متن داستان کوتاه درس نافرمانی

درس اصلی متن داره …بخش سوم که درس مینی استوری هست متن نداره…چند روزیه که گذاشتم تو قسمت ویرایش ولی تایید نکردن

4 پسندیده

خب اینم متنش نبود دیگه

3 پسندیده

انقدر با قطعیت میگید متنش هست … بخدا الان ۱۵ بار رفتم‌نگا کردم و بروزرسانی رو چک کردم دیدم متن نداره …تو رو خدا یکم ملاحظه کنید تو سرکار گذاشتن ادم

4 پسندیده

دوست عزیز من با شما شوخی ندارم برای من متن داره هر سه قسمتش و وقتم ندارم کسی رو سر کار بزارم @fatemeha

اینکه شما اضافه کردین یا نه رو من در جریان نیستم اما برای من متن داره، و خیلی بده که میگین سرکار میزارید

4 پسندیده

شاید باید بروز رسانی کنین،

4 پسندیده

سلام دوست عزیز @fatemeha خانم گرامی :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::tulip::rose:
پیرو صحبتهای دوست عزیزم خانم @afarkhani عکسهای زیر رو خدمتتون ارایه میدم مال هر ۳بخش:

اینجا کسی قصد سرکار گذاشتن نداره و همه برای وقت همدیگه ارزش قائل هستند و با دلیل صحبت میشه دوست گرامی :blush::blush::blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink:
مطمئنا بروزرسانی انجام نداده ایند تا فایلها براتون قرار بگیره :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::wink::wink::wink::wink::wink:
امیدوارم سوبرداشتها مرتفع گشته باشه :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::white_flower:

4 پسندیده

خب خدا روشکر :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:دست گل شما هم درد نکنه بابت متن بخش سومی که فرمودیند و زحمتش رو کشیدیند :blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::white_flower:
هرگز عجول نباشید یکم فایلها طول میکشه بررسی بشه و بعد قرار داده بشه دوست گرامی پس زود قضاوت نکنید خانم گل :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::rose::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:
بازهم سپاس بخاطر کار ارزشمندی که انجام دادیند :hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::white_flower::tulip::rose::hibiscus::blossom::cherry_blossom:
موفق و‌پایدار باشید و زندگی به کامتون شیرین :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose:

5 پسندیده

تشکر می کنم …ولی بمنم حق بدین …اینجا مشکل نرم افزاره که بروز رسانیش تو گوگل پلی نیومده … و هیچ پیامی هم بمن نداده که متنت تایید یا رد شده ‌‌‌
زده بررسی شده 0
تایید شده 0
شمام بودین همین جوابو مینوشتین
بازم متن دیگه اماده داشتم منتها دیدم تایید نمیشه انگیزمو برا نوشتن از دست دادم

3 پسندیده

بازم مینویسم دستم تنده

4 پسندیده

خواهش عزیزم
گلم من هم متن ترجمه شده گذاشتم همیشه هم میدونستم حجم فایلها برای بررسی زیاده و اکثرا نزدیک۵ روز کاری گاهی بیشتر و گاهی کمتر طول کشیده قرار داده بشه اما هرگز به برنامه و دست اندرکاران شک‌نداشتم خانمی
به شما هم به نسبت حق میدم :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:
اما نیومدن بروزرسانی در گوگل پلی تقصیر مدیران زبانشناس نیست مقصر از جای دیگه سرچشمه میگیره دیگه خودتون بهتر میدونید :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy:
بعدش شما کار خودتون رو انجام بدهیند و ناامید و دلسرد نشویند هم نوشته تون رو در برنامه قرار بدهید تا بررسی بشه هم در تالار مطمینا بازخوردهاش رو در تالار مشاهده خواهید کرد و انگیزه تون چندبرابر خواهد شد و بچه های تالار از این مدل کارها حمایت سرسختانه میکنند خیالتون راحت :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette:

2 پسندیده

نظر لطف شما رو به برنامه و بچه های زبانشناس رو میرسونه که زحمت چنین کار ارزشمندی رو میکشید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:منتظر کارهای بعدیتون بیصبرانه و مطمئنا هستیم خانم گل :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::rosette::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:
انشاالله دیگه چنین سوبرداشتهای برای هیچکدوم از ما پیش نیاد :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:
باآرزوی موفقیتهای بیشتر خانمی :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::rosette::white_flower::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet:
ناامید هم هرگز نشوید باقدرت پیش برویند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
و در آخر هم بگم شما فایلتون رو قرار میدهیند ۱۰ روز بعدش دوباره به درس مورد نظر سربزنید مطمئنا متنتون و یا تغییراتی که انجام داده ایند خواهید دید و هرموقع نرم افزار آپدیت بشه در تالار سریعا اطلاع داده میشه :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::blush::blush::blush::blush::hibiscus:پس بیشتر اینجا سربزنید :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::wink::wink::wink::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:
شبتون بخیروشادی :hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:

3 پسندیده

عزیز میشه بهترین جا رو برای اپدیت برنامه معرفی کنید…چون من الان از گوگل پلی اپدیت کردم بازم درسا نیومده

3 پسندیده

سلام عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:صبح زمستونیتون سرشار از گرمای انوار خورشید تابان و عطر گلهای نسترن ورازقی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom:
خانم گل از تاپیک ذیل اپدیت کن فداتبشم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:

وارد صفحه اصلی زبانشناش شدی دانلود مستقیم از زبانشناس رو بزن عزیزم

یکم هم صبور باش گلم هر درسی رو قرار میدهید بخاطر حجم بالای برنامه ها و کمبود نیرو خب زمان میبره اما در اخر فایلها قرار داده میشه عزیزم.
باارزوی موفقیتهای روزافزون برای شما عزیزم :tulip::rose::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:

2 پسندیده

ممنون از راهنمایی شما خانم گل
با بروز رسانی متن درسا برام بازم نیومد …اصلا نرم افزارم بروز بود
ولی در نهایت با زدن این دکمه نارنجی تو عکس مشکل حل شد و درس برام اومد.

3 پسندیده

برای منم متن نداره و

1 پسندیده

مریم جان @maryam740 متن برای هر سه قسمتش هست، دستتون رو روی دوره (انگلیسی بدون تلاش بزارید) و بروزرسانی رو انجام بدین درست میشه اگر نشد یکبار حذف کنید و مجدد دانلود کنید درست میشه

1 پسندیده

منظور من انگلیسی روان

2 پسندیده

دوست خوبم اون دوره در حال تایپ هست

2 پسندیده

بله بروزرسانی تو این اپ خیلی کمه

1 پسندیده