چالش اول EF POV 🔴 (درس 1 قدرت)

فرستادم… دعوا نکن :pleading_face:

7 پسندیده

اینا چیه :joy:
این به هویج و درخت و عمو فرامرز اینا میگن :grin:

من که جایی نرفتم. همینجا بالا سرشون وایسادم

نه اتفاقا خیلی جنتلمن هستن. :smiley:

شما باید امیدوار باشین که شانس بیارین هر سه تاشون با هم فیدبک بدن. فیدبک‌های مختلف پیشرفت رو سریع‌تر میکنه.

8 پسندیده

:expressionless::expressionless::expressionless:

نظر لطف شماست :grin::rose:

8 پسندیده

:clap: :clap: :clap: :clap:
خب دیگه میریم که فیدبک هارو شروع کنیم=ناامید کردن دوستان از زندگی :grimacing:

ما سربازا بدون فرمانمون هیچ کاری از دستمون بر نمیاد

ما انگشت کوچیکه ی شما هم نمیشیم استاد
این رحمت رو از ما دریغ نکن

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

:pray: :pray: :pray: :pray:

:pleading_face: :pleading_face: :pleading_face:

:grin:

:joy:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:man_dancing: :man_dancing: :man_dancing: :man_dancing:

:see_no_evil:

8 پسندیده

:disappointed_relieved: :astonished:
من برم تمرین کنم :blush:

8 پسندیده

سلام بر دوستان
خداقوت همگی
من هفته اول دیر رسیدم و اینکه فرصت نکردم تغییر بدم برنامه ها داشتم ولی وقت نبود مجبور شدم فقط یک زمان رو روخوانی کنم :see_no_evil: :see_no_evil: من این درس رو خیلی وقت پیش خوندم هنوز تو تلفظ ی چند تا کلمه ای مشکل دارم :joy: :joy: :joy: :joy: برم که خوب گوششون بدم چون فرصت نشد حتی مجدد درس اول قدرت رو گوش بدم، تا چالشی دیگر بدرود :wink: :wink:

13 پسندیده

به به مشاور جان

کم تمرین انگلیسی میکنید دیگه
امیدوارم براتون مفید واقع بشه.
حداقل یکم به زبان بپردازید نه فقط به کار :rofl: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :crazy_face:

10 پسندیده

:joy: :joy: :joy:

:see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:

11 پسندیده

اصلا خوب نشد ویسم میخاسم بفرسماا :rofl::rofl::rofl:

9 پسندیده

خوب بفرست تا فیدبک بگیری عزیزم

7 پسندیده

نمیدونم پاکش کردم اصلا ولی مرز بندی بین جملات تلفظ و لکنت زبان دارم :joy::joy::joy:

8 پسندیده

روخوانی داستان نخست با زمان حال ساده:

کمی در تلفظ برخی wها مشکل دارم، خوشحال می‌شوم که اشتباه‌هایم را گوشزد کنید. :cherry_blossom: :pray:

12 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck: حنا جون چ آرامش خوبی دارین، خیلی قشنگ ادا میکنین کلمات را، خوشششم اومد :blush::grinning: صداتونم قشنگه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

مرسی عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
به زیبایی صدای شما نیست عشقم ، لعنتی اصلا انعطاف نداره کلافم کرده یعنی اگه عمل جراحی صدا بود من طالبش بودم :see_no_evil::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

5 پسندیده

میلاد خیلی خوب بوط.فقط همون مشکلی که خودت گفتی رو داشتی‌.البته تلفظ terrible هم به نظر اشتباه میاد.
ولی در مجموع خیلی خوب.
زودتر سرت رو خلوت کن که بیشتر ببینیمت.

5 پسندیده

نه اتفاقا من صداتونو دوس دارم :blush::rose: البته انگار همه همین معزل را دارن، من وقتی وویس پر میکنم و گوش میدم بعدش میگم وااای چ صدای زشتی دارم :neutral_face: بیچاره اونایی ک گوش میکنن :grin::grin::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

اره موافقم. شاید رو املات تاثیر مثبت گذاشت :joy:

@farokhvand

10 پسندیده

لحظه های عشقولانه و دلو قلوه اییه خون شون کم شده :sweat_smile:

6 پسندیده

سلااام دوستان عزیز شب همگی بخیر
خدا قوت
خب منم دوست داشتم توی این چالش شرکت کنم هر چند که اصلا به این دورس نرسیدم ولی خب تمایل داشتم یه ردی از خودم بجا بزارم که بعدا پیشرفتم رو مقایسه کنم :smiling_face_with_three_hearts:
البته ممنونم از آقا آرمین ک باعث تشویق بنده شدن ک شرکت کنم :rose:
لطفااااا فید بک بارونم کنید :heart_eyes: :blush: :heart_eyes: ک از این پس بهتر و با اشکالات کمتری بتونم بازگویی کنم
@anahitassff
@mehran72es
@pari
@firo744
@R.min
@afarkhani

15 پسندیده

نمی دونم چرا ولی اعتماد بنفس ندارم ویس بذارم😢
چه کنم؟ :sob:

9 پسندیده