🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

image

اینم آمار من: 4ساعت و 50 دقیقه زبانشناس، 40 دقیقه پادکست فوقالعاده ای جی.
دیشب به این پادکست گوش دادم. این پادکست متن هم داره میتونید از لینک زیر دانلود کنید و بهش گوش بدید

اینم گزارش امروز من:

16 پسندیده

سلام
امشب سه ساعت و 3 دقیقه با mp3 player گوش کردم
و 27 دقیقه هم باز بانشناس

جمعا: 3 ساعت و 30 دقیقه
اینم گزارش صوتیم

Hi, guys. Today I listened to the 20th lesson of Power English and then when I came home. I had some distinction in my learning. I add an interesting course to my daily plan. This course is called Interesting things of the day and in it’s an advanced course in fact. But I like this one. It contains many different topics like Science, Cultures, Museums, Festivals and Etc. This course has so many new words and most of them are useful for improving vocabulary. In my opinion, if you want to push forward your knowledge and also your vocabulary. Try this one.
Thank you

13 پسندیده

ای جی جوان ما شبای قبل پرانرژی تر گزارش میداداا!!! امشب فک کنم خ خوابتون میادا…:wink:

4 پسندیده

شما پادکست ای جی رو همون ی بار گوش میدین؟ بیشتر جنبه آموزشی داره براتون درسته؟
منظورم آموزش غیر از زبانه

1 پسندیده

یه نکته ای چند روزه خیلی تو ذوقم میزنه، اینه که بعضی از بچه ها اگه کم میخونن میان تو پستشون شکلک های عزا و ماتم و گریه میزارن
این جریان کاپ هم فقط و فقط برای بالا بردن انگیزه ست نه چیز دیگه ای، اگه ساعت های خوندتون کمه، سعی کنید انرژی های مثبت بقیه بچه هارو جذب کنید و فردای پر انرژی تری داشته باشید و بیشتر بخونید

اینجا برای افزایش انگیزه و بالا بردن روحیه خودمونه که بتونیم با کیفیت تر از گذشته به زبان خوندمون ادامه بدیم
در واقع خلاصه تر بگم، ما اومدیم اینجا که انرژی بگیریم و با انگیزه تر بشیم، اما این غم و غصه ها جلوی اینکارو میگیره
دوست هم نداشتم اسم کسی رو ببرم که خدای نکرده دلخوری پیش بیاد :slight_smile:

11 پسندیده

دمت گرم. همینه…
بقیه هم یاد بگیرن. یکم از اون زبانی دارید یاد میگیرید استفاده کنید :grin:
حیف نیست از این همه ساعت شنیدن یکم واسه مکالمه استفاده نکنید؟
مرسی داداش

یکم خسته هستم ولی خب نمیشد دادو بیداد کرد همه خوابن :joy:

بله من بیشتر دنبال نکات داخل پادکست ها هستم و لذت گوش دادنشون. البته به شکل ناخودآگاه هم انگلیسی یاد میگیریم به این جور یادگیری می گن یادگیری باز.
ولی هدف من از گوش دادن بهشون حرفای داخلشه چون انصافا حرفاش قشنگه. مخصوصا این یه موردو خیلی دوست داشتم.

اینم رینکینگ امشب. از همه ممنونم دمه همگی گرم.

9 پسندیده

فدات، شما اولین بار باعث شدی بچه ها اعتماد به نفس حرف زدنو پیدا کنن
دم خودت گرم :heart:

7 پسندیده

دقیقا حق با شماست…مهم لذت بردن از یادگیریه…

3 پسندیده

زمان های مرده من…هنگام دوچرخه سواری…هنگام غذا خوردن هنگام رانندگی …قبل از خواب… حتی موقه ظرف شستن :wink: کلا هر زمانی ک بتونم حداقل گوش میدم به داستانهای زبانشناس…سعی میکنم دقت کنم تا جایی که میتونم…همجنین شما و بقیه دوستان هم میتونید مثل من از هر زمانی حداقل گوش بدید…به نظرم حتی موقه عوض کردن پوشک بچه :angel:هم میشه یه زمان مرده محسوب بشه واسه گوش کردن زبان…حالا فک کنید ببینید چقد زمان مرده میتونید توی طول شبانه روز برای خودتون پیدا کنید…بقیه زمان ها رو هم اختصاص میدیم به تمرین و بالا بردن دایره ی لغات و …امیدوارم هر روز کنار هم لذت ببریم از یادگیری هر چه بیشتر…:muscle:

12 پسندیده

شما فوق العاده اید
فوق العاده

3 پسندیده

خو تابلوهه منظورتون منم:joy::joy::joy:
چشم دیگه تکرار نمیشه:blush::blush:
بزار دفه دیگه کم هم خوندم نیشم تابناگوشم هست همچنان:sunglasses::joy::blush:

2 پسندیده

نه مژده جون آقا فرزاد کلی فرمودند.
شعار زبانشناسیا :point_down:
لطفا با لبخند وارد زبانشناس شوید دوستان😊

11 پسندیده

میدونم بابا شوخی کردم:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

4 پسندیده

دقیقا همینطوره :point_right:

نه مژده خانوم منظورم فقط دیشب نبود :sweat_smile:
تو روزای مختلف بچه های مختلف این حرکتو انجام داده بودن
واقعا کلی گفتم

6 پسندیده

سلام بچه ها
خوبید؟؟
خوشید؟؟
سلامتید؟؟
اینم گزارش کار امروز ما
زبانشناس : 2.40
دهکده زبان : 1.40
چن تایی هم کلیپ تو یوتیوب دیدم ک چون یکیشو کامل نتوجه نشدم 10 مین حساب میکنم .
جمع کلش : 4.30

ممنونتونم بازم
دلتون خوش
لبتون خندون
شبتون عشق و ارامش
دوثطون دارم ^ ^

14 پسندیده

موفق باشید…فقط یه چیزی…ینی اگه ما چیزی ببینیم یا بشنویم متوجه نشیم نباید جز امار بیاریم؟! :neutral_face: درضمن املاتونم ضعیفه ها…بد اموزی میشه :relaxed:

4 پسندیده

نه دیگه، جنبه آموزشی نداره اونجوری، تقریبا مثل فیلم دیدن و آهنگ گوش کردنه
نکنه اون دو روز رکوردتونو همینجوری خوندید؟؟؟:scream: :scream: :smile:

7 پسندیده

سلام خسته نباشید
شبتون خوش

زبانشناس 8 ساعت و 45 دقیقه
دهکده زبان 26 دقیقه
مجموع 9ساعت و 11 دقیقه
ارادتمند همگی
شبتون خوش

12 پسندیده