چالش اول EF POV 🔴 (درس 1 قدرت)

راستش اومدم یه داستان درست کنم که بگم تو اولین رکوردم شد این :point_down: :point_down: :point_down:

تازه میخواستم داستان رو یکم تغیرات بدم و بهترش کنم که اصلا دخترم نگذاشت کاری کنم ایشالا سری بعد :sweat_smile: :sweat_smile:

14 پسندیده

خواهشمند. کاری نکردم که.امیدوارم بچه ها کمک کنند و اینجور چالش ها بیشتر بشه

9 پسندیده

سلام جناب @R.min ارجمند شبتون بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:ببخشید به سرفصل تاپیکتون ۱دایره قرمز اضافه کردم که از بقیه مطالب تالار برجسته تر باشه تا سریع به چشم بیاد ۱دنیا شرمندگی :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose::rose::rose:فکر کنم برای چالشهای بعدی هم اینکار رو بکنید بچه ها راحتتر میتونند پیداش کنند و در چالش شرکت کنند بازهم نظر خودتون ارجحیت داره بااینحال ببخشید در نام تاپیکتون ۱تغییر کوچولو اعمال کردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:

10 پسندیده

سلام میترا خانم بزرگوار.این چه حرفیه شما بزن پاک کن تاپیک رو کسی جرات نمیکنه چیزی بگه.
راستی صداهای دوستان به پست اول اضافه شد.دوستان برای دسترسی راحت به پست اول مراجعه کنند.

9 پسندیده

سلام به روی ماهتون :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:نفرمایند بیشتر شرمنده ام میکنید انشاالله چالشهای که برگزار میکنید پررونق باشه :blush::blush::blush::blush::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::rose::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom:بهتون تبریک میگم‌بابت چنین چالش عالی و درجه یک :cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus::hibiscus:

9 پسندیده

سلامم
مگه هر جمعه نبود اضافه کردن چالش جدید
فردا احتمالا شرکت کنم
ولی به احتمال زیاد فقط یه روخوانی انجام بدم
(البته الان تو فرداییم
استاد خیابانی)

9 پسندیده

وای دخترتون خیلی بامزه‌س :star_struck:

وویستونم خیلی خوب بود. یه نکته‌ی کوچیک در مورد gonna بگم چون پرکاربرده بهتره تلفظ درستش رو یاد بگیرید. صوت آخرش به صورت آ نیست بلکه یه چیزی بین اَ و آ هست، خیلی نباید صوت آخر رو بکشید.

:see_no_evil: :joy:

بهتره به صورت دانشنامه تاپیک رو بزنید که یه ویرایش همگانی ازش داسته باشیم. آقا فیروز @firo744 فرمش رو درست کنه که اگه وقت داشته باشن.
من برا قبلی چند تا مورد رو ندیده بودم حواسم نبود، دیشب ویرایششون کردم. و اینکه ویرایش دانشنامه راحت‌ترم هست.

10 پسندیده

ممنون مربی جون.چشم سری بعد رعایت میکنم حتما.
میشه یه خواهش کنم.
میشه نصبت به وسهای من یکم سختگیر تر باشید.چون به خودم قول دادم وقتی زنجیره ۱۰۰۰ روزم تکمیل شد زبانم در حد ادونس باشه

لطف داری شما‌ایشالا قسمت خودتون شه

البته همین تاپیک هم به صورت دانشنامه هست و همه میتونن اصلاح کنن.
باز ممنونم که با تمام مشغله و کار و درس منت سر بنده میزارید و به همه کمک میکنید.
امیدوارم خدا سلامتی و قدرت و پول و موفقیت بیشتری بهتون اعطا کنه.
فقط بعد از دریافت این نعمتها مارو یادتون نره ها :joy:

10 پسندیده

بقیه دوستان هم لطف کنن یکم سختگیرانه درمورد ویسها و نوشته های من عمل کنن.
@mehran72es
@firo744
@farokhvand
شما دوستان چرا اصلا بازخورد نمیدید.هم به من هم به بقیه.
بیام کلتون رو بکنم

10 پسندیده

سلام . کلا موافقم با این کار
در مورد خودم یا شما و کسایی که بیشتر می شناسیم و میدونیم اگه ایرادشون رو بگیم تاثیر منفی روی روحیشون نداره
مثلا ویس اول من رو پری خانم @pari گفتن روی تلفظت کار کن که بهتر بشی
منم رفتم کار کردم ، الانم خوب نیستم ولی بهتر شدم
فکر میکنم تعریف و تمجید به کنار که لازمه ی انگیزه دادنه
گاهی هم لازمه سخت گیر باشن

من که بازخورد دادم دیشب به دوستان :grimacing:

9 پسندیده

دیشب آقا @mehran72es یه صفحه به من بازخورد داد :grin:
دقیقا دیگه چی مدنظرتونه؟! با خط کش بیاد بالا سرمون :joy:

چون آخرین نفری هستی که تکالیفتو انجام میدی باید ده بارم از روش بنویسی و اینجا نشون بدی :joy:

10 پسندیده

ویس و تسلطتون خیلی خوب بود
دوشواری ندارید که :grimacing:
فقط تلفظ میتونید بهتر بشید ، گرچه الانم تلفظتون خیلی ریلکس و راحته
این تلفظ بهتر از اون تلفظ اغراق آمیزیه که بعضی زبان آموزا دارن
اگه وقت داشتید دوره تلفظ ای جی رو هم کار کنید روزی یه ربع

10 پسندیده

اونم به موقش :neutral_face:

ما یه معلم زبان داشتیم دوران مدرسه , راهنمایی.
از در که میومد داخل ، باید میگفتیم hello good day
اگر نه که میاوردت پای تخته و با خط کش آهنی می زد کف دستت :neutral_face::neutral_face:

خیلی دوس دارم الان پیداش کنم و باهاش مکالمه کنم
به ازای هر تلفظی یا جمله ای که اشتباه بگه ، یکی با تازیانه بهش بزنم

10 پسندیده

:cry: :cry:

منم خاطره خوبی از معلم زبانم ندارم :grimacing:
منم دوست دارم وقتی مکالمه ام خوب شد باهاش یه مکالمه ای داشته باشم :upside_down_face:

10 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl:
بیچاره معلمه.

ممنون مهران خان گوشات بدون دوشواری میشنوه :joy: .چشم.ایشالا که بیشتر وقت پیدا کنم اون دوره هم یه مرور کنم که بهتر بشم.

اتفاقا خوندم و بیشتر منظورم خودم بود.البته باز خورد خانم قابل هم یکم بود ولی باید بیشتر میبود در کل.

10 پسندیده

چشم عزیزم بیرون ام برمی‌گردم و انجام وظیفه می‌کنم.

10 پسندیده

بیچاره ما دانش آموزا :joy:
جدی نمیدونم چه دلیلی داشت این رفتار و این خشونت

ولی معلم خوب و فهمیده هم زیاد داشتم که تاثیر خوب زیادی روی من گذاشتن . اونا رو ببینم ماچشون میکنم :grin:

10 پسندیده

جلاد بوده یا معلم؟! :thinking:

الان که اون فسیل شده همه چی یادش رفته. من باشم با مشت باهاش حرف میزنم. طرف بچه‌شو میفرسته مدرسه درس بخونه نه اینکه اینجوری روح و روانشو نشونه بگیرن.

:joy: :joy:

بابا خودت که خیلی خوبی. نیاز به فیدبک نداری به نظر من. همه‌ی ماها داریم رو تلفظمون کار می‌کنیم، شما هم همین کارو بکن. البته تلفظتم خوبه فقط باز باید تکرار کنم w و v رعایت نمی‌کنی، البته نه در همه‌ی موارد. گاهی رعایت می‌کنی، گاهی هم نه. من اینو هزار بار گفتم وقتی گوش نمیدی باید مثل اون معلم آقا مهران باهات برخورد کنم. :roll_eyes:

ضمنا، terrible رو هم اشتباه میگی.‌ یه تجدید نظر بکن :grimacing:

:see_no_evil:

من از بچه متنفرم :joy: یعنی از بچه داشتن.

فقط بچه‌ی مردم رو دوست دارم

:star_struck:

هوای بچه‌های زبانشناس رو خواهم داشت :smile:

یادم نمیاد آقا. کجا بود؟ :joy:

من به همه این توصیه رو میکنم. چون اکثرا این مشکل تلفظ رو داریم. یکی نیست به خودم توصیه کنه :joy:

من عاشق معلم زبان کلاس هشتم بودم. اول دو تا معلم بداخلاق آوردن خیلی بد بودن (مرد بودن :grimacing:)، بعدش یه خانم خوشگل مهربون باکلاس آوردن برامون :joy:. خیلی خیلی مهربون و باشخصیت بود. از اینا که از مرکز استان میومدن و مشخص بود که چقد فهمیده است. امیدوارم هرجا هست در اوج سلامتی و شادی و موفقیت باشه.

:face_with_raised_eyebrow:

@fatemeh74

12 پسندیده

عزیزممم :joy:
@farokhvand
وااای وای

7 پسندیده

@pari
پروین خانم شبیه نامزدا هستن سرکاره یکیشون برگردم خونه برات چایی دم میکنم عزیزم :joy::expressionless:

8 پسندیده