ببخشید الان uk امریکنه یا us ؟؟ بعدم به چه دلیل به us مثلا میگن بریتیش

ببخشید جواب سوالمو بدین خیلی ممنون میشم سواله واسم آخه آیا مخففه این uk و معنی امریکن هست؟؟ وبعد اینکه us چطور ؟؟ممنون ازتون بزرگواران گروه:pray::shamrock:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز خسته نباشین.
US میشه انگلیسی امریکایی.
Brtish هم میشه انگلیسی لندنی. @javad72m
:iran:/:afghanistan:

5 پسندیده

مرسی داداش دمت گرم واقعا آقایی حالا اینو بگو بزحمت علامت هدفون سبز با اون عدد یعنی چی؟ دورشو خط کشیدم داداش بببن

4 پسندیده

خییلی لطف داری داش قربونت
اون علامت یعنی چندبار درس رو از اولش تا اخرش مرور کردی الان شما درس جوجه اردک زشت رو ۱۵ بار کامل خوندین

4 پسندیده

ممنون خب الان این سبزه نواره بقل داستان پر بشه یعنی تمومه؟ چون من خودم احساس میکنم ۳۰بار دیگه باید بخونم تا بتونم بدون متن بفهمم:neutral_face::expressionless:

4 پسندیده

من این درسو ۵۰ بار خوندم :joy::joy::joy:

5 پسندیده

خخخخ ایول لایک داری بقرآن همین نشون میده اراده و مصمم بودنت ایشالا که بهترین نتیجه رو خواهی گرفت😎

4 پسندیده

بله اون نوار نشان دهنده تموم شدن درس هست وقتی همش درس رو تکرار و تکرار کنین و خوب بهش مسلط شدی خودش پر میشه اون درصد هم مثلا شما از ۱۰۰ درصد درس ۹۰ درصد رو بلدین و خوندین

4 پسندیده

داداش جان ببخشید یک سوالی الان باز پیش اومد برام توی قسمت منو اون آتیشه سمت چپ بالا داره نبض میزنه یعنی چی؟

بعدم یک نگاه بنداز به زنجیره روزانه نصفه آبیه چرا؟امروز

5 پسندیده

من دیروز مطالعه داشتم خب چهارشنبه پر شده ولی امروز اینهمه مطالعه داشتم از دیشب نارنجی نشده پنجشنبه😐

4 پسندیده

اون آتیش میشه زنجیره مثلا شما که هر روز به هر مدت که خودتون تعیین کردین زبان بخونین و مطالعه کنین مثلا روزی ۲۰ دقیقه این ۲۰ دقیقه که تموم شد یه دونه اتیش دیگه بهتون میده و الان ۱ هست میشه ۲ نبظ زدنش یعنی نزار زنجیرت خراب بشه هر روز بیا و تکرار و مرور کن دوست عزیز

5 پسندیده

الان این ۲۰دقیقه از وقتی که پلی میکنم داستانو محاسبه میشه یا از وقتی که وارد نرم افزار میشم؟؟؟؟:confused:

6 پسندیده

از وقتی پلی میکنین دوست عزیز اگه میخواین این زمان رو طولانی یا کمتر کنین میرین به بخش تنظیمات
تنظیمات عمونی زمان مطالعه درس رو عوض میکنین

5 پسندیده

5 پسندیده

خیلی ممنون از شما من برم تا زنجیزه نشکسته بخونم :sweat_smile::sweat_smile::four_leaf_clover::pray:

5 پسندیده

موفق باشی دوست عزیز خیلی خوشحال شدم تونستم کمکت کنم یا علی
:iran:/:afghanistan:

5 پسندیده

Us (امریکن )
Uk (بریتیش)

5 پسندیده

راهنمای کار با نرم افزار زبانشناس، زیبوک، زوم :white_flower:

3 پسندیده

United Kingdom = UK مخفف انگلستان
United States = US مخفف ایالات متحده
United Arab Emirates = UAE مخفف امارات متحده عربی