تولدت مبارک anahita.ssff + صندلی داغ 🎂

سلام سلام صبحتون بخیر و شادی :blue_heart::blue_heart:
تولدت هپی مپی دختررررر خوشگللل😊
امیدوارم برات اتفاق های خوب خوب بیفته :heart_eyes: و همیشه با خواهر عزیزت شاد باشی…هنو یادم هساا شما منو به چالش کتاب توانی دعوت کردی و باعث شدی تلنگر بخورم . . . بهترینی شما…

روز و روزگارت خوش گل دختر :heart_eyes::heart_eyes: :sparkling_heart::sparkling_heart::heartbeat::sparkling_heart::heartbeat::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:

7 پسندیده

سلااااااااام فاطمه خانم گل @fateme191 :hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose::sunflower::sunflower:
کجا بودی خانمی؟! :blue_heart::blue_heart::heart::heart::sparkling_heart::two_hearts:
کم پیدایی عزیزم؟ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کنکور رو زدی تو گوشش دیگه؟؟؟!!! :hugs::hugs::hugs::ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::+1::+1::muscle::muscle::muscle:

5 پسندیده

مرسی فاطمه خانم گل و مهربون :heart: :orange_heart: :yellow_heart: :green_heart: :blue_heart: :purple_heart:

چقدر خوشحال شدم از این پیامت فاطمه عزیزم :rose:

6 پسندیده

چه جالب :grin:

خواهش میکنم . امیدوارم مفید بوده باشه :rose:

واقعا هیچ چیزی به اندازه دوستانی که مسیر و هدفشون باهامون یکی باشه ، نمیتونه باعث رشد و پیشرفت بشه
منم خیلی خوشحالم که زبانشناس این امکان رو فراهم کرده
و دوستانی مثل شما پیدا کردم :blush:

6 پسندیده

سلام الهه جون حالت جووره؟؟؟ هسم این گوشه موشه ها دارم یه کارایی میکنم :stuck_out_tongue_winking_eye: اگ نتیجه داد خبرت میکنم

5 پسندیده

فدمدات دوست خوبم :blue_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::cupid:

5 پسندیده

سلام آناهیتا خانوم :rose: @anahitassff
دوست جدید و پر انرژی و همیشه حامی :relaxed:
امیدوارم در زندگیتون همیشه شاد و سلامت باشید و به بهترین ها خیلی زود دست پیدا کنید و همیشه خبر های خوب بشنوید.

این هم کیک اختصاصی شما
Generated-Cover-02.18.20-1582013260205

8 پسندیده

اناهیتا خانوم دوس داشتم منم به این سوال ج بدم :sweat_smile:
اگ خواهرم باشه یا دختر نداشتم باشه میشینم بهش نظر خودمو بهش میگم حالا اثر گذاشت چه بهتر ولی نذاشتم مشکل خودشه…والا من که مسئول بقیه نیسمم هر کاری دلشون خواس بکنن اصا برن عشقو حال عواقبش پای خودش :joy: جدیدا هر دختری یه مدت درگیر این عواطف میشه یجورایی خیلی عادیه :joy: البته ادم باید واقعا تو اون شرایط باشه تا تصمیم بگیره حالا. . . .در واقع ارامش مخم خیلی برام مهمه :stuck_out_tongue: خودخواهم :wink::wink::wink:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز صبحتون بخیر

بزرگوارین میترا خانوم
و سلامت باشید:rose::rose:

:joy::joy:میگم تاحالا کسی رو هم‌کشتید؟
من چندوقتی رزمی کار میکردم و خب استادمون سعی میکرد عقده ای باشیم نیم ساعت فقط از باشگاه رو اختصاص میداد به بدو بیراه گفتن به ما و این باعث شده بود ک دلمون نسوزه خیلی بد مبارزه میکردیم
درحدی ک کتفم یبار در رف و انگشتای پام چهارتا پاهم در رف
و اجازه اخ گفتنم نداشتیم چون بهمون میخندیدن
و راسی رقصو فیلمشو گرفتم چون دوستامم هسن میترسم پخش شه ابروی دوستام بره

:neutral_face::neutral_face:شما مارو نزن چش

یبار بخاطر همسرم تو پارک جنگلی یاس بودیم سگ بهمون حمله کرد خانومم رو فقط هل دادم بره عقب خودم نشستم جلو سگه
فقط قدرت عشق میتونه چنین کاری کنه

شاید خیلی ها جواب من رو دوس نداشته باشن و جلو جلو عذرمیخام
بنده بسیار غیرتی هسم ولی
بنده به ازادی عقیده و تفکر احترام زیادی قائلم
خاهرم اولا ک قبلش به من میگه چون شرایط رو براش مهیا کردم
دوما اگه بهم‌بگه کمکش میکنم ک انتخابش درست باشه
سوما اگرم بهم نگه باز ببینمش بازم فکرش برام عزیزه و اونجا به روش نمیارم و بازم‌کمکش میکنم
چون اجبار و زور همیشه خرابی به بار میاره
خونواده ماهم همینجورین
قبلن ک دوست دختر داشتم قبل ازدواجم
مادرم با دوس دخترم تماس تصویری داشت
و خب ازادی مطلق رو قبول ندارم چون چنین چیزی امکان نداره

6 پسندیده

نه اونا که جلبک سمی هستن :joy:

5 پسندیده

عه فکر میکردیم مجردین شما :thinking: شمام شدین مثل @R.min یهو رو کرد همه فکر میکردیم مجرده :joy:

5 پسندیده

وا منمممم میفکریدم @Gheidar1 مجرددددن :joy::joy::expressionless:

4 پسندیده

فکنم فقط منو تو اینجا مجردیم :joy:

4 پسندیده

و خواهیم ماند :joy::joy::heart_eyes:

4 پسندیده

سینگل فوراور :joy::joy: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

دختر به این معصومی کجا دیدی :confused::confused:

4 پسندیده

دقیقا یادمه
حتی من زودتر جواب داده بودم و دقیقا هم جوابمون یکسان بود ولی آقا مهران یکم بیشتر نوشته بودن و جواب ایشون تیک خورده بود :joy:

خواهش میکنم
کاری نکردم
خوشحالم که تونستم کمکی کنم و مفید باشم
نفرمایید دوست عزیز
مراحمین

4 پسندیده

سنم کمه دلیل نمیشه مجرد باشم😂

4 پسندیده

سلام آنا جان @anahitassff

میلادت فرخنده و مبارک باشه. :revolving_hearts: :revolving_hearts:

دلت شاد و روزگارت بهاری :cherry_blossom: :cherry_blossom:

6 پسندیده