درکنار داستان های بچه گانه کدوم مجموعه رو پیش برم؟! مبتدی ام

صحبت تون کاملا درسته اما وقتی که فقط به درس اصلی و درس کلمات توجه کنیم شاید اینطور برداشت بشه، حالا خدمت شما تجربه خودم میگم، وقتی شروع کردم مجموعه کامل یکی از دوستام بهم داد و گفت طبق ترتیبی که داشت از New English Method دروس پایه و
Day of the Deadجشنواره مرگ شروع کنم، فقط base دبیرستان داشتم، درس اصلی Main Article واقعا سخت بود مثل تصویر مبهم، بعد توضیح کلمات بهتر بود با اون کنجکاوی درخصوص کلمات که برام ایجاد میشد، داستان کوتاه و povساده و عالی و مبتدی بودن و بدون اینکه متوجه بشم هم کلمات درس اصلی و هم گرامر بطور ناخودآگاه از طریق سوال و جواب داشت بهم یاد میداد درک مطلب Comprehenceاز طریق اون سوال‌هایی که جوابش اصلا توی درس نبود باید یه چیزی سریع میپروندی بکار می‌افتاد و… وقتی ریسایکل میکردم و دوباره به درس اصلی بازگشت می کردم ابهام تصویر درس اصلی کمتر میشد… حالا که به تصویر کلی نگاه میکنم وقتی ای جی میگه انجین Effortless‌Englishطراحی کردم درکش میکنم اون داستان‌های کوتاه مثل هندل برای روشن شدن ماشین یا موتور درس اصلی کارمیکنه(چون مکانیک خوندم اینطور تشبیه میکنم) و نکته مهم دیگه که در یک ویدئو میگه که به اشتراک میذارم اهمیت سوخت و بنزین رسوندن به این سیستم انجین هست و میگه که منظورش روانشناسی و پیک احساسات و اشتیاق هستش… دو تا عکس از سیستم انگلیسی بدون تقلا در پستهای بعدی دست به نقد… لینک اون ویدئو مهم طلبتون…

7 پسندیده