کدوم شاخص رو ملاک قرار می دین؟

سلام
می دونم افراد با انگیزه های مختلف اینجا هستن اما می خواستم بدونم پایان روز کدوم شاخص براتون اهمیت داره؟
شاخص لغت
میزان ساعت شنیدن
میزان یا تعداد لغاتی که می دانید یا همان سطح آواتار
و یا هر شاخص دیگه…

6 پسندیده

سلام . برای من این تایم شنیدن مهم تره
شاخص لغات که هیچی کلا :grin:
اواتار هم آخر هر ماه مثلا
زنجیره هم برام خیلی مهمه ، چون تعهد ایجاد میکنه

5 پسندیده

سلام
من بعد از سه سال دیگه برام تبدیل به عادت شده و زیاد رو موضوع خاصی متمرکز نیستم
فقط از روند کار لذت میبرم

6 پسندیده

عااااااالی :clap::clap::clap:
منم کلاً همین طوری هستم :joy::joy::joy:
سعی می کنم از فرایند لذت ببرم :joy:
ولی زنجیره خیلی برام مهمه :sunflower::hibiscus::rose:

3 پسندیده

من زنجیره واسم خیلی مهم نیس اخه هر هفته یه پنج دقیقه یا ده دقیقه به تایمم اضافه میکنم تا ساعاتای بیشتری گوش بدم. من با برنامه زیاد کار میکنم ولی رو صدا نیست . واسه همین خیلی بهش زوم نمیشم. مثلا قسمت مینی استوریا درحال حاضر واسم خیلی جالب و اموزنده هستن . بعد چندبار گوش دادن ، تو دفتر زبانم جمله ها رو ذهنی مینویسم و چندخط یا کلمه بهشون اضافه میکنم سوالا رو جواب میدم مینویسم. بعدش هم کلی کتاب میخونم و لغات لاینترمو جواب میدم:innocent::innocent::innocent:

3 پسندیده

از همگی ممنونم که لطف کردین پاسخ دادین خیاام تا اندازه زیادی راحت شد آخه من همیشه این دلنگرانی رو داشتم که باید همیشه همه شاخص ها بالا باشند اما حالا به قول آقا فرزاد @Farzad_Poodineh و خانم دکتر @elahehvelayati از مسیر یادگیری لذت می برم.
مهران عزیزم @mehran72es و مری خانم @miss_mary از شما هم ممنونم رویکرد من تا حالا شبیه شما دو نفر بوده :grin:
از لایک شما هم ممنونم سارا خانم @sara-rbt

7 پسندیده

:grinning:
خواهش میکنم اتفاقا منم مث شما همش نگران همه ی این موردا بودم
البته نگران ک نه… ولی خب یجورایی حساس بودم روشون
یه مقداری حساسیت خوبه ک تعهد بیاره هررروز عملکرد بهتری داشنه باشیم ولی خب اگه مانع لذت بردن بشه قطعا در طولانی مدت جواب عکس میده
ممنونم از شما بخاطر این تاپیک ک باعث شدین فک کنم به این موضوع و از حساسیت های الکیم کم کنم :rose:

4 پسندیده

ممنونم بابت توضیحات بیشتری که دادین همین که نشان دادین براتون موضوع جالبه برای من جای تشکر داشت
دقیقا درست می فرمائین حساسیت های بیجا گاهی لذت یادگیری رو کم می کنه

4 پسندیده