نرم افزارهای کاربردی و مفید

سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه :tulip:
مدتیه تاپیک های خیلی خوبی برای معرفی نرم افزارها میبینم که تو مسیر یادگیری زبان در کنار اپلیکیشن زبانشناس میتونن خیلی مفید باشن.
فکر کردم اگر نرم افزارهای مفید تو یه تاپیک لیست بشن خیلی بهتره و راحت تر میشه به اونها دسترسی داشت.
تاپیک های زیادی برای معرفی نرم افزارها بود که من هنوز نتونستم همه رو کامل بررسی کنم ولی تعدادی از برنامه هایی که معرفی شدن و مربیان تایید کردن و سایر دوستان هم راضی بودن رو اینجا لیست کردم.
سر فرصت بقیه تاپیک ها رو هم بررسی میکنم و نرم افزارهای خوب رو به لیست اضافه میکنم.
روی اسم هر نرم افزار بزنید تاپیک معرفی باز میشه. دوستان در تاپیک معرفی این نرم افزارها زحمت کشیدن و لینک دانلود هم قرار دادن.
امیدوارم تاپیک مفیدی براتون باشه مخصوصا برای دوستانی که تازه به جمع ما اضافه شدن.

1-Replika
2-Anki
3-WordUp
4-Pot player
5-Enggle player
6-Podbean Application
7-English News in Levels
8-Study Checker
9-F.lux
10-Pronounce
11-Oxford Advanced Learner’s Dictionary
12-Readlang Web Reader
13-lingbe
14-Slowly
15-English Song
16-dorun
17-English writing
18-choices your story
19-Musixmatch
20-Speed Reading
21-TED Talks
22-Drops

34 پسندیده

سلام آناهیتا خانوم
خیلی ممنون :rose:
کار شیکی انجام دادین :ok_hand: :+1:

9 پسندیده

سلام خیلی ممنون تایید شما برام خیلی مهم بود :tulip:

8 پسندیده

سلام دوستان دو مورد دیگه اضافه شد
موفق باشید :tulip:

4 پسندیده

سلام اپلیکیشن ted talk خیلی خوبه

5 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنون از معرفی این اپ
میشه یه توضیح کوتاه درباره این اپلیکیشن بدید و اگه لینک دانلود هم بذارید ممنون میشم.

5 پسندیده

سلام عزیزم این اپلیکیشن کلیپ های انگیزیشی میذاره و خیلی مفیده . تو گوگل پی میتوانین دانلود کنین .

7 پسندیده

کلیپ تو اپلیکیشن زوم هست . با متن

5 پسندیده

من از دوره تد استفاده نکردم ولی فکر کنم اون بسته ای که تو زبانشناس هست همه کنفرانس های تد رو نداره، درسته؟

5 پسندیده

من از اپلیکیشن زوم ted گوش نکردم و خبر ندارم .

5 پسندیده

ممنون به لیست اضافه اش میکنم :tulip: :tulip:

4 پسندیده

سلام اناهیتا خانم :bouquet: مرسی بابت این تاپیک
آقای فیروز یه برنامه معرفی کردن به اسم drop که فقط میتونی 5 دقیقه باهاش در روز کار کنی و اگه بیشتر از این بخوای باهاش کار کنی باید اشتراک بخری
همچنین فارسی این نرم افزارم هس به اسم هلو

6 پسندیده

سلام, خواهش میکنم :tulip:

چندتا تاپیک معرفی نرم افزار مونده بود میخواستم به لیست اضافه کنم ممنون اینو یادآوری کردی، اضافه اش کردم

6 پسندیده