معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام آقای فیرو وقتتون بخیر
واقعا دستمریزاد :clap::clap::clap:
ممنون بابت جمع آوری این فیلمها :pray::pray::pray:
ان شاءالله فرصت کنم و همش رو ببینم :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:( البته چند تاییش رو دیدم )

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

6 پسندیده

این دیگه مسالةٌ :joy: شماست

منظورم این بود که چرا باید از عمد بگم؟

زبان‌آموزی فقط با تکرار به دست میاد. بچه‌های کوچیک چرا یادگیریشون سریعه؟ در هر زمینه‌ای؟ چون تکرار میکنن، تکرار می‌بینن، تکرار میشنون و این تکرار براشون ملال‌آور نیست. ماها برامون ملال‌آوره پس باید سعی کنیم از منابعی استفاده کنیم که تکرارش برامون ملال‌آور نباشه.

13 پسندیده

:thinking:عه.

7 پسندیده

اتفاقا من از این منش شما خوشم میاد. کع تکرار دارید که مثلا میگید فلان فیلم یا کتاب رو چندمین بار خوندین یا دیدین. لذتش به منم منتقل میشه. برای همین میگم کاش منم فن بشم. بیام بگم فلان فیلم یا کتاب رو چندین بار دیدم یا خوندم چون ناشی از تعمق عمیق در مفهومه. خلاصه اگه اون روز اومد بدونید تحول عظیمی در من رخ داده :sweat_smile:

12 پسندیده

من اعتقادی به این ندارم که لزوما باید یه عبارت خاص چندبار تکرار بشه تا آدم یاد بگیره(البته تو قالب فیلم و انیمیشن و این چیزا) چون میشه که یه عبارت با الفاظ و عبارات شبیه به هم توی چند فیلم جدا دیده بشه
چون وجدان درد میگیرم بشینم یه فیلمو چندبار ببینم به جاش چندتا فیلمو یه بار میبینم
من کوچیکم که بودم کارتون های فارسی رو یه بار بیشتر نمیدیدم، از ۴ سالگی هم عبارات و نوشته ها رو راحت میخوندم

ظاهرا یه تفاوت اساسی وجود داره :crazy_face:

8 پسندیده

سلام . ممنون بابت ایجاد این تاپیک :rose:
معلومه خیلی هم زحمت کشیدی
ولی من یه پیشنهاد دارم ، شایدم انتقاد :joy:

به نظرم بعد که این لیست فیلمهای معروف رو تکمیل تر کردی ، یا همینا کافیه :grimacing:
به فیلمهای این مدلی که اشاره کردی بپرداز
فضای نت پره از معرفی این فیلمهای معروف که فکر میکنم معرفی دوباره لطفی نداشته باشه به اون صورت!
به قول شما ، فیلم خوب زیاده که احتمال زیاد ، همه هم ندیدن و گیشه و آکادمی و… هم بهش کم لطفی کردن
اینا اگه معرفی بشه خیلی مفید تره
بازم ممنون :rose:

10 پسندیده

:ok_hand::ok_hand:
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌.

7 پسندیده

فیلم‌ها یا کتاب‌هایی هستند که تاریخ هیچوقت مانند این‌ها رو به چشم نخواهد دید. یعنی حتی نمیشه مشابهشونم ساخت. این‌ها باارزشتر از اونی هستن که فقط یکبار دیدشون یا خوندشون. تا جون دارم و وقت داشته باشم این فیلم‌ها و کتاب‌ها رو هرچند مدت یکبار می‌بینم و می‌خونم.

کارتن فارسی آخه دیدن داره؟! :joy:

خب فیلمای جدیدم همه می‌بینم. اگه خوب باشن
البته جدیدا فیلم خوب کم ساخته میشه. همه‌ش شده این مارول. اصلا کسایی رو که این فیلمارو می‌بینن درک نمی‌کنم.

ترجیح میدم فیلمای خوب قدیمی رو چند بار ببینم تا فیلمای آبکی جدید.

10 پسندیده

به عشق خودت آقای مجری @rokni ماتریکس رو هم اضافه کردن به پست :wink:

8 پسندیده

من فن مارول و دیسی ، همزمان با هم هستم :joy:
جدیدا محتوا و مفهوم هم تا حدودی داره وارد فیلما میشه
به نظرم وقتی میخوای این فیلمها رو ببینی باید یه سینی پاپ کورن و پفک و چیپس و ماست تهیه کنی
مغزتو خاموش کنی و از جلوه های ویژه ی کامپیوتری لذت ببری :grin:

9 پسندیده

بله انصافا برخی آثار فاخر رو آدم سیر نمیشه هرچی میخونه، ولی آخه برخی از این آثارها رو من نمیتونم درک کنم

کلا از کارتون خوشم نمیومده و نمیاد، و اینو در مورد اینکه گفتید بچه ها چندبار میبینن گفتم

یه دونه ای آقا فیروز… :rose:

8 پسندیده

دقیقا…
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌ ‌

6 پسندیده

سلیقه‌های متفاوت!

باید تو دیکشنری برای مثال “تافته‌ی جدا بافته” بنویسن آقای رکنی :joy:

یه دوماد داریم خیلی فاخره. ادبیات، شعر، نقد ادبی، موسیقی، نوازندگی همه چیزش فوله. ولی می‌شینه مث چی مارول می‌بینه :joy:
بعد من با تعجب نگاش میکنم چطور اینارو می‌بینه. الان میدونم حتما مغزشو خاموش می‌کنه :rofl:

9 پسندیده

فیروز هستم :see_no_evil:

ممنونن :pray:

ممنونن :pray:

همیشه در واسه انتقاد بازه و مورد استقبال قرار میگیره

احتمالا همین کار رو بکنم
ولی من یه چن سالیه فیلم های جدید رو اصلا نمیبینم
هم به خاطر وقت کمی که دارم و هم به خاطر اینکه زیاد بهم نمیچسبن مثل قدیمیا

ولی سعیمو میکنم از همون قدیمیا که دیدم بذارم
بازم ممنون بابت پیشنهادتون

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
واقعا اینجوریه واسه منم
البته بعضیاشونو دوست دارم که اونا هم قدیمین !

9 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ایول

9 پسندیده

نمیدونم چرا اقد این فیلما فروش میره واقعا
هیچ رقمی تو کتم نمیره
من ترجیح میدم این فیلمایی رو که تو لیست گذاشتم چهار پنج بار دیگه ببینم تا اینکه یه بار دیگه بشینم و این اونجرز اخریه رو ببینم که رکورد فروش رو هم زد :man_facepalming:
که حتی به نظرم از اونجرز قبلیا هم ضعیف تر بود و یه چیزی تو مایه هایه فصل آخر GOT بود

8 پسندیده

من به پیشنهاد یکی از دوستان اینو دیدم، بعدش تا مدتها از اینکه اینطوری وقتمو تلف کردم، استغفار می کردم

8 پسندیده

من همه ژانری تماشا میکنم . هر ژانری یه چیزی برای ارائه داره
و واقعا میشه از تمام اینا لذت برد

ولی بعضی وقتا یه فیلمایی مثل آخرین فیلم سری ترنسفورمر ها ، فقط جلوه ویژه داره و انقد تهی و بی مغزه ، انقد بی هدف و سر درگمه ، انقد فیلمنامه نداره که من بعد از دیدنش سردرد گرفتم :joy:

9 پسندیده

آواتار ببینید به جای اینا :crazy_face:

8 پسندیده

:worried: :worried:
.

9 پسندیده