چالش چهارم EF POV 🔴 ( درس ۴ قدرت )

نه دیگه . این نه :grin: اشتباه شنیداریه

کی گفته ؟ من نشنیدم
فکر کنم r اسپانیایی خیلی شدید و محکم و ویبره دار تلفظ بشه ، دقیق نمیدونم

6 پسندیده

آره حله دوباره گوش کردم

نمیدونم کی بود :grin: ولی نیتیو نبود خودشم در حال یادگیری بود

الان گرفتم چجوری تلفظش کنم میرم تمرین کنم :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

اساتید همه ی نکات رو گفتن
یه نوع خاصی از تلفظ D هستش
مثل d معمولی نیست
مثل تلفظ d تو کلمه ی middle
تمرین کنید بعد یه مدت خودش درست میشه

8 پسندیده

سلام دوستان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: خدا قوت :muscle::muscle::muscle:
من چند وقته چالشها رو دنبال میکنم و تمرین میکنم ولی فرصت نمیکنم صدام رو ضبط کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: انقدر همگی دوستان عالی و مسلط هستن که من جرات نمیکنم خودی نشون بدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: ان شاءالله اگه بتونم توی این تعطیلات پیشرو حتما انجام میدم :hugs::hugs::hugs:
همگی موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

8 پسندیده

سلام سما خانم عزیز
هدف از شرکت کردن تو این چالش فقط ایجاد تعهد و استفاده کردن از فیدبک هاست، اگرم قرار باشه مقایسه ای انجام بشه فقط خودتون با هفته قبل خودتون باید مقایسه بشید نه با بقیه،
بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرمتون هستیم :rose:

7 پسندیده

سلام
اینم ویس من. زمان گذشته ساده

10 پسندیده

واقعا ادم لذت میبره وقتی میبنه در حال پیشرفتید.
با قدرت ادامه بدید که تا چند وقت دیگه به فلوینسی میرسید

8 پسندیده

خیلی خوشحالم که اینو از شما می‌شنوم و واقعا ازتون ممنونم که این چالش و راه انداختین. من تا قبل این چالش میشه گفت تقریبا اصلا روخوانی نکرده بودم. زیاد گوش کرده بودم ولی تمرین تلفظ اصلا. به هر حال شما انگیزه یادگیری تلفظ و ایجاد کردین،هرچند که هنوز هم خیلی باید تمرین کنم. به هر حال مرسی :rose:

7 پسندیده

آقا آرمین @R.min کجایی جمعه است ها! :roll_eyes:

8 پسندیده

سلام پروین خانم.
دارم تدارکات لازم رو میچینم.
تا 1 ساعت دیگه تاپیک جدید ایجاد میشه.
راستی چرا هنوز هیچکس برای ویس نمونه هفته بعد داوطلب نشده.
باید به زور متوسل شم.

8 پسندیده

سلام سلام

کم داشتم نگران میشدم :grimacing:

پیشنهاد من اینه که وویس نمونه رو بذارید به عهده‌ی نازی جان @Nzi

7 پسندیده

@nzi
خب دیگه داوطلب هفته بعد هم مشخص شد
درس 6 قدرت افتاد به عهده ایشون
داستان براتون ارسال خواهد شد

8 پسندیده

الان چند روزه هر روز صبح ها میگم رفتم خونه صدامو ریکورد کنم بعد میام خونه یادم میره بعد آخر شب میام یه سر به تالار بزنم یادم میاد ویس نفرستادم، :grimacing: بعد میگم خسته ام فردا میفرستم دوباره این روتین تکرار میشه، آخه چرا انقدر سریع جمعه ها میاد، یعنی قبلا هم زود به زود هفته تموم میشد ولی از وقتی تو این چالش شرکت میکنم زودتر هفته تموم میشه، این چه وضعیه، مسئولین رسیدگی کنن، لطفا یکم یواش تر جمعه بیاد. :roll_eyes:
من تو فکرم بود که یه بازگویی از درس اصلی انجام بدم ولی الان خسته ام بازگوییم نمیاد.
اگه یادم نره فردا ویسمو میفرستم. :grin:

9 پسندیده

سلام اینم ویس من با تاخیر و صدای بارون و آخراشم خواهر زاده ام شعر خوندنش گل کرد

من سعی کردم این هفته روی flap t کار کنم ولی خودم فکر میکنم اونجوری که باید نتونستم تلفظش کنم بازم روش کار میکنم

14 پسندیده

یا خدا سلطان جانم :grinning: :heart:

:neutral_face::grimacing::grin: بدو بده متنو آقا آرمین :imp::grinning_face_with_smiling_eyes:

9 پسندیده

اناهایتا خانم ببینیمیت.کجایی بابا.
از تو انتظار بیشتری میره ها.
زودتر از اینا منتظر بودم.
وقت مناسب پیدا کردم ،گوش میدم به صدا ، فیدبک میدم.

9 پسندیده

حاجیه خانم عشق usa .
این روزها هم که روزهای دیوید دیوید او اس آ هست
چطوری؟
خوشم میاد پایه ای ها.
تو خصوصی پیام بده که هر وقت اماده شد برات بفرستم

8 پسندیده

بله واقعا خیلی دیر فرستادم :see_no_evil:
برای درس پنجم زودتر میفرستم

دست شما درد نکنه مگه اینکه شما به ویس ها فیدبک بدین
@firo744
@mehran72es

10 پسندیده

اینو درک میکنم هر هفته شاید مورد مهمی برای فیدبک دادن نباشه ولی از اونجایی که دارم هر هفته روی یه مورد تلفظی کار میکنم و خودم زیر ویسم بهش اشاره میکنم، خیلی ممنون میشم اگه کسایی که پری خانم برای فیدبک دادن انتخاب کردن یا هر کسی که تو اون موارد تلفظش خوبه بهم بگه چقدر تونستم درست انجامش بدم، خودم بارها ویس خودمو گوش میدم ولی گاهی نمیدونم دارم اشتباه میگم یا وسواس بیش از اندازه به خرج میدم.
خلاصه اینکه هر چی جلوتر میرم نیاز به فیدبک گرفتن رو بیشتر حس میکنم اصن یکی از اهداف شرکت کردن تو چالش ها همینه که ما از فیدبک های کسایی که سطحشون بهتره استفاده کنیم.
لطفا هر کسی که سطح خوبی داره تو چالش های pov به کسایی که شرکت میکنن کمک کنه
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :grin: :rose:

9 پسندیده

سلام دوستان.

آنا جان من از صب که بیدار شدم یکی از چشمام پر خون شده :confounded: نمی‌تونم زیاد از گوشی استفاده کنم. بعدا بهت فیدبک میدم :blush:

10 پسندیده