درکنار داستان های بچه گانه کدوم مجموعه رو پیش برم؟! مبتدی ام

قسمتی ک ایشون معرفی کردن در قسمت زیبوک هست و خرید اشتراک طلایی رو لازم داره.قسمت کتاب های خیلی ساده

5 پسندیده

من چند دور پیام شما رو خوندم چرا چیزی متوجه نمیشم:hushed::confused:
میشه روان تر بگین بهم؟
ای ای جی چیه؟؟؟پادکست اقای ای جی رو منظورتونه که گوش کنم؟
درس روز مردگان رو پیدا نکردم. البته اشتراک ندارم هنوز باخرید اشتراک اون درسا میاد؟؟

3 پسندیده

بخش اعظمی از دوره های پکیج زبانشناس مثل داستان های کودکانه و مصور، پکیج های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت رایگان در اپلیکیشن قرار گرفته که میتونید هرچقدر که دوست داشتید بخونید. اما امکانات اپلیکیشن مثل هایلایت لغات جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری ها، آمار پیشرفت تحصیلی و … پس از مدت کوتاهی که به عنوان دمو باز هستند، غیر فعال می شوند و برای فعالسازی مجدد آن نیازمند خرید اشتراک است.

12 پسندیده

ممنون از مشارکتتون :pray::pray: اما برای سطوح مبتدی ای جی هوگ یکم زوده

7 پسندیده

از پادکست های esl بخش ساده گوش کنین . هم به lis تقویت میکنه بخش اول و دوم پادکست ها ساده

4 پسندیده

صحبت تون کاملا درسته اما وقتی که فقط به درس اصلی و درس کلمات توجه کنیم شاید اینطور برداشت بشه، حالا خدمت شما تجربه خودم میگم، وقتی شروع کردم مجموعه کامل یکی از دوستام بهم داد و گفت طبق ترتیبی که داشت از New English Method دروس پایه و
Day of the Deadجشنواره مرگ شروع کنم، فقط base دبیرستان داشتم، درس اصلی Main Article واقعا سخت بود مثل تصویر مبهم، بعد توضیح کلمات بهتر بود با اون کنجکاوی درخصوص کلمات که برام ایجاد میشد، داستان کوتاه و povساده و عالی و مبتدی بودن و بدون اینکه متوجه بشم هم کلمات درس اصلی و هم گرامر بطور ناخودآگاه از طریق سوال و جواب داشت بهم یاد میداد درک مطلب Comprehenceاز طریق اون سوال‌هایی که جوابش اصلا توی درس نبود باید یه چیزی سریع میپروندی بکار می‌افتاد و… وقتی ریسایکل میکردم و دوباره به درس اصلی بازگشت می کردم ابهام تصویر درس اصلی کمتر میشد… حالا که به تصویر کلی نگاه میکنم وقتی ای جی میگه انجین Effortless‌Englishطراحی کردم درکش میکنم اون داستان‌های کوتاه مثل هندل برای روشن شدن ماشین یا موتور درس اصلی کارمیکنه(چون مکانیک خوندم اینطور تشبیه میکنم) و نکته مهم دیگه که در یک ویدئو میگه که به اشتراک میذارم اهمیت سوخت و بنزین رسوندن به این سیستم انجین هست و میگه که منظورش روانشناسی و پیک احساسات و اشتیاق هستش… دو تا عکس از سیستم انگلیسی بدون تقلا در پستهای بعدی دست به نقد… لینک اون ویدئو مهم طلبتون…

7 پسندیده

4 پسندیده

4 پسندیده

بله دوست عزیز
ممنون از تجربیاتتون، اما ما مشاورین زبانشناس هستیم و باید پله پله دوستان رو راهنمایی کنیم وقتی زبان آموز زیر 85 درصد لغات یک منبع رو میدونه از نظر ما شروع اون دوره درست نیست :pray::pray::pray:

7 پسندیده
4 پسندیده

4 پسندیده

من همراه با داستان های بچگانه دارم برای تقویت شنیداریم درس های قبلی که تموم کردم رو گوش میدم و تازگی ها هم به جای اینستا دارم وقت خالیم رو با این تاپیک پر میکنم

البته نیمچه داستان ها رو نگاه نکردم اینطور که دوستان میگن باید خیلی خوب باشه

5 پسندیده

موسیقی انگلیسی گوش می دی برادر؟ @oktay2
موسیقی انگلیسی برای من به شکل اعتیاد دراومده! :joy:
یه روز گوش ندم، اون روز هم انگلیسی نمی تونم خوب کار کنم. :joy::v:
ولی فارسی به هیچ عنوان گوش نمی کنم.

6 پسندیده

بله دیروز این بحث رو دیدم که خیلی برام جالب اومد چون خودمم دنبال اهنگ های خوبی بودم و میشه گفت اکثر اهنگ هایی که دوستان توی اون تاپیک میزارن خوبه و ادم خوشش میاد.
با خودم قرار گذاشتم سه روز یکبار یک آهنگ انگلیسی رو حفط کنم و بعدش چند روزی هم باهاش هنگام پیاده روی تکنیک سایه بزنم.
میدونین متاسفانه یا خوشبختانه من معتاد آهنگ های بی کلامم به خصوص سه تار و تار یا کمانچه و…
باید به خودم عادت بدم بیشتر انگلیسی گوش کنم که این تاپیک میدونم خیلی به دردم میخوره

6 پسندیده

سلام .دوره ای جی که فرمودین چطور میشه تهیه کرد؟که گفتین سوال داره ودرحد بله یا خیر جواب میدیم

3 پسندیده

چطوری میتونم ذخیرش کنم اون تاپیک رو؟ چرا اینجا محیطش برام غریبه یه مدلیه نمیفهممش

2 پسندیده

سلام… دروس پایه تو خود اپ زبان شناس هست عکسش گذاشتم و گفتم با Day of the Deadشروع کنید و بر اساس داستان کوتاهش ببینید برا سطح تون اوکی هست + انگلیسی قدرت سطح متوسط+Real English سطح بالا این سه تا اصلی و خیلی مهم داخل آپ زبانشناس هستن… خود همین ها باید یک دوره ۶ماهه و بعد دوساله رو بگذرونید…

3 پسندیده

3 پسندیده

3 پسندیده

خب برو داخل اون تاپیک یکی از پیام ها رو مثل عکس زیر ذخیره کن

4 پسندیده