی لیسنینگ و رایتینگ هم تا یه حدی بهتره اما اسپیکینگ نه.

با این نرم افزار میتونم واقعا اسپیکینگ رو تقویت کنم؟ چونکه احساس میکنم زیادی برام راحت هستن. من سخنرانی های تد رو گوش میکنم بار اول واسم واقعا سخته و غیر قابل فهم. اما چند بار که گوش میکنم حدود ۸۰ درصدشو متوجه میشم. اما متن های شما حس میکنم آدم رو به چالش نمیکشه. بازم میگم که حس میکنم. میشه کمکم کنید؟

آخرم باز میگم که کارتون خیییلی خیییلی درسته و واقعا خسته نباشید. چون من خیلی روش ها رو امتحان کردم میفهمم روش شما چقدر خوبه و واقعا مشخصه که پشت این کار یک نفر یا یک سری آدم با سواد هستند. خسته نباشید

متشکرم.

1 پسندیده

انگلیسی قدرت رو شروع کنید

2 پسندیده

سلام ببخشید من در حال خوندن داستان واقعی هستم. هر روز دوتا درس رو کامل میخونم این روند رو همینجوری ادامه بدم بنظرتون مفید هست؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز @mohaddese7

در لینک زیر کامل گفته شده:

2 پسندیده