تقویم تولد دوستان 💐

وای میتراجونم ممنون :pray::pray::pray::pray::rose::rose::rose::blush::blush:

5 پسندیده

خواهش عزیزم با @afarkhani عزیز و جناب @YoKambiz صحبت کنید ایشون تاریخهای دقیق این دوستان رو دارند عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

4 پسندیده

بله حتما :blush::pray::pray::pray: بازم ممنونم :rose::rose::rose:

5 پسندیده

ارادت خانم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

4 پسندیده

مرسی اعظم جون
لطف کردین

4 پسندیده

سلام . خوبی آقا فیروز ، چه خبر ؟
من هستم ولی کم میام . چشمام خسته شده :grin:

سلام
من سوم اسفند ماه هستم

6 پسندیده

سلام @mehran72es، ممنون ک در این چالش شرکت کردید :pray::pray::pray::pray::pray:

7 پسندیده

سلام دوستان عزیز بهمن ماهی
فرصت نشد درست و حسابی تولدتون رو تبریک بگم

@amene99
@azam-123
@sepide-str
@elhamhajavi
@Farzad_Poodineh
@anahitassff

تولدتون مبارکه نمیگم 100 ساله بشیم، قشنگ اینه بگم الهی عاقبت همتون ختم به خیر بشه چون اینجوری شاید 120 سال عمر کنید اما تو سلامتی کامل هستین اما اگه بگم الهی 120 ساله بشین ممکنه سالم نباشید و پیر و فرتوت بشین :sweat_smile: :kissing_heart:

ایشالله همیشه تو مسیر خوشبختی باشین :heart: :heart: :heart: (ببخشید دیگه همه خانوم نبودن ایموجی بوس هم بزارم :rofl:)

اینم یک اهنگ ولنتاینی قشنگ که من خیلی دوسش دارم و باهاش خاطره دارم :smiling_face_with_three_hearts: :heart: :heart_eyes:

اینم برای مامانای گلمون

14 پسندیده

سلام حنا جون
مرسی عزیزم :kissing_heart:

جلوی آیدی من میشد بوس بزاری ها نمیشد یعنی :see_no_evil:

7 پسندیده

إهکی پس من چی :thinking::grinning::rofl:

6 پسندیده

کلکو ببینا :joy::joy:

‌‌‌‌‌‌‌‌

6 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
@maryam
اصلا خواستم اذهان عموم رو فریب بدم، یک لذتی داره :star_struck: :star_struck: :star_struck: :grin:

5 پسندیده

اذهان عمومه اسمش ؟ :joy: انقد فریبش نده عاشق دلخسته رو گناه داره

5 پسندیده

ممنون حنا خانوم :rose: :rose:
امیدوارم شما هم به بهترین ها دست پیدا کنید :palms_up_together:

خب منو تو یه پست جدا منشن می کردین، خودتونم راحت می کردین :grin:

7 پسندیده

عاشق دلباخته چی هست حالا؟ :joy: :joy: :stuck_out_tongue_winking_eye: یادمه شبا با این آهنگ میخوابیدم :rofl: :rofl: :rofl:

4 پسندیده

عاشقی درد داره بالاخره شب بیداری داره :joy:

5 پسندیده

ممنون

اونجوری که دیگه بدتر میشد شما رو تک منشن کنم یعنی اختصاصی تحویلت گرفتم :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

قضیه سردمه شد :joy::joy:
‌‌‌‌

5 پسندیده

عجب
از دست تو، باشه تو فکر کن عاشق بودم :joy: :joy: :joy: حالا بگرد و معشوق رو پیدا کن بدبخت اثری ازش نمونده میدونی من کیه این آهنگ رو دارم؟؟ فسیل شد رفت :grin: :grin:

5 پسندیده

دقیقا :grin:

5 پسندیده