🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

سلام عزیزم چقدر لذت بخشه وقتی ادم پیشرفت دوستاشو میبینه.
پیشرفت چشم گیر شما و خانوم قربانی رو تبریک میگم .
ان شا الله همیشه روندت صعودی باشه چه تو یادگیری زبان چه تو مسیر زندگیت :rose::rose::sparkling_heart:

6 پسندیده

خیلی ممنون عزیزم بابت دلگرمیتون. :heart_eyes::blush:

4 پسندیده

سلام نسیم جان خیلی ممنون. منم امیدوارم هممون روز به روز پیشرفت کنیم و به خواستمون برسیم :blush::star_struck:

3 پسندیده

وای چه باحال حس خوبی بهم دادین🌷

2 پسندیده

فدای تو خانوم گل😘

1 پسندیده

واقعا این تصمیمتون یکی از جالب ترین چیزهایی بود که تو این تالار دیدم

امشب 2 ساعت و 39 دقیقه با زباشناس
و تبریک به خواهر گلم واسه اولین کاپش :kissing_heart::kissing_heart: :heart_eyes:

11 پسندیده

فدااااات :heart_eyes: :heart: با انگیزه دادن هات تونستم بالاخره یه دونه بگیرم :grinning:

2 پسندیده

سلام دوستان
من دیشب خیلی خسته بودم نمیدونم کی خوابم برد اصن :sweat_smile:
این آمار دیروزم بود

12 پسندیده

سلام بر همگی
امار دیروز 2:30 زبانشناس
15 دقیقه هم لغت جمعا 2:45 دقیقهاگه بخوایم امار گوش دادنمونو بالا ببریم باید حین کار هم باشه اما اینطور نمیشه خوب روش تمرکز کرد.نمیدونم اینطور گوش کردن حین کار بازده داره یا نه😒

9 پسندیده

سلام بانو درسته که اگه بخایم حین کار گوش بدی نمیشه متمرکز شد. اما بستگی به کاری داره که میخوای انجام بدی. قبلا اقا کامبیز در تاپیک جداگانه ای راجع به بهره مندی از زمانای مرده مقاله ای نوشتن. و چکیده کلامشون این بود که ما می تونیم هم زمان با کارهایی که فکر و تمرکزمونو درگیر خودش نکنه مثل آشپزی مثل اتوکردن، مثل تو خیابون قدم زدن و… میتونی به انگلیسی گوش بدی .
ولی مثلا معلومه زمانی که دارین کار فکری میکنین مثلا مقاله ای می نویسی واسه درستون و… وقتی ای جی رو میذاری پخش شه ممکنه اصلا توجهی بهش نداشته باشی.
ولی در حالت کلی بذاری انگلیسی پخش شه بهتر از اینه که به سکوت بگذره حتی اگه تمرکز اندکی داری. ولی مثلا زمانایی که اینجوری گوش میدی رو جداگونه حساب کن که برای خودت مشخص باشه چند ساعت در روز تونستی متمرکز بخونی. تا بعدا بتونی بررسی بهتری رو عملکرد خودت داشته باشی. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم. موفق باشی عزیزم

6 پسندیده

سلام خسته نباشید به همگی من دیروز رفته بودم بیرون ریکاوری نتونستم خیلی زبان بخونم احتمالا امروز هم نتونم امار خوبی بدم
موفق باشین

1 پسندیده

سلام نسیم جان
ممنون از راهنماییت.فعلا دارم همینکارو میکنم .هر چند که به اندازه زمانی که فقط توجهمون به زبان هست کمتر بازده داره اما به هر حال به قول خودت از سکوت که بهتره😉

2 پسندیده

آمار دیشب

9 پسندیده

اقا کامبیز این ستون دوم و چهارم که عکس نشان یا مدال دارن علامت چیَن؟

2 پسندیده

سلام
ببخشید من جواب میدم
ستون دوم: هر کس که از رکورد 8:36 بیشتر بخونه یدونه ازین مدال ها میگیره
ستون چهارم: به بیشترین میانگینی که تو هفته به دست اومده باشه این مدال تعلق میگیره

6 پسندیده

خیلی هم لطف می کنید جواب میدین. فقط حالا چرا ۸،۳۶؟

2 پسندیده

خواهش میکنم
رکورد من بوده این (اولین رکوردی که شکسته شد)

چون رکورد اصلی 19 ساعته و دست نیافتنی ، بخاطر همین تصمیم گرفتیم یه معیاری رو انتخاب کنیم که شکستنش دور از دسترس نباشه

6 پسندیده

رکورد شما هم کم دست نیافتنی نیست
:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

اون موقع دست نیافتنی نبود
الان همه دست یافتن :smiley:

4 پسندیده

سلام شب همه بخیر
امروز ۳ ساعت و ۴۱ دقیقه با زبانشناس

12 پسندیده