دروس پایه ای انگلیسی بدون تلاش سخته یا قدرت؟

سلام با تجربه ها لطفا راهنمایییم کنید.

8 پسندیده

من باتجربه نیستم، ولی این دوره ها رو دیدم، بدون تلاش یه دوره محشره، هرکی کار نکنه ضرر کرده والبته ساده ولی آموزنده هست
قدرتم خوبه، اونم سخت نیست ولی بدون تلاش کیفیت بهتری داره

8 پسندیده

سلام.

دوره انگلیسی بدون تلاش تعداد واژگان جدید و اصطلاحات بیشتری داره نسبت به دوره انگلیسی قدرت…و چالشی تره.
دوره انگلیسی قدرت، متن های تقریبا ساده و کم چالش تری داره…تعداد واژگان و اصطلاحات کم تر و البته حاوی نکته های روانشناسی (تو همه main story هاش) چه برا پروسه یادگیری زبان تون و چه زندگی

در کل، دوره انگلیسی بدون تلاش، بخصوص دو سطح اولش، حتی با توصیفات بالا هم چندان سخت نیست. کافیه یه مدت امتحان کنید…اگه دوره ایه که مناسب سطح تونه پس حتما از پسش برخواهید اومد.

6 پسندیده

سلام ممنون از راهنماییتون…
من انگلیسی پایه بدون تلاش برام راحت تره ولی قدرت رو امتحان که کردم سخته … پس بدون تلاش مناسبمه؟ درسته؟

3 پسندیده

ببخشید دو سطح اول منظورتون
دخترک زیرک و غذای بوبا هسش؟

3 پسندیده

سلام
با توجه به تجربه ای که من داشتم، دروس پایه ای به خاطر کلمات و عباراتش سخت تره، البته چندتا درس آسون هم هست، مثل روز مردگان، دخترک زیرک و…
پیشنهاد من هم اینه که توی دروس پایه ای با هرکدوم که حال کردید برید جلو، بعد دو سه هفته سوییچ کنید روی دروس قدرت…
دروس قدرت رو با چند بار مطالعه لغات میتونید به راحتی متوجه بشین

5 پسندیده

برای اینکه دو سطح اول رو متوجه بشین باید به فایل های اصلیش مراجعه کنید، اینجا :point_down:
آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

4 پسندیده

سلام

برا من عکس مساله شما بود…در واقع انگلیسی قدرت از دید واژه/اصطلاح اصلا برا من چالشی نیست…ولی در مورد انگلیسی بدون تلاش، یه سری از درساش برام چالشی بود…خیلی نمی تونستم سریع اخت! بگیرم با phrasal verb هاش…

بخشید دو سطح اول منظورتون
دخترک زیرک و غذای بوبا هسش؟
[/quote]

خواهش می کنم…دو سطح اول، فکر می کنم تا …
از یه درسی به بعد، درس ها متن انگلیسی ندارن…از اونجاست که سطح 3و4 شروع میشه…فکر می کنم از درس نااطاعتی/کافه پوچینی شروع میشه

4 پسندیده

ممنون از پاسختون :blush:
@aaaooo
@rokni
@tatym

5 پسندیده

خواهش می کنم. موفق باشید :sunflower:

3 پسندیده

سلام من تو سطح سوم از انگلیسی بدون تلاش هستم ،و این پکیج شامل چهار سطح هست

1 پسندیده