4 اشتباه در یادگیری لغات انگلیسی

سلام عزیزدلم :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts:شبت رنگین کمانی :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::tulip:باید ببخشید که نتونستم گفتهاتون رو روی چشم بذارم و وویس بذارم توضیح دادم انشاالله سلامتی ریه هام برگرده حتما وویس میذارم فعلا به بزرگی خودتون من رو ببخشید عزیزدلم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::white_flower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::tulip::bouquet::white_flower::rosette:

5 پسندیده

ای وای خدا بد نده. امیدوارم که هرچه زودتر سلامتیتونو به دست بیارید. :bouquet: :bouquet:

من چقد خواهرمو سرزنش میکنم بخاطر استفاده از وایتکس. آب و پودر مگه چشه خدایی؟

منتظریم که زودتر خوب بشید وویس بذارید. :blush:

5 پسندیده

مراقب خودتون باشین :scream::expressionless: یه دریچه دهلیز بطنی چپ بیشتر نداریم که :heart:

همونم وویس نمیدین :joy:

5 پسندیده

فرزاد جوگیر شد یه چیزی گفت. تو چرا باور میکنی؟ :joy: :joy:

منم میخواستم اسپانیایی یاد بگیرم. کو؟

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy:
خب گفتم شاید ادامه دادن

4 پسندیده

جدی تا هدف مشخصی پشتش نباشه نمیشه زبانی رو یاد گرفت. مدام میذاری کنار بعد شروع میکنی، بعد دوباره میذاری کنار و این پروسه همچنان ادامه داره :grimacing:

4 پسندیده

من حدود ۲ ماه کار میکردم :grin:
سرعت پیشرفتمم فوق العاده بود

4 پسندیده

متن های ساده رو میتونم روخونی کنم
گرامر های ابتداییش رو هم متوجه میشم :grin:

4 پسندیده

با دعای خیر شما عزیزان :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::tulip:به خواهرتون بگویند بهیچ عنوان استفاده نکنه من که‌گرفتارش هستم میفهمم چقدر خطرناک واقعا تاثیر بذاره دیگه خوب بشو نیست ممکن ۱لحظه گازش بگیره و از هوش بره اونوقت که دیگه هیچی .پس بهش بگویند بهیچ وجه استفاده نکنه و اصلا نخره

6 پسندیده

خب اینا تو دوماه تقدیرشایانه :clap: براوو :partying_face:
چجوری کار میکردین حالا؟ شاید یه زمانی استارت زدم

5 پسندیده

با Assimil

مرسی :rose:

5 پسندیده

بله یا بهتره بگیم نیاز. واقعا نیازی نباشه یادگیری زبان به درد نمیخوره.

مگر اینکه طرف خیلی عاشق اون زبان باشه که میدونم به شخصه اینطور نیستم

هر چه نیاز بیشتر شانس یادگیری بیشتر. فکر میکنم گرایش انگلیسی هم همین باشه. از اونجایی که اکثر محتوای دنیا انگلیسیه ناخودآگاه آدم سمتش کشیده میشه.

7 پسندیده

به روی چشم فداتبشم :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::tulip::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::rose::sunflower::hibiscus::rose::rosette::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:فدای مهرو‌محبتت :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip:شما که عزیزجانی و خود قلب تپنده ای :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart: :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet:

5 پسندیده

I wish you a fast recovery :pray: :rose:

4 پسندیده

دقیقا مشکل منم همین بود
حتی خود بومی های اون زبان میرن انگلیسی یاد میگیرن

4 پسندیده

سلام جناب @Farzad_Poodineh شبتون سرشار از تندرستی و لبخند :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::tulip::bouquet::rose::sunflower::hibiscus::rose:ممنون ۱دنیا :sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet:

4 پسندیده

خدا نکنه :woman_facepalming: :heart:
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

چیزیش نیست و واقعا هم تمیز کنندگی خوبی داره ۱وسواس بیخود زمانی که وسواس یقه ات رو بگیره دیگه خلاصی ازش سخت میشه. :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

6 پسندیده

وای این کامنت عالی بود:joy::joy::joy:

ولی واقعا تاپیک فوق العاده ای بود. خیلی خیلی خیلی بهش نیاز داشتم:rose::rose::rose:
ممنون که مسیر یادگیری را برامون با نشان دادن راه های طلایی کوتاه میکنید:rose: