ارزیابی دوره آموزش انگلیسی VOA

ارزیابی دوره آموزش انگلیسی VOA
none 4.8125 32

سلام دوست خوبم همکاران در تلگرام زبانشناس پاسختون رو در مورد این سوال دادن. پیام به دستتون رسید؟

سلام دوستان
بخش سطح ساده و انگلیسی در یک دقیقه رو من دارم ترجمه میکنم و سعی میکنم ترجمه ی قسمت هایی که مونده رو زود زود بزارم

این دو بخش تموم بشن سعی میکنم بقیه بخش ها رو هم ترجمه کنم به امید خدا

سلام وقتتون بخیر برای شروع یاد گرفتن زبان چه روشی پیشنهاد میکنین مخصوصا من لسنیگم ضعیفه

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
برای شروع پیشنهاد میکنیم تمرکزتون روی درک مطلب، شنیداری، افزایش دایره واژگان بذارید
برای انتخاب منابع باید سطح مبتدی رو انتخاب کنید که در ادامه لینک رو براتون میذارم

1 پسندیده

به نظر من برنامتون اشکال اساسی داره اونم اینه که یه عالمه محتوای آموزشی ارائه دادید درحالیکه آدم نمی دونه کدوم رو انتخاب کنه و چقدر ادامه بده اگر بخوای همه رو انجام بدی که عمرمون کفاف نمی ده باید یه برنامه تدوین شده باشه که هر سطح رو تموم کردی ارزشیابی بشی و بری سطح بالاتر … اینطوری اصلا نمی دونی باید هر برنامه رو چقدر ادامه بدی و کی بری سراغ برنامه بعدی هر دوره هم خیلی طولانیه

سلام دوست خوبم منابع هایی که مثل پادکست و voa هستن فرعی بحساب میاد و ما طبق همه سلیقه های کاربران رو پوشش دادیم اگر یکی پادکست دوست داره می‌ره پادکست رو انتخاب میکنه و یا اگر کسی کتاب رمان دوست داره می‌ره رمان میخونه و یا فیلم و مستند و…

نیازی نیست همه منابع اپ رو مطالعه کنید فقط مورد علاقه خودتون رو انتخاب کنید و مناسب سطح خودتون باشه.

برای انتخاب منابع اصلی وارد لینک زیر بشید و یه منبع مناسب سطح خودتون رو انتخاب کنید در کنار این منبع اصلی، منابع فرعی مورد علاقه خودتون رو هم انتخاب کنید

چگونه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنم؟ راهنمای کامل + ویدئو

1 پسندیده

خیلی خیلی عالی بود من از قسمت انگلیسی یک دقیقه ای خیلی بهره بردم . خلاصه و مفید و کاربردی. سپاس

1 پسندیده

من یک سال پیش همینجا درخواست دادم دوره های voa ,بروز رسانی بشه .ج دادید که در لیست هست .الان بعد یکسال هیچ قسمتی بروز رسانی نشده …
چطور قیمت هاتون بروز رسانی میشه اما درسهاتون نه؟؟؟

متاسفانه به دلیل درخواست‌های زیاد و نیروی کم امکان به‌روزرسانی دور‌ه‌ها رو خیلی سخت میکنه دوست خوبم. اما در لیست کارها قرار داره که بعد از رسیدگی نسبی به درخواست‌ها دور‌ه‌ها بارگذاری شده قبلی رو هم اپدیت کنیم

1 پسندیده

خیلی خوبه

1 پسندیده

سلام.بنده به عنوان شخصی که سالها زبان انگلیسی رو مطالعه کرده ام ،و توی این زمینه فعالیت داشته ام به جرات میتونم بگم که برنامه زبانشناس و محتوی،روش و فرمت آموزشی اون بی نظیره و از هرنظرشایسته تقدیر و تحسینه…سپاسگزارزحمات و الطاف دلسوزانه شما به مشتاقان دانش هستیم:heart::heart::rose::rose:راهتان مستدام:heart:صادقی از اهواز

1 پسندیده

عالی
بود

1 پسندیده

سلام ۶ماهه گفتم کالوکیشن این یوزم اضافه کنید لطف کنید اضافه کنید خیلی ممنون میشم

سلام این درخواست تو لیست هست اما درخواست های کاربران خیلی زیاده و همکاران درخواست هایی که پرطرفدار و پردرخواست باشه رو بارگذاری میکنن.

1 پسندیده

Excellent :heart_eyes:

1 پسندیده

سلام . واقعا خسته نباشید به همه دوستان زبانشناس
همه قسمت ها عالیه .
اون دوستانی که انتقاد کردند و گفتند چرا این همه منبع تو سایت هست و نمی‌دونیم کدوم انتخاب کنیم . باید بگم اتفاقا اینجوری عالیه چون هر شخصی به ی چیزی علاقه داره و می‌تونه با اون منبع پیش بره . ممنونم ازتون

1 پسندیده

These lessons will help you learn real English while having fun thanks to the team of zabanshenas.

1 پسندیده

سلام من کتاب family and friends 4هستم و اسپیکینگ زبانم خیلی ضیعیف هست . میشه بگید چه منابعی رو مطالعه کنم تا اسپیگینگم قوی بشه و اینکه چه دوره هایی برای من مناسب هست و بیشتر کدوم سطح رو بخونم مبتدی یا متوسط یا پیشرفته ؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام دوست خوبم داستان های واقعی رو بخونید ببینید‌ براتون سخته؟

چرا ترجمه نداره