چالش پنجم EF POV 🔴 ( درس 5 قدرت )

شما دقیقا … میکنید.
یعنی که چه.
هفته پیش اونجوری و این هفته هم اونجوری

ممنون خانم ناظم.شما خوب بشی ماهم خوب میشیم.منتظر هستیم

7 پسندیده

ته انرژی دادن هستید :joy:

6 پسندیده

خواهش میکنم فاطما گل.
کار خاصی نکردم که.چند تا گیر کوچیک بود که دادم

7 پسندیده

شما دقیقا … کردید مرسی
لطفو میگم :joy:

7 پسندیده

ای وای همه مریض شدن. میگم چرا تالار اینقد خلوته.

امیدوارم که زودتر خوب بشین :smiling_face_with_three_hearts:
از دست مدرسه و کار راحت شدیم حالا :joy:

آمپول که خودش هزار تا مرض دیگه میاره. به توصیه‌های میترا بانو عمل کنید زود خوب میشین. بدون هیچ عوارضی و تضمینی :blush:

:joy: :joy:

سپاسگزارم :pray:

10 پسندیده

اره بابا ،جوجه حالش از منم بدتره :pensive::pensive::pensive::pensive:

شما هم همینطور مرسی
:dizzy::rose::tulip:

منکه از دیشب مریم گفت نمیاد مدرسه گفتم وای نمیرم اصن ولش کن
بعد صبح بیدار شدم دیدم گلوم داره از درد میترکه :exploding_head::exploding_head:
بعد دلو دماغه مدرسه رو نداشتم داداش بزرگم گفت نمیخاد بری منم مثلا ناراحتم گفتم نه باید برم گفتش نه نمیخاد بری بعد منم نرفتم چون دوس ندارم بی مریم برم مدرسه

11 پسندیده

منم گلوم اندازه‌ی توپ بیلیارد شده بود :joy: :joy:

9 پسندیده

سلام

ما هم برای اینکه یه وقتی مریض نشیم ماسک زدیم کمتر میایم
:joy::joy:

11 پسندیده

سلام جناب @Gheidar1 عزیز :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip:شبتون پر از عطر گلهای اطلسی و رازقی :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip:بسیار ممنون بخاطر منشن کردنتون :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip:برای من بسیار عالی بود و واقعا از نوع صحبت کردنتون کیف کردم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::clap::clap::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::rose: اما خب همیشه ۱مشکلات کوچولو موچولو هست که دوستان و اساتید گرامی بیان کردند انشاالله هرچه زودتر شاهد روان صحبت کردنتون به مدت طولانی باشیم و شما هم مثل دیگر دوستان ویدیو آموزشی در تالار قرار بدهیند و ماهم لذت ببریم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::clap::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose::hibiscus:

7 پسندیده

متنفرم از زمستون :expressionless::expressionless:

9 پسندیده

خوشحالم بهتر شدیند :blush::blush::blush::blush::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::sunflower::hibiscus::rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::blossom::tulip::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
منتظر وویستون هستیم خانم گل دوست داشتنی :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip::ok_hand::clap::ok_hand::clap::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip:
عجیب پیاز ضدعفونی کننده ی خوبی ست :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

اینجا چخبره خدایاااااااا :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:
انشاالله از همه ی دوستان بیماری به دور باشه لطفا بیشترمراقب خودتون باشیند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::sunflower::hibiscus::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose:

7 پسندیده

:grin: :grin: :grin:

جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید؟
چیکار :thinking:
لطف :blush:
مزاح :grin:
بیییییب :upside_down_face:

7 پسندیده

آقایون
@Hassan8st
@Gheidar1
خیلی خوب بود
بیشتر بشنویم ازتون

9 پسندیده

ویس من
زمان گذشته ساده

نظر یادتون نره
@R.min
@mehran72es
@firo744
و بقیه دوستان لطف کنید نظرتون و بگین.

12 پسندیده

بارگذاری نشد فقط برای من اینجوریه؟

8 پسندیده

اصلاح شد عزیزم
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

بله گوش کردم کلی هم کیف کردم :clap: :clap: :ok_hand: :ok_hand:
خانم معلممون کارش درسته :revolving_hearts:

8 پسندیده

خانم قابل عالی بود لذت بردم :heart_eyes:
موفقیتتون روز افزون :purple_heart: :rose:

8 پسندیده

ممنونم آنا جون نظر لطف شماست. البته اشکال زیاد داره شما باید فیدبک بدین خانم خوشگل کجاها رو بیشتر کار کنم. اینجوری بالاخره هر دفعه یه مورد درست میشه :pray:

6 پسندیده