تقویم تولد دوستان 💐

سلام آقا عرفان با اندکی تأخیر :smile::smile: تبریک میگم تولدتونو و امیدوارو زندگیتون سرشار از آرامش و زیبایی باشه :birthday::gift::tada::crown::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball:

7 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
خیییلی ممنونم به هم چنین :grin:

6 پسندیده

:rose::rose: میلاد امام جواد (ع) مبارک :rose::rose:

9 پسندیده

:blossom: :sunflower::rosette: ⁩ میلاد امام محمد تقی علیه السلام (جواد الائمه) ⁦ :rosette::sunflower: :blossom: مبارک

7 پسندیده

آقا عرفان با تاخیر فراوان

تولدتون مبارک امیدوارم یکی از بهترین سالهای زندگیتونو تجربه کنید :hibiscus::sunflower::hibiscus:

:confetti_ball: :tada: :confetti_ball: :tada: :confetti_ball: :tada: :confetti_ball: :confetti_ball: :tada: :confetti_ball: :tada:
:birthday: :coffee: :birthday: :coffee: :birthday: :coffee: :birthday: :coffee: :birthday: :coffee: :birthday:

5 پسندیده

دوستان عزیزم سلام، با آرزوی حال خوب و سلامتی برای شما میریم ک امشبم یه جشن تولد دیگه ای داشته باشیم برای خانم معلم تالار @Ghabel که بهشون تبریک میگیم :smiley::smiley::clap::clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes:

امیدوارم ب آرزوهای دست نیافتنی تون برسین

:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::rose::rose::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::tulip::tulip:

:rose:نگین خانم عزیز تولدتون مبارک:rose:

54549075-parsnaz-com

که در تولدت مبارک خانم Ghabel + صندلی داغ 🎂 برگزار شد :smiley::clap::clap:

8 پسندیده

تاپیک تولدشون را هم @anahitassff جان عزیز، دوست گرانقدر و خوش صدامون عهده دارشدن ک بزنن، ک ازشون کمال تشکر را دارم :slightly_smiling_face::pray::pray::pray:

7 پسندیده

تولدتونننن مبارررک :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy: @ghabel خانم معلم مهربون انشالله ۱۳۲۵۷۷۴۸۹۰۹۷۵۳۲۱۱۱۱ ساله بیشتر بشید تندرستو سلامت و خوشحال کنار عزیزانتون

7 پسندیده

دوستان لینک تولد خانم قابل عزیز

خانم قابل صندلی داغ باشه یا نه؟ @Ghabel

6 پسندیده

سلام ممنون اعظم جون. منم همین آرزو و براتون دارم

ممنون آنا جون عزیز

مررررسی فاطمه جون عزیزم. شما هم همیشه فعال و خوشحال و سالم باشین

ممنون از تبریک تون
مشکلی نیست

8 پسندیده

سلام :smiley::smiley::clap::clap:، متشکرم :pray::pray::pray:

منو خیلی خوشحال کردین :joy::joy:

7 پسندیده

امیدوارم پشیمون نشم :joy::kissing_heart:

6 پسندیده

نه تعداد سوالات کمی را براتون تدارک دیدم :joy::joy::joy:

7 پسندیده

:rose: ولادت حضرت علی (ع) مبارک :rose:
:rose::rose::rose: روز مرد مبارک :rose::rose::rose:
:rose::rose::rose: روز پدر مبارک :rose::rose::rose:

:herb: هزار آتش اگر در پوست داری :herb:
:herb: نسوزی گر علی را دوست داری :herb:
:herb: اگر مهر علی در سینه ات نیست :herb:
:herb: بسوزی گر هزاران پوست داری :herb:

:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

6 پسندیده

درود بر شما

13 بهمن

(نوشته باید دست کم ۲۰ نویسه داشته باشد)

6 پسندیده

سلام، بله حتما :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

سلام دوستان
من وقت نداشتم بیام تالار
الان
تولدهمه شماخوبان روتبریک میگم انشاالله که سالم وتندرست باشیدودرکنار خانواده بهترین هاروتجربه کنید
شادوپیروزباشید
:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

9 پسندیده

من که نوشتم 13 بهمن

چطوری شدم 13 آبان؟
@Farzad_Poodineh

5 پسندیده

خب دوستان عزیز و دوس داشتنی، امشبم تولد داریم اونم چ تولدی :slightly_smiling_face::wink:
تولد یکی از دوستای خوبمون، امید فردای کشورمون، افتخاری برای جامعه پزشکی و دندانپزشکی هست، و اون کسی نیس جزززز @Nzi عزیز

:rose::rose:نازی جان تولدت مبارک :rose::rose:

birthday-greetings-and-sms-messages-to-loved-ones-birthday-1-1

1293202353-parsnaz-ir

22-1-300x234

و در تولدت مبارک @Nzi +صندلی داغ 🎂 برگزار شد :smiley::clap::clap:

6 پسندیده

زحمت زدن تاپیک هم طبق درخواست @Nzi جان ب عهده @mitra9 بانو گذاشته شد ک از ایشون بی نهایت سپاسگزارم :slightly_smiling_face::rose::rose:

5 پسندیده