عذر خواهی از تمام اعضا

آها خخخ
نه من نیستم :grin:
همینجوری حسن تصادم بود :smile:

به به چه زیبا :rose: :clap:
ماشالا تو بداهه گفتن خیلی خوبین :+1:

5 پسندیده

ببخشید شما مدیر این تالار گفتگو هستین🤔 اساسا چه کمکی می کنه؟

4 پسندیده

:joy:
مدیر؟ کی مدیره؟

4 پسندیده

من الان در مرحله‌ی من کجام این کجاست به سر میبرم سر در نیاوردم از این برنامه هنوز😀

4 پسندیده

خب شما منظورتون کی بود دقیقا؟ :grin:

3 پسندیده

تاپیک زیر رو مطالعه کنید

6 پسندیده

آقایی که حلالیت گذاشته بودند

3 پسندیده

ببین @asobhani-lte میگم این عکسو بردارین، اینم نتیجش، لیلی بانو فک کردن ک شما مدیرین :joy:
نه عزیزم لیلی جان، اینجا همه با هم دوستیم، مدیر اینجا یکی دیگس😁

4 پسندیده

اوکی منو ببخشید دوستان:slightly_smiling_face::pray:t2:وقت همگی بخیر من هنوز اینجا رو نفهمیدم ولی فکر میکنم پیشنهاد بدی نباشه که انگلیسی صحبت کنیم

4 پسندیده

شما انگلیسی صحبت کن عزیزم، راحت باش :slightly_smiling_face::rose::rose:

5 پسندیده

باسلام خدمت شما برادر واستاد بزرگوار،چقدرخوبه که انسان اینقدرمتواضع و فروتن باشه،کسی که اینقدر خالصانه طلب بخشش میکنه،یقینا در زندگی دل کسی رو نشکسته.احسنت به این همه عزت نفس،ای کاش همه ما بتونیم از شما درس بگیریم.انشاءالله هرچه که خدا به بنده های خوب خودش عمرعطاکند(امثال شما) سلامت و سربلندباشند.محتاج دعای شما هستیم.

5 پسندیده

سپاس خیلی شرمنده شدم با متن شما اونقدرها آدم خوبی نبودم اما تلاشم رو می کنم. ممنونم از دعای قشنگتون مرسی

4 پسندیده

میگم آقای سبحانی، حالا ک دارین تلاشتونو میکنین یه وویس هم بذارین از خودتون، :point_up_2:وگرنه حلالتون نمیکنم، گفته باشم :woman_shrugging::face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

وای اعظم جان پیاماتو میخونم فقط میخندم :joy:

خیلی حاضرجوابی و جواباتم الحق بی نظیره. فک کنم تو هوا این جوابا رو میزنی :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 پسندیده

این بر میگرده ب اصفهانی بودنم :grin:

ولی در کل گفتم چیزی بگم ک فضا عوض شه و آقای سبحانی هم از این وضعیت در بیان، ک خدا را شکر در اومدن و دوباره فعال شدن :slightly_smiling_face::smiley:

البته من قطره ای بودم در این دریا، امیدوارم ک حرفای منم اثر خودشو گذاشته باشه

ولی در کل خوشحالم ک خنده بر لبان شما هم اومد :wink::smiley:

5 پسندیده

ای خداااا :joy: همش کلیدی رو ویس
اسمتو باید بذاریم شکارچی ویس

5 پسندیده

خب یعنی چی ک بعضیا وویس نمیذارن :joy:
ما صداشونو نمیشنویم خب :grin:
مثلا من میخوام بدونم صدای آقای سبحانی همونیه ک من تصور میکنم یا نه، خلاصه مشتاقم صداشونو بشنوم :smiley:
خب جناب @asobhani-lte کی برامون وویس میذارین؟ فردا خوبه دیگه :wink: خب پس، من فردا صداتونو میشنوم، یادتون نره :point_up_2::sunglasses:

5 پسندیده

البته خب دلیلش شاید کمال گرایی باشه. بعضی از اعضا من توجه کردم با اینکه مطالعه‌شون زیاده و سطحشون بالاست اصلا وویس نمیدن. میخوان که انگلیسی رو بی نقص حرف بزنن درحالی که هیچکدوم از ما بی نقص نیستیم و همه اشتباه داریم‌. پس بهتره که ما master our fears and limiting beliefs و از یه جایی شروع کنیم حرف زدن رو.

:joy: :joy:

5 پسندیده

دقیقا، موافقم، قابل توجه آقای سبحانی
:smiley::clap::clap:
آقای سبحانی فردا یه وویس قشششنگ برامون میذارین، بسسسیار علاقمندیم صداتونو بشنویم

ب افتخار آقای سبحانی :smiley::clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

الحق اگه نگفته بودید دلیلش اینه شدیدا اعتراض می کردم. من هم گاها پیامهاتون رو می خوندم مزاح اصفهانی کاملا موج میزد در کلام :joy:

من ویسهای جدید از دوستان گوش می کنم گاها به خودم میگم اوه من چه اعتماد به نفسی باید داشته باشم واسه ویس دادن، آخه پرفکت بودن تا چه حد؟ و جالب که اشاره می کنن ببخشید خوب نبود

5 پسندیده