یک سوال از اعضا محترم در مورد روند تالار

اگر در مورد موضوع هم مطلبی اضافه می کردید ممنون می شدم حسن جان

2 پسندیده

شما لطف داری حسن جان

2 پسندیده

نَه اینکه بگم شلوغ بودن و گفتگو‌هایی که از موضوع خارج میشه منفی میشه . البته بگم پیام‌ها یا همان پیام‌های خصوصی این گفتگو‌های خارج از موضوع رو کاهش میده . من تعدادی وسواسی فکری که داشتم که در سایت‌ها و مقاله‌ها خوانده بودم که باید با وسواس فکریم رو به رو شوم . حالا بگذریم من تعدادی وسواس فکری داشتم که سه تا رو نام می‌برم .شماره یک درست ، کامل و بی نقص متن تایپ می‌کردم . شماره دو یاد یا فرا گرفتن گرامر زبان انگلیسی که شاید وسواس فکری به نظر نیاد و شماره سه موضوعات اضافی ایجاد نکنم که یک سری به خلاصه مطالب بزنید متوجه خواهید شد . با کمی فکر و گفتگو با دوستان تالار ، گرامر را کنار گذاشتم و با تکرار (استفاده از قانون هفتم یادگیری زبان) یاد یا فرا بگیرم . تایپِ متن رو از حالت وسواس خارج کردم و موضوعات ، کامنت‌ها ، بحث‌ها یا گفتگوهای اضافی که با موضوعی که ایجاد کردی مربوط میشه رو کنترل می‌کنم . فقط یک موضوع اضافه‌ای که ایجاد کردم ، Listen to my voice است که از موضوع پیداست . سعی داشتم و دارم از تجربیاتم به افراد تالار شر کنم و یا از تجربیات دوستان استفاده و لذت ببرم .
بعضی از اوقات کامنت ، پاسخ یا بحث که کمی درهم و برهم میشه ، از موضوع خارج میشم که ایراد قابل توجه‌ای نداره .

اپلیکیشن و تالار زبانشناس روز به روز در مسیر پیشرفت است که بزنم به تخته ، پیشرفت چشم‌گیری داشته و خواهد داشت و لازم به امیدوار بودن ندارد بلکه به قله‌ای که زبانشناس در مسیرش است ، باور دارم .

2 پسندیده