تولدت مبارک خانم Ghabel + صندلی داغ 🎂

سلام خانم @Ghabel امیدوارم حالتون خوب باشه
تبریک میگم تولدتون رو
امیدوارم که همیشه سلامت باشید و سالیان سال سایتون بالای سر خانوادتون و شاگرد هاتون باشه
با آرزوی بهترین ها ، خصوصا موفقیت های فوق العاده در زبان انگلیسی :rose::blush:

6 پسندیده

جدیدا چرا کم میایید تالار عمو مهران؟؟
رفتی قاطی مرغا :joy:

5 پسندیده

خانم قابل عزیز تولدتون رو تبریک میگم.
براتون دل شاد، تن سالم و عمر با برکت رو از خدا آرزو میکنم :rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام خانوم قابل @Ghabel
خانوم معلم گرامیی تولدتون مبارکککک
امیدوارم همیشه سالم و خوش حال باشین
بهترینارو براتون ارزومندیم :rose: :rose: :rose: :rose:

4 پسندیده

میگم راستی @Ghabel عزیز، این سوال منو جواب ندادینا :grin:

5 پسندیده

سلام آقا مهران عزیز @mehran72es
واقعا ممنونم. آرزوی سلامتی و موفقیت براتون دارم. امیدوارم به آرزوهای بزرگ تون برسین :rose::rose::rose:

خانم دوستی مهربون @fdoosti
متشکرم. تمام خوبیها رو براتون آرزومندم :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

سلام آقا فیروز عزیز @firo744
ممنون امیدوارم اتفاقات بی‌نظیری که منتظرش هستین براتون رقم بخوره :rose::rose::rose:

7 پسندیده

اعظم جون حواست هم جمع :joy::joy::joy:

39 ساله
متولد مشهد
فرزند اول
متاهل
3 تا بچه دارم. پسرم 16 و دخترام 10و 3 ساله
یک لیسانس از تربیت معلم و یکی دیگه مهندسی نرم افزار

6 پسندیده

إ مگه میشه سوالم یادم بره :wink::grin::grin:
خب پس نزدیک @afarkhani اینایین، بقول @Nzi پرچم مشهدیا هم بالاست :triangular_flag_on_post::triangular_flag_on_post::checkered_flag::checkered_flag::smiley::smiley:

خدا حفظشون کنه، بسلامتی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::bouquet::bouquet::bouquet:

ایول :smiley::smiley::clap::clap: پس حسسابی حرفه این و میخواین تو زبان انگلیسی هم حرفه ای بشین
:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

نه خوشم میاد ک همیشه در حال یادگیری هستین
:+1::+1::+1:

7 پسندیده

:woman_facepalming:

پَََرچَََمممم بالا :checkered_flag::grin::crossed_fingers:

5 پسندیده

بله شما امشب پرچمت بدجور بالاست :heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

مرررررسی :heart_eyes: :pray:

@Ghabel :gift_heart:
تولدت مبارک عزیزم :blue_heart:
برات سالهای طولانی ای رو آرزو میکنم که سرشار از لبخند و عشق و سلامتی و برکتن
:blue_heart:

6 پسندیده

ممنونم الهام خانم عزیز
از خداوند بزرگ صحت و سلامتی و عشق و امید برای شما خواهانم :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

6 پسندیده

سلااااام بر خانم معلم عزیز ،با تاخیر زاااد روزتون خجستتتتتته و پاینده باد :heart::heart::heart::rose::rose::rose::rose::rose:
امیدوارم ک همیشه تنتون سالم و دلتون خوش و جیبتون پرپول و زندگیتون بر وفق مراد باشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
@Ghabel

5 پسندیده

سلام سارا خانم گل. ممنونم از تبریک تون خانم. براتون سلامتی و معجزاتی بی دلیل آرزو میکنم. دلتنگتم عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

سپاسگزارم از محبتتون مهربان :heart: دلم منم براتون تنگ شده بود :heart::blue_heart::heart::blue_heart:

5 پسندیده

سلام خانم @Ghabel. تبریک بنده رو با تاخیر پذیرا باشید. انشاالله که همیشه سلامت و کنار خونواده محترم روزگار خوشی داشته باشین و سال خوبی براتون رقم بخوره…

6 پسندیده

سلام :raised_hand:
بخاطر دیرکردتون جریمه میشین :face_with_hand_over_mouth::wink:
جریمه تونم اینه ک روز و ماه تولدتونو ب بنده اعلام کنین ک داخل تقویم تولد دوستان 💐 بنویسم باعث افتخاره ک برا شما هم جشنی برگزارکنیم :slightly_smiling_face:
متشکرم :pray::pray::pray:

6 پسندیده

سلام آقای @Mahdighavam86
خواهش میکنم ممنونم از لطف شما. براتون روزهایی سراسر شادی و سلامتی و موفقیت آرزو میکنم :rose:

5 پسندیده

سلام خانم @azam-123.
تاریخش گذشت. باشه سال دیگه اگه زنده موندم. به هر حال ممنون که به یاد بنده بودین…

5 پسندیده

اشکالی نداره، مینویسمش برا امسال، مال خودم و یه سری دیگه از بچه ها هم گذشته بود ولی نوشتم برای دفعه بعد :slightly_smiling_face:

ایشالله 120 ساله باشین، اینا چ حرفیه :frowning:

خواهش میکنم، ولی من هنوز منتظرم ک تاریخ تولدتونو تو تقویم تولد یادداشت کنم :sunglasses::smiley:

6 پسندیده