چالش تعهد پانصد روزه

چه خوبه. اینارو خبر نداشتم

اگه برا نوروز هم تخفیف ویژه هم بذارن که نور علی نوره.

10 پسندیده

اره موافقم . باید پیشنهاد بدیم
اگه از 24 تومن برا من بشه 15 تومن
من سه تا میخرم :grin:

9 پسندیده

متوجه نشدم چجوری وارد صفحه زبانشناس میشه :roll_eyes:خب میاد توی نوار بالای صفحه بعدش چجوری بیاد تو صفح زبانشناس؟

8 پسندیده

همینجاست دیگه
بالای سر اون جوجه
نوشته مجموعه های انتخاب شده ( همون تاریخچه هست )
هر چی رو از زیبوک یا زبانشناس یا زوم انتخاب کنید و باز کنید ، میاد جزو اونا

8 پسندیده

برای من ک نمیاد میشه اسکرین بگیرید

8 پسندیده

این عکس رو ببینید @sara-rbt
مثلا من کتاب قبرستان رو باز کردم و خوندم
اومده توی این قسمت ( صفحه اصلی )
اونی که دوستمون میگن منظورشون چیز دیگه هست
شما نرم افزار زیبوک رو جداگونه دارید ؟
اون وقت که جدا بود میرفتید اونجا و کتابی که باز میشد اینجا هم میومد
الان با همه

8 پسندیده

اهان من از این قسمت به زیبوک دسترسی ندارم از خود قسمت تالار سمت چپ، که سه نقطه هست از اونجا میزنم مطالب زیبووک برام میاد
ولی لز قسمت history ک باز میکنم و میخوام وارد بخش زیبوک بشم میگه باید اشتراک طلایی بخرم
@mehran72es

9 پسندیده

اره دیگه همینطوره
برای این دوستمون که اشاره کردن در مورد وقتی هست که زیبوک یه نرم افزار جدا داشت
الان ادغام شده

9 پسندیده

بله الان متوجه شدم ممنونم :rose:

9 پسندیده

سلام دوستان نازنیین :hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip:شبتون پر افتخار :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::tulip::blossom:

خواستم ریا نشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::joy::joy::joy::joy::joy::joy::eyes::tulip::eyes::tulip::eyes::tulip::eyes::tulip::eyes::tulip::eyes::tulip::eyes:

14 پسندیده

سلام میترا جونم
ماشاالله ۶سال و خورده ای :upside_down_face:
ایشالا تا اونموقع دیگه میشی استاد زبان، ما رو راهنمایی کنی عزیزم :kissing_heart:

8 پسندیده

سلام به روی ماه خوشگلت سپیده جان :sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::heart::heart::heart:شبت بخیروپربرکت عزیزدلم :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::heart::heart::heart:بابا چخبره ما باید بیاییم در محضرت همین الان شاگردی کنم نازنیینم بهت تبریک میگم بااین همه پیشرفت خوشگل خانم ۱نظربه ما بنداز عزیزدلم :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:
عکس هم محض شوخی گذاشتم دیدم باب سر امکانات و خرید گفتیم ۱مزاحی بکنم نازنیینم :sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

7 پسندیده

شما استاد منی عزیزم، این قدر که از نوشته هات انرژی میگیرم.
از نظر خودم یه کوچولو پیشرفت کردم ⁦☺️⁩
توام پیشرفت کردی شاید ندونی ولی من می‌دونم که با اینهمه زبان تکرار میکنی این خودش چند قدم از یادگیری جلو میفته :clap:

:joy::joy:

7 پسندیده

بقول فاطمه جون باید عباس شکسته بند رو خبر کنم عزیزدلم
:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:
نظر لطفت نازنیینم من واقعیت رو‌گفتم و واقعا پیشرفتت چشمگیر بوده و هست انشاالله به همین زودی ها ۱نیتیو تمام عیار میشی و برات جشن بزرگی در تالار خواهیم گرفت خوشگ خانم :muscle::muscle::muscle::muscle::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::tulip::bouquet::tulip::bouquet::tulip::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::tulip::tulip:وباید کم کم کلاس بذاری بیام خدمتت نازنیینم :blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::tulip::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::blossom::sunflower::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::books::books::books::books::books:

7 پسندیده

انشالله :pray::pray::pray:
همچنین برای همه دوستان زبانشناس :muscle: :pray::pray:

7 پسندیده

درود

شما نرم‌افزار زیبوک را جدا نصب کرده‌اید؟

بله

اگر از زبانشناس کتاب را باز کنید، خودبخود به صفحه اصلی زبانشناس افزوده خواهد شد.

:grimacing: :grimacing: :grimacing: :neutral_face: :smile:

من که زیبوک ندارم، از خود زبانشناس می‌خوانم، وقتی می‌خواهم به منابع زیبوک بنگرم این پیغام بالا می‌آید:

ولی قبلا، چندماه پیش که اینجانب کاربر حرفه‌ای بودندی، چند تا از منابع زیبوک را مطالعه کردم و طبق معمول پس از مطالعه به صفحه اصلی آمدند، و از آن زمان تا اکنون دارم آنها را می‌خوانم و می‌خوانم، بی آنکه اشتراک زیبوک پرداخته باشم یا کاربر حرفه‌ای باشم. ولی خب دسترسی به منابع جدید ندارم تا وقتی که…

فعلا کتاب‌هایی که در سطح ام هستند را در دسترس دارم، تا بعد ببینم چه می‌شود. شاید دوباره کاربر حرفه‌ای شدم. :sunglasses: :blush::grin:

11 پسندیده

هست عزیزم، وقتی که کاربر حرفه‌ای باشی همه ی دوره‌ها و امکانات نرم‌افزار به صورت رایگان برای کاربر باز می‌شود، ولی توجه کنید با اینکه کاربر حرفه‌ای هم باشید باز هم اگر به صفحه‌ی اشتراک‌ها نگاه کنید قیمت‌هایشان صفر نمی‌شود ولی نیاز نیست تمدید اشتراک انجام شود، امکانات نرم‌افزار رایگان خواهد بود. شما به اشتباه افتادید و خیال کردید چون اشتراک صفر نشده نمی‌توانید از از نرم‌افزار استفاده کنید و… :smile:

این اشتباه برخی کاربران دیگر نیز بوده.

14 پسندیده

نوش جان :grimacing: ‌‌‌‌‌‌‌

9 پسندیده

آقاااا رایگان میشهههه چراااا چو میندازیننن :sweat_smile:

هنوزم جز قانون های تالاره

اره اینم درسته
مثلا واسه من الان رایگانه
ولی خب میتونم اشتراک بخرم و تخفیف خوبی هم داره
که این اشتراک هم جهت وقتیه که میدونی دیگه نمیتونی فعال باشی و یه چن سالی میخری :crazy_face:

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

11 پسندیده

سلام . نه . من هنوز 4 ماه اشتراک باقی مونده داشتم
خریدم که هم از تیم زبانشناس حمایت کوچیکی کرده باشم و برای خودم با هزینه دادن تعهد ایجاد کنم :grin:

عرضم در مورد تخفیفی بود که یهو بعد از خرید من روی قیمتا خورد
که البته اونم شوخی بود و ارزش این برنامه بیش از این حرفاس

حالا رایگان هم نشه :joy: اصلا نشه بهتره و به صرفه تر
چون شما حرفه ای که بشی با قیمت کمی میتونی اشتراک رو بخری و چون در آینده معلوم نیست بتونی در تالار خیلی فعال باشی و حرفه ای بمونی ، الان بخری هم به صرفه تره

با ماهی یکی دو هزار تومن زبان یاد میگیری :grin:

11 پسندیده