یک پیشنهاد خفن

والا من وقت زیادی برای انگلیسی ندارم اصلا بزارم
صبح زود بیشتر میخونم یکمم آخره شب که بیشتره این تایم رو گسترده خوانی میکنم
در طول روزم هم چند دقیقه ای برای تالار وقت میزارم
تازه دارم انگلیسی قدرت رو شروع میکنم
البته من سطح زبانم خوب هست قبلا مطالعه خوبی رو زبان داشتم مثلا راحت کتاب میخونم ولی روی مهارت های شنیداریم باید کار کنم چون واقعا تو این قسمت ها ضعیفم
فکر میکنم تا یه هفته دیگه به سطح چهار برسم
چون دایره لغتم خیلی خوبه ولی هنوز با همه واژه هایی که بلدم تو اپلیکیشن برخورد نداشتم که از رنگ آبی درش بیارم

5 پسندیده

خیلی دوره ی خوبیه :ok_hand:

بله . مشخصه . درصد لغاتتون توی اسکرین شات ها خیلی خوبه :blush:

پادکست های All ears english خیلی خوبه ، کوتاه هم هستن
دوره انگلیسی واقعی را یاد بگیر هم خیلی خوبه
برا بعد از قدرت

همین گسترده خوانی انصافا بهترین راه یادگیری لغات هست
با توجه به اینکه من وسط سطح چهار هستم و درصد لغاتی که شما توی اسکرین شات دارید از من بیشتره ، میتونم بگم احتمالا با چند ماه گسترده خوانی به سطح پنج هم برسید

ولی خب مگه من میذارم که زودتر از من به این سطح برسید ؟
:joy::joy:

5 پسندیده

ببخشید میشه یه ترتیب بهم پیشنهاد کنید برای تقویت شنیداریم
اول قدرت رو بخونم بعد all ears englishبعد انگلیسی واقعی؟
به موازات هم میشه خوند؟
و اینکه حتما باید برای هر درس قدرت یه هفته وقت گذاشت؟
بازم ببخشید زیاد سوال میپرسم

من واقعا عاشق گسترده خوانی هستم خیلی لذت بخشه

5 پسندیده

باشه بابا ما تسلیم :smirk:

5 پسندیده

مهران…داداشششش
اینطور که داری پیش می‌ری به نظرم چالش وبلاگ‌تو راه بنداز، اینطوری خیلی بهتره، رهنمودهای گهربارتان به هدر نمیره، همه‌ش هم تجمیع میشه و میتوان به عنوان رفرنس به علاقه‌مندان معرفی نمود

6 پسندیده

نه خواهش میکنم .

دوره ی انگلیسی قدرت و انگلیسی واقعی از مجموعه انگلیسی بدون تلاش آقای ای جی ، جزو منابع اصلی هستن
که بهتره به ترتیب خونده بشن
دوره ی قدرت برای شکل دهی به هسته زبانی شما و جا انداختن ساختار ها و گرامر کلی در ذهن شماست که کمک میکنه زبونتون باز بشه به حرف زدن ، گرچه برای لسنینگ هم میشه گفت مناسبه
چون ای جی میگه با گوش هاتون یاد بگیرید نه چشم ها
دوره ی انگلیسی واقعی همینطور که از اسمش مشخصه ، پر از اصطلاحات هست و مکالمه های روزمره که برای لسنینگ هم خیلی خوبه و البته داستان های کوتاه طولانی داره و به صحبت کردن هم کمک خوبی میکنه طبق تجربه دوستان

نحوه ی خوندن قدرت هم اینه که برای هر درس حداقل یک هفته وقت بگذارید
روزی یک بار درس اصلی ، روزی دوبار هم هر کدوم از دروس داستان کوتاه و دیدگاه
سه چهار بار در طول اون هفته هم درسنامه لغات رو گوش بدید
این حداقل هست که منم همین کارو میکنن و کفایت میکنه
در نهایت در طول یک هفته شما 7 بار درس اصلی ، بین 12 تا 14 بار هر کدوم از دروس داستان کوتاه و دیدگاه و سه چهار بار درسنامه لغات رو مطالعه کردید
بیشتر هم میشه مطالعه کرد که من حوصله و وقتشو ندارم :grin:

پادکست های all ears english هم هر کدوم سه تا پنج دقیقه هستن که میشه به موازات قدرت کار کرد
شما یکبار گوش بده بدون متن ، دفعه ی بعد با متن گوش بده و معنی لغات رو نگاه کن
دفعه ی بعدی دوباره بدون متن گوش بده ، دفعه ی بعد با متن
دفعه ی آخر هم بدون متن
این طوری شما سه روز برای هر پادکست میتونید وقت بگذارید و پنج شیش بار بخونیدش

همین گسترده خوانی رو هم ، متن رو همزمان با گوش دادن دنبال کنید
همین کار به اندازه کافی به لسنینگ شما کمک میکنه

7 پسندیده

سلام . قدرت رو تموم کنم سعی میکنم این کارو انجام بدم ، ممنون بابت پیشنهاد

:joy::joy:
اینا تکرار همون چیزایی هست که آقا کامبیز و سایر دوستان به عنوان مقاله و خیلی هم بهتر از من بیان کردن در تالار قرار دادن
منم دارم همونا رو میگم :grin:

5 پسندیده

خیییییییلیییییییی لطف کردین واقعا ممنون :rose:
از امروز یه برنامه جدی براش می ریزم :muscle:

5 پسندیده

خواهش میکنم . امیدوارم مفید باشه براتون
موفق باشید :blush::rose:

5 پسندیده

سلام
باشه
:blush:
‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌

5 پسندیده

خخخخخخ.حاج اقا چوبکاری نفرمایید.رهنمود کجا بود.

سلام اقا.راه منو بری قطعا میری جهنما.از من گفتن بود.این حاج اقا رکنی @rokni خودش ته رهنموده.البته اقا مهران @mehran72es خوب راهنمایی میکنه

:joy: حاج اقا بودن برازنده خودته.من نمیتونم تکیه بر جای بزرگان بزنم.

در اخر باید بگم کلید راه رسیدن به ماهر در کوتاه ترین زمان دست میترا خانمه.هر کس میخواد بره پیش میترا خانم مهربون.
@mitra9

6 پسندیده

سلام جناب @R.min :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:چی شده؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:قضیه چیه؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking:خدایا توبه بدهکاری بستانکاری طلبکاری حادث شده؟؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:من همین جا به گناه های انجام داده و انجام نداده اقرار میکنم :joy::joy::joy::joy::pray::pray::pray::pray::pray::pray:الهی العفو

3 پسندیده

سلام مهربون.دوستان راه رسیدن به نشان ماهر رو در کمترین زمان میخوان

4 پسندیده

سلام مجدد حاج آقا :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
مهربون شمایید ما فقط اداش رو درمیاریم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
والا استاد شما در عرض۳روز نشان ماهر بودن رو کسب کردیند چرا بچه ها رو گمراه میکنید :blush::blush::blush::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:شما باید کلاس بذاریند تا ماهم در کلاس درستون حاضربشیم و درس پس بدیم :wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده