تقویم تولد دوستان 💐

سلام دوست جانم بله دیگه یادتون رفته که :sweat_smile:

8 پسندیده

متاسفانه من مشغله هام زیاد شده وقت نمیکنم ولی احتمالا تعطیلات عید بتونم در کنارتون باشم :grin:

7 پسندیده

چ عالی، منتظرتونیم
:smiley::rose::rose:

6 پسندیده

سلام سمانه جان من شمارو خییییلی در تاپیک های مختلف دیدم امیدوارم زود برگردی به تالار منتظرتیم در تعطیلات نوروزی :heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

دوستان عزیزم سلام :slightly_smiling_face::rose::rose:

بالاخره سال 98 هم با همه خوبی ها و بدیهاش به پایان رسید، هر چند ک این سه ماهه آخر سال به همه خیییلی بد گذشت، امیدواریم دیگه اینقدر بهمون سخت نگذره و آرزو داریم همه به هر چه که میخوان برسن :hugs::hugs:

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو،
کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است،
آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

حالِ نیکو،فالِ نیکو؛ سهم هر روزِ شما

شاد وپیروز ومبارک باد نوروزِ شما

هر دم و هرروزتان سرشار احوالاتِ ناب،

لحظه هاتان شادِشاد و دلخوشیتان بی حساب!

در سال نو، 365 روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندیم …

سال نو مبارک .‌‌…

0da127ff247744c8d7b8214f25ac21a7

7 پسندیده

دوستان عزیز امشب تولد داریم، تولد یکی از کاربران عزیز و دوس داشتنی مون @zaara1 هستش ک بهشون تبریک میگیم و آرزوی سعادت و خوشبختی روزافزون را برا خودشون و خانواده گرامیشون داریم

:rose::rose: زهرا جان تولدت مبارک :rose::rose:

:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada:
:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

346228658198

275507692213228 (1)

----_

0b71f1ff9cbcf26b8ebe46989fd65e59!

و در تولدت مبارک @zaara1 + صندلی داغ 🎂
به همراه دوستان برگزار شد :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

تاپیک تولدشون را هم قراره @sepide-str زحمتشو بکشن که بنده از ایشون کمال تشکر را دارم :slightly_smiling_face::bouquet:
:pray::pray::pray:

8 پسندیده

@zaara1 تولدت مبارککککک عمه جوننننیممم خدا بهت سلامتی بده انشالله هزار تا نی نیه صحیحو سالم خدا بهت بده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::confetti_ball::confetti_ball::ribbon::ribbon::ribbon::confetti_ball::tada::dizzy::ribbon::confetti_ball::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::confetti_ball::ribbon::ribbon::ribbon::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
136900764211245890000 ساله بشیییی مبارکاااااس خیلی خیلی زیاد
من براتتت کلی سلامتی و عمر با عزت ارزومندم
:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks:
میلاد با سعادتت مبارک

7 پسندیده

مرررسی عزیز دلم خیلی خوشحااااالم کردین . و بسیار خرسند که شماها رو دارم

8 پسندیده

فدددااااات شم عشقم …ذوقیدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

خواهش میکنم :slightly_smiling_face:
خوشحالم ک تونستم خوشحالتون کنم :smiley::rose::rose::bouquet::bouquet:

8 پسندیده

سلام زهرا خانم @zaara1 :dizzy::dizzy::dizzy: :ribbon::ribbon::ribbon:
تولدتون خیلی خیلی مبارک باشه :birthday::birthday::birthday::cake::cake::cake::gift::gift::gift::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:
اِن شاء الله صد و بیست ساله بشید :heart::heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::sparkling_heart::two_hearts:
آرزوی بهترین ها رو براتون دارم. :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose::tulip::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom:

8 پسندیده

مرسی الهه جون …فدای شما:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

8 پسندیده

سلام دوستان عزیز، شبتون بخیر :slightly_smiling_face::rose::rose::bouquet::bouquet:
امشب اومدم تولد سه بزرگوار را بهتون تبریک بگم :smiley:

ز گلزار نبي (ص) و بوستان حيدر و زهرا(ع)
گلي بشگفت با بوي خوش و با چهره ي زيبا
شنيدستي که با يک گل نمي گردد بهار؟ اما
گلستان گشته از اين گل، همه دنيا و ما فيها

:rose::bouquet: ولادت با سعادت امام حسین (ع) تهنيت باد.:rose::bouquet:

مه شعبان شده ماهی به زمین آمده است
روز چارم پسر ام بنین آمده است
پدرش حیدر کرار زمیلادش شاد
بر بنی هاشمیان ماه ترین آمده است
نامش عباس شد ومعنی آن شیر دژم
بین شیران عرب شیرترین آمده است

:rose::bouquet: میلاد حضرت اباالفضل (ع) مبارکباد :rose::bouquet:

1401561297_milad-emam-hosein-1

سجاده اش همیشه پر از عطر یار بود
پیشانی اش به سجده دائم دچار بود
هم زین العابدین زمان بود و هم لبش
گل خانه ی صحیفه ی سبز بهار بود

:rose::bouquet: ولادت امام سجاد (ع) مبارکباد :rose::bouquet:

AyadShaban2

9 پسندیده

تولد منم ۲۴ مرداد هست
:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

7 پسندیده

باشه زینب جان حتما ثبت میکنم :slightly_smiling_face::pray::pray:

8 پسندیده

سلام دوستان عزیز :slightly_smiling_face::bouquet::bouquet:
امشب اومدم جووونیتون را بهتون تبریک بگم :grin:
و به یه سری از دوستان یادآوری کنم ک هنوز جوونید چرا ک در کنار ما هستید :smiley::upside_down_face:

اي اهل سماوات بریزید ستاره

میلاد محمّد شده تکرار دوباره

امشب همه والشمس بخوانید

از پاره ي دل گــل بفشانید

:rose: ولادت حضرت علی اکبر (ع) خجسته باد :rose:

خدا کند که جوانان ز حقّ جدا نشوند

به صحبت بد و بدخواه مبتلا نشوند

سر عقيده خود پاى فشارند چو کوه

بسان کاه ز هر باد جابه‌جا نشوند

:rose: روز جوان بر يکايک شما عزیزان مبارک باد :rose:

8 پسندیده

سلام عزیزم
روز جوان هم به شما هم به دوستان زبانشناس تبریک میگم :rose::kissing_heart::kissing_heart:
من نفهمیدم چرا روز مادر و روز پدر همه کادو می‌خرند پس ما جوونا کی برامون کادو بگیره این عدالت واقعا؟ :upside_down_face:

7 پسندیده

سلام بر سپیده بانوی عزیز :slightly_smiling_face::rose::rose:

:joy::joy::joy:
امان از دست تو دختر، ما خودمون کادوییم دیگه، ما را دادن ب اونا، بی خیال کادو گرفتن، خودمون برا خودمون میخریم میدیم بهشون ک بهمون بدن، نظرت؟
:grin::grin::grin:

7 پسندیده

اگر با پول اونا باشه که موافقم :sunglasses:

5 پسندیده