🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

راسش حوصله کاغذبازی ندارم :joy: ولی ممنون بابت راهنماییتون :relaxed:

4 پسندیده

خواهش میکنم
موفق باشین
:rose::rose::rose:

2 پسندیده

[quote=“afarkhani, post:2597, topic:3203”]
من این چالش رو فقط برای پیشرفتم دنبال میکنم آجی. استثنا دیروز 8 ساعت شد. دلیلم موجه هست چون من روی لپ تاپ نصب دارم بخاطر همین نمیتونم زمان های مرده ازش استفاده کنم برا همین ادعایی برای رکود زدن ندارم :wink::wink::wink: اما تا جایی که بتونم روزایی که خونم و کار ندارم عقب افتاده ها رو تا حدودی جبران میکنم :blush::blush::

عزیزممممم این جمله رو فقط به یاد بحث روز اولمون گفتم راجب سن… وگرنه دیگه 2سالمون نیست که :smile: رکورد و این حرفا فقط بهانه ای برای انگیزه بيشتره بازم تکرار میکنم شعار رو فقط من باب شوخی عرض کردم وگرنه هیشکی نميتونه تلاش های شما رو زیر سوال ببره خانوم :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

اتفاقا منم یه سوال دارم… من از قوانین قبلی این چالش خبر ندارم… ولی اینکه میگید طرف 15_20ساعت گوش داده… سوالم اینجاست که گوش دادن فعالانه مهمه دیگه، درسته؟ پس باید وقتی واسه دوره های آموزشی وقت میذاری هر پاراگراف یا هر جمله ای که میشنویم باید تکرار کنیم وگرنه بنظر من فقط گوش دادن فایده ای ندارهمممثلاً خود من وقتی گوش میدم باید تکرار کنم اصولاً و اگر 3ساعت زبانشناس گوش بدم قطعاً یک ساعت ديگه هم بهش اضافه ميشه که باید در نظر بگیرم، البته من اونو درنظر نمیگیرم اینجا… ولی میخوام بدونم درست میگم؟ یا نه… ینی همینجوری گوش دادن هم کافیه؟
من که گوش دادن به زبانشناس خیلی ازم انرژی میگیره… فقط وقتی داستان صوتی گوش میدم خیلی لذت میبرم و اگر میشد دوست داشتم اگر 6ساعت گوش میدم 1.5زبان شناس میبود باقیش دهکده زبان برای داستان های صوتیش… چون واقعا با گوش دادن به داستان های صوتی عجیب لیسینینگم تغییر کرده

4 پسندیده

سلام خوبین؟

چرا اتفاقا برای رفتن از سطح Intermediate به Advanced گوش دادن گسترده خیلی کمک کننده ست
اما برای سطوح مبتدی و متوسط بیشتر گوش دادن متمرکز توصیه میشه
البته سطوح بالاتر هم به گوش دادن متمرکز نیاز دارن

طبق این مقاله :point_down:

سعی کنید با یک فعالیت ترکیبش کنید تا گذر زمان براتون خسته کننده نشه
مثل: پیاده روی و ورزش کردن یا دوچرخه سواری

حتما همینطوره، هر چه بیشتر به محتوای انگلیسی مختلف گوش بدید لیسنینگتون بهتر میشه
شنیدن لهجه ها و آوا های مختلف خیلی کمک کننده ست

ازین به بعد در نظر بگیرید :blush:

5 پسندیده

با این اپ میتونی هر کاری که در طول روز انجام میدی رو اندازه گیری کنی

7 پسندیده

همین فقط زبانشناس

خلاصه نزدیک ۲ ساعت رسوندم

7 پسندیده

سلام
من این دو سه روزه یه مشغولیتی برام پیش اومد دو روز پیش یه حدودی خوندم ولی خب ترجیح دادم اعلام نکنم :joy:
ایشالا از فردا پرقدرت تر شروع میکنم :heart:

این آمار امروز ۱ساعت و ۱۱ دقیقه کتاب

9 پسندیده

سلام
۱ ساعت زبانشناس
۱۷ دقیقه کتاب داستان
۳۰ دقیقه فایل
جمعا : ۱:۴۷

8 پسندیده

سلام دوستان گلم
شبتون بخیر
زبانشناس، کارتون و کتاب جمعا 5 ساعت و 20 دقیقه

7 پسندیده

عذر.سلام از ما باید میبود :sweat_smile: ممنون شما خوبی ؟

بسیااااار ممنون بابتش
اتفاقا من وقتی دهکده زبان داستان صوتی گوش میدم گسترده خوانی رو پیاده میکنم و جمله به جمله دقت نمیکنم…ولی برای زبانشناس وسواس دارم کلا …نه بخاطر سطحم …چون الان دیگه مطمینا متوسط هستم ولی میگم زبانشناس رو صرفا جهت آموزش در نظر بگیرم و داستان صوتی ها رو میذارم منابع فرعی…ولی جالب بود که من ناخوداگاه از فشرده و گسترده خوانی استفاده میکردم

خداییش هوا خیلی گرمه نمیشه هیشکدوم از اینکارارو کرد الان :persevere:

بله چشم :relieved:
در پایان بازم تشکر که وقت میذارید :rose:

4 پسندیده

ایشالا حتما:rose:
منم که مریض بودم …همه گرفتاریم اصن :grinning:

4 پسندیده

سلام به همگی

2ساعت زبان شناس
۱و ۳۰ دیقه ترجمه
۱۰ دیقه لایتنر
جمعا: ۳ ساعت و ۴۰

9 پسندیده

2018-07-19_23-35-02
مجموع لیسینینگ: 4.53
مکالمه و بازگویی : 40
مجموع: 5.33

11 پسندیده

من الان دو ساعت و خورده ای رو چجوری تو اکسل وارد کنم آخه :joy::joy::joy:

آقا قشنگ جمع بزنید منو اینقدر گیج نکنید.

آمار های مطالعه زبانی حسابه ولی گسترده شنوی نه مگر در زبانشناس و اپلیکیشن هایی که امار ارائه میدن.

ولی مطالعه کاملا بازه.

البته خودم نمیزنم معمولا.

خودتون تایم بگیرید.

خب اینم آمار تا به اینجا

دو تا مدال دیروز و روز قبلش رو محدثه خانوم و حنانه خانوم گرفتن

فقط دوستان برای اینکه من آمار ها رو اشتباه نزارم. یکی حتماً جمع کنید، دوم حتما بگید آمار چند شنبه هستش

مثلا بگید

آمار شنبه 5 ساعت.

اینجوری من درصد اشتباهم میاد پایین.

دمه همتون گرم :rose::rose::rose:

12 پسندیده

سلام سلام

چت :1ساعت
زبانشناس :2ساعت
فیلم:1.30
لاینتر و مطالعه کتاب و پادکست:1.45
:blush:
28تیر ماه

9 پسندیده

سرجمع 4:10

8 پسندیده

خواهش میکنم، مرسی :relaxed:

همین وسواس باعث میشه زبان رو با پایه ی قوی تر یاد بگیری

نقاشی بکش، یا در حال غذا پختن، انجام کارهای خونه و کارهایی ازین دست رو میتونی با زبان آموزیت ترکیب کنی

خواهش میکنم :pray: :blush:

5 پسندیده

:joy: :joy: :grin: :+1:
سلام، خورده ای رو بزن ۲:۵۲ دق، سر جمع

4 پسندیده

سلام
شب همگی بخیر
اینم آمار امشب من (پنجشنبه، یک ساعت و نیم)

البته فعالیت های دیگه هم داشتم که ایشالا بعد از منتشر شدن اپ های زیبوک و زوم , اون فعالیت ها هم زیر سایه ی زبانشناس قرار میگیره

10 پسندیده