بی انگیزه بودن و خسته شدن در پروسه یادگیری زبان

صدرصد کلمات در این فصل موجود است

3 پسندیده

سلام اموزش انگلیسی در ۵۰ روز سایت خاصی داره یا باید از گوگل دانلود کرد.

3 پسندیده

چرا کتاب ای جی رو نمیخونی ؟؟ کاملا ساده توضیح داده به نظر من اول کتاب ای جی رو بخون بعد بیا شروع کن به خوندن میتونی از تو پیج زبانشناس دانلودش کنی اسمشم اینه(یاد بگیر اینگلیسی رو مثل متکلمان بومی صحبت کن)

3 پسندیده

تو خود نرم افزار زبان شناس هم هست
به اسم کتاب گویا تو مجموعه ی انگلیسی بدون تلاش اگه اشتباه نکنم

4 پسندیده

باسلام خدمت همه ی دوستان من تازه شروع کردم و حدودأ صد واژهی بلدم طوری که ببینم معنی واژه را درک میکنم ولی در نوشتن ضعیفم هم غلط املایی زیادی دارم و در اول بگم که با گرامر خیلی مشکل دارم نوع جمله سازی برام سخته چون جای فعل وفاعل در انگلیسی مثل فارسی نیست و شنیداریم وتلفضم خوبه و لغات را زود یاد میگیرم درضمن میشه بگید از کجا شروع کنم در کل بگم روال یاد گیری بهم بگید مثل یه برنامه ریزی تا هر روز با تمرکز مطالعه کنم با تشکر فراوان ومرسی

3 پسندیده

سلام اسم این پکیج آموزش زبان نصرت هست و جمعا 90 قسمت داره
بهترین کار اینه که اپلیکیشنش رو رو گوشی نصب کنید

3 پسندیده

با سلام
قطعا اول هرکاری سخته و نیاز به تلاش داره،حتما ادامه بدید حتی اگه شده روزی چند دقیقه زبان شناس خیلی جا واسه پیشرفت واسمون گذاشته و اینکه حتما از داستان های ساده شروع کنید و تکرار و تکرار کنید.موفق باشید:books::books::books:

3 پسندیده

منم قبلا خوندمش البته کتاب و سی دی بوده، هنوزم دارمش، :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

حتما بخونید وبه من پاسخ دهید ممنون میشم درضمن سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم :sweat_smile:من خیلی از کمکاتونم ممنون ولی من که از پایه شروع کردم خیلی هم مصمم هستم که زبان رایاد بگیرم وقت مطالحه هم زیاد دارم ولی خیلی زود حوصلم سر میره و خسته میشم کمک های شما که درباره ای بی انگیزگی و … راهم دیدم ولی بازهم هیچی چون از اون ها هیچی سر در نمی یارم مثلا همون جوجه اردک زشت که اصلا ادم نمیدونه چی میگه:sweat_smile:از دوستان و اساتید محترم میخوام که به من یک برنامه ریزی پیشنهاد کنید که اول خودشون از کجا شروع کردن وهر روز چقدر وقت برای هر پروسه بزارم و به قول اقای کشاورز چکش:hammer: کاریش کنم خیلی خیلی ممنون میشم

3 پسندیده

به نظر من خود زنجیره زبانشناس یکجور انگیزه راست واسه آدم که فراموش نکنه زبان بخونه من هر وقت نرم افزار را شروع میکردم وقتی از نرم افزار بیرون می آمدم ۲ ساعت گذشته بود

4 پسندیده

انگار انگلیسی در ۵۰ روز از نصرت کپی شده و اگه اینجوری باشه دزدی محسوب میشه

2 پسندیده

درسته در آپارات و اینا هست اما دزدیه سایت اصلیش این هست:
http://nosratco.net/

2 پسندیده

یکی از روش های یادگیری مبحث لغات( بعد از یادگیری مبانی و اصول اولیه گرامر) اینه:
اول یه مبحث انتخاب می کنیم مثلا خواب یا رانندگی یا رستوران و …
بعد میایم همه لغات مربوط به اون مبحث رو از دیکشنری درمیاریم
بعضی هارو که قابلیت حفظ کردن در روند بکارگیری جملات رو دارن رو اینجوری یاد میگیریم
بعضی دیگه رو مجبوریم طوطی وار حفظ کنیم که زیاد هم نیستن
بعدش میام یا از طریق مراجعی مثل اینترنت ، اصطلاحات اون قسمت رو هم درمیاریم.
بعد از یک هفته از تمرین و مرور، هر انچه برامون هنوز سخت و دشوار بود رو تو یه دفترچه مینویسیم تا نگهشون داریم

این روش در کنار روش های استفاده از زبانشناس میتونه انگیزه ی زیادی به ادم بده.
چون هرکس مبحث مختص به خودش رو انتخاب میکنه که براش جذابه.

مثلا تو مبحث غذا:
اول دراوردن کلمات مربوطه مثل اسم غذا ها، لوازم اشپزی، رستوران و اینا
دوم دراوردن تلاش برای جمله سازی با بعضیها
سوم دراوردن اصطلاحات درباره غذا ها و اشپزی و اصطلاحات کاربردی تو رستوران و اینا

بعد از یک هفته یه مرور کلی میکنیم
هر کدوم که هنوز برامون سخت بود رو یادداشت میکنیم

4 پسندیده

البته این روش که گفتم نباید جایگزین زبانشناس بشه بلکه باید در کنار اون انجام بشه

3 پسندیده

سلام.
خودت رو اذیت نکن چرا باید هر درس ۷ روز طول بکشه.
نباید ۳۰ دقیقه زبان کار کنی در حالی که حواست جای دیگس همه ی حواست رو جمع کن تو میتونی یه درس رو در یک روز یا اداکثر دو روز به پایان برسونی. همونجور که من میتونم فقط کافیه به آینده فکر کنی و این برات یه انگیزس .اگه انگیزه ای برای یادگیری نداری همین حالا زبان رو بزار کنار فقط فقط انگیزس که میتونه تو رو وادار به حرکت کنه:heart::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام اولا اینو در نظر بگیرید که یادگیری زبان یه قیف برعکسه و اولش سخته، اما دوستانی که خیلی داستان های کودکانه براشون سخته بنظرم از super easy reading استفاده کنن، حدود دویست درس بسیار ساده اس که خیلی هم تلفظ اش روانه، البته این دوره تو زبان شناس نیست,فک کنم تو برنامه lingq باشه

3 پسندیده

نکته عجیب اینه که با اینکه بنده هم مبتدی هستم ولی با یک بار خوندن متن و یک بار گوش دادن متن کاملا جمله بندی هارو حتی بدون نگاه کردن به متن متوجه میشم… نمیدونم شایددلیلش اینه که بنده قبلا آموزش زبان صوتی تاکید میکنم‌ فقط صوتی در ۶ ماه رو گوش میکردم… بعد ازمدتی چون باید همراه گوینده تکرار میکردم روان و روان تر شدم اما به دلیل اینکه تنها صوتی بود و برام جذابیتی نداشت رهاش کردم…البته این موضوع مربوط به ۵سال پیش میشه… ولی الان که با زبانشناس آشنا شدم کاملا قضیه فرق میکنه… مطالب زبانشناس خیلی جذابیت بصری و شنیداری دارن…

3 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالییی باشه.
خستگی و بی انگیزه بودن تو پروسه زبان یاد گرفتن کاملا طبیعیه اگه نباشه غیره طبیعیه باید زمین بخوری تا بلد بشی بلند شی.
خقیقتش ما الان لوس بار اومدیم همش دنبال قرصی فرمولی حرکتی هستیم که انگیزه مونو بالاه نگهداریم که این همش الکیه
به قول اقای کشاورز باید باهاش کنار بیایی منم اولا اصلا نمیتونستم حالش نبود حسش نبود ولی خب عقلمو عادت دادم هر روز بیاد و زبان بخونه
خب امید وارم همیشه موفق باشین
:afghanistan:/:iran:

4 پسندیده

اگه بدنبال راه آسونی هستید ، راحت ترین ، بیخیال شدن هست ، منم دقیقا مثل شما هستم ولی مجبورم بخونم و برم جلو ، توصیه من اینه عجله نکنید برای فمیدن همه چیز ، اگر واقعا صبور نیستی نمیتونی به هدفت برسی

1 پسندیده

اگه بلد بودیم که اینجا نبودیم. :joy::joy:. بسم الله کن، برا خودت انگیزه و شوق و هدف های بلند مدت درست کن، و از دروس خیلی اسون شروع کن… دو ماه صبر کن، بعد میبینی چقدر پیشرفت کردیه. و خودت از پیشرفت خودت لذت میبری. فقط صبر کن و تلاش کن.