عذر خواهی از تمام اعضا

سلام ان شالله همیشه تن درست باشید، در کل من تو این یک سال از جانب هیچ کس تو این تالار رفتار بدی ندیدم، خداروشکر همه خوب بودن

7 پسندیده

ممنونم خانم شیوا نظر لطف شماست…

5 پسندیده

از شما @khalili2 بابت ارسال پیام های تصویریتان سپاسگزارم بسیار ارزشمند بود. لطف کردید. :pray:

4 پسندیده

سلام آقای سبحانی
اینو من امروز دیدم یاد پیام شما افتادم، اینکه ما هنوز هم خیلی کار برای انجام داریم :grin:
دلتون شاد همیشه :rose::rose::rose:

از کتاب مرغ نیمای کامران جمالی …

8 پسندیده

خیلی ارزشمند بود برام سپاس فراوان ممنونم :pray:

6 پسندیده

سلام
حالا آقای سبحانی چرا اینقدر خودتونو برا اعضا لوس کردین؟ :face_with_hand_over_mouth::grin:

7 پسندیده

لوس :sweat_smile: ببخشید دیگه
راه دیگه ای نبود طلب حلالیت کنم :sweat_smile::blush:

5 پسندیده

این همه آدم تو این برنامه هس، چرا شما باید ب این فکر بیفتین فقط؟ :thinking:

5 پسندیده

اتفاق خاصی در بین نیست جز برخورد نزدیک با کوتاهی زندگی و فرصت کوتاه برای بخشیده شدن :sweat_smile::pray:

5 پسندیده

دیگه شرمنده :sweat_smile: حس ماهی کوچولو سیاه گرفتم با این حرفتون

3 پسندیده

آخه میدونین چیه، این حرفا از شما بعیده، بخاطر عکس پروفایلتون، اصلا و ابدا یه چنین ضعفی ب این عکس نمیاد :stuck_out_tongue_winking_eye::wink:

4 پسندیده

نمی دونم
من خیلی زیاد نمی بینم به خصوص که گاهی خیلی وقت ها در حال دل شکستن دیگران هستیم.

3 پسندیده

:blush::sweat_smile::pray:
این عکس خاطره یک درس در بازاریابی شخصی هست و نمونه ای از آرزوهای دور و دراز …
ممنونم از دقت نظرتون

4 پسندیده

اتفاقا کسایی ک دل می شکنن دیرتر عمرشون سر میاد، چون خدا خوبا را میبره :rofl: پس بی زحمت برین دنبال درس و مشق و زندگیتون ک این حرفا فایده ای نداره :face_with_hand_over_mouth::grin::joy:

3 پسندیده

إ پس عکس الانتونو بذارین ببینیم این حرفا بهش میاد یا نه :grin::grin::grin:

2 پسندیده

البته استیو جابز هم در سخنرانی هاش می گفت : همیشه توی آینه به خودتون بگین اگر امروز روز آخر زندگی تون باشه چی کار می کنین

4 پسندیده

مرسی از شوخی ها و حرف های امید بخشتون چشم :pray::sweat_smile:

3 پسندیده

الان بذارین لطفا،. منتظرما :wink::grin::blush:

2 پسندیده

یادمه دوسال پیش که اصلا زندگی آگاهانه ای نداشتم، یه روز که با یکی از دوستانم مشغول صحبت بودم بهش گفتم میدونی دوست دارم نهایت عمرم 30سالگی باشه. چه خوبه ادم تو جوونی بره. و اون شخص با حالت شوخی میگفت من 100سال هم کمممه چون میخوام کلی چیز یاد بگیرم. و چقدر از این جوابش خوشم اومد چون از یک جهان بینی نشونه میداد که من نداشتم.
خلاصه اون زمان بابت حرفم دلیل نداشتم اما بعدها متوجه شدم انسان هدفمند بیشتر از اینکه روزشمار رفتن از این دنیا رو بندازه، دنبال ایجاد فرصت برای رسیدن به خواسته هاشه و تنها به یه دلیل به مرگ فکر میکنه اونم برای اینه که ببینه ایا به حدی از کیفیت در زندگیش رسیده که غمی نداشته باشه یا نه.
خلاصه میخوام بگم من بعد از اینکه از سال 97 جهش در زندگیم دادم و زندگی آگاهانه رو انتخاب کردم، از خدا عمر با برکت طلب میکنم که بتونم رسالتمو در این دنیا ادا کنم. فقط اون زمان هست که با آسودگی میتونم کوچ کنم به جهان بعدی و جذابیتاش :grin:
پس عمرتون با برکت و زندگیتون پر از خیر و خوشی باد :pray:

8 پسندیده

روز آخر زندگی کسی نمیتونه کاری بکنه چون احتمالا اون موقع جناب عزرائیل اومدن و دارن کم کم قبض روح میکنن :grin: و طبیعتا بی حس و حال منتظر مرگن همه :wink::joy::face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده