یه مدته بی انگیزه شدم:)

ی کتاب هزار صفحه اییشو باید خریداری کنم :grin:

7 پسندیده

سلام
کسی که هدف بزرگی داشته باشه نیازی به انگیزه نداره
چون رسیدن به هدفی که برای خودش تعیین کرده رو یک باید میدونه

سعی کنید یادگیری انگلیسی رو برای خودتون تبدیل به یک ضرورت کنید.
اونوقته که به مرور براتون تبدیل به یک عادت میشه و در طولانی مدت میشه جزئی از وجودتون

16 پسندیده

پیدا کردی به منم بگو :grin:
طراحی کردن هم حس خوبیه ها امتحان کن
من رشتم تصویرسازی بود کلی طراحی میکردیم یادش بخیر

6 پسندیده

یه مدته بی انگیزه شدم.

منم همینطور.

واقعا انگیزه ندارم

7 پسندیده

شما رو هم رفرنس بدم به مقاله خوانی؟ :grin:

5 پسندیده

مربی پر انرژی زبانشناس ویدئوی زیر رو ساختن پیشنهاد میکنم ببینید اگه سوالی بود ازشون بپرسید.

10 پسندیده

همون ویدیویی که در مورد انگیزه درست کردی رو ببین
همین که عاطفه خانوم لینکشو بالا گذاشتن

10 پسندیده

آقای کشاورز .‌… شما هم؟؟؟ شما دیگه چرا؟؟؟

4 پسندیده

کاشکی می شد این گفته شما رو ده بار یا بیشتر لایک کرد.

11 پسندیده

بله … کاملاً درست می گی :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

اون ارجاع از باب شوخی بود من باب اینکه معمولا هر روز به مقالات و ویدئوهای ایشون ارجاع داده میشه.
وگرن از نظر من تنها درمان بی انگیزگی همین که بپذیریم بی انگیزه ایم و زمان بدیم به خودمون. یعنی به جای مبارزه باهاش درکش کنیم. خودش از درون حل میشه.

7 پسندیده

به نظر من تعجبی نداره ک ببینیم حتی ادم های موفق و با انگیزه هم انرژیشون بیاد پایین
کاملا عادیه، ما انسان ها تمام احساسات رو با هم داریم شادی و ناراحتی و با انگیزه بودن و بی انگیزه شدن و… داشتن احساسات متفاوت در مسیر تمام انسانها بوده و هست، حتی افراد موفق و مشهور دنیا هم شده یه روزایی انرژی نداشتن و احساس بی انگیزی برای یه تایمی وارد زندگیشون شده ولی تفاوت اونا با آدم های موفق اینه ک در نهایت راهش رو پیدا میکنند و با انرژی بیشتری زندگیشون رو ادامه میدن. ک قطعا آقای کامبیز هم جزو همین دسته هستن
درسته ایشون مقاله ای ک راجب انگیزه درست کردن خیلی کاربردیه و دوستان پیشنهاد دادن مقالشون رو مطالعه کنند ولی گاها توی یه مواردی چیزهایی ک قبلا به ادم انگیزه میداد نمیده،
ولی حتما همیشه یه راهی هست برای خلاص شدن از این احساسات و تنها خود شخص میتونه به خودش کمک کنه و مطمئنا ایشون هم دوباره پر انرژی تر و با انگیزه تر مسیر موفقیتشون رو ادامه میدن.

کاملا با نظرتون موافقم نسیم جون :ok_hand:
تنها راهش پذیرفتن و زمان دادنه ک خودش حل میشه و کاملا هم عادیه گاهی این احساسات به وجود بیاد
و به نظرم در بیشتر موارد اگه این احساسات مدیریت بشه باعث پیشرفت بیشتر ادم میشه
چون هر بار انسان با یه چالشی مواجه بشه و بتونه خودش رو بکشه بیرون قویتر و با انگیزه بیشتری مسیرش رو ادامه میده

12 پسندیده

حالا ما اینقدر نظر دادیم اینجا، خودش کو، اصلا نمیاد یه لایک بزنه ببینیم حداقل خونده، :slightly_frowning_face:
فک کنم دیگه کلا از زبانشناس رف بیرون :frowning:

8 پسندیده

البته خود ایشون همیشه راهنمای دیگران در زمینه انگیزه بودند و از وقتی که با پیج اینستاگرام زبانشناس آشنا شدم و بعد از اون برنامه زبانشناس رو نصب کردم، انگیزم تو یادگیری زبان چندین برابر شد. تعجبم از این جهت بود. چون بنده از ایشون، انگیزه سرشاری در این زمینه گرفتم.
چند روزی هم هست که تو پیج زبانشناس، پستی نمی زارند و بنده بشدت نگران آقای کشاورز هستم. اِن شاء الله که همیشه سالم و تندرست باشند.
آقای کشاورز اگر صدای من رو می شوید، ما به حضور گرم شنا نیاز داریم … از شما بشدت انگیزه و ایده گرفتیم …
مگر خود شما تو یه پست تو پیج زبانشناس نگفتید که ما از ابتدا تا انتهای یادگیری زبان با شما هستیم؟ …

8 پسندیده

تو پست مربوط به “آشپزی با سَم” توی کپشن نوشته بود کمی مریض احوال هستم و این پست رو درست کردم که بگم فقط هستم.

5 پسندیده

عزیزم :joy: اصلاً لایک مهم نیست :blush::kissing_heart::heart_eyes: این حرف ها چیه؟ :purple_heart::yellow_heart::blue_heart::green_heart:

5 پسندیده

ایول سارا جون :grinning::ok_hand: یه پا روانشناسی ها :clap::clap::rose::rose::rose:

5 پسندیده

بله … وقتی طرف جواب متن شما رو می ده، باز هم یعنی نوشته شما رو خونده. ولی خودمونیم ها … بشدت نگران شدم ها. پیج شخصی اینستاگرام ایشون رو فالو می کنم. دو تا استوری آخر ایشون غمگین بود.

5 پسندیده

آقا کامبیزکجااااییین ما را به چالش کشوندین @YoKambiz
منتظر جواب سبزتان هستیم :grimacing::joy::sunglasses:

4 پسندیده

:joy::joy::joy: خدا نکشتت :joy: منفجر شدم از خنده :joy::joy::joy:
برم تو دایرکتش بگم آقای کشاورز بیا تو تالار :joy: توضیحات لازم رو بده :joy::joy::joy:

5 پسندیده