عملکرد لایتنر زبانشناس

سلام @hnaseri
وقت تون به خیر

در مورد لایتنر اپلیکیشن

چرا اگه واژه ای رو اشتباه بگیم، به خونه ی اول برگردونده نمیشه و حتی یه خونه عقب تر؟
ممنون میشم بررسی و در صورت امکان برطرف شه.

In the Leitner system, correctly answered cards are advanced to the next, less frequent box, while incorrectly answered cards return to the first box.

5 پسندیده

سلام عزیزم
بخش لایتنر در حال بازبینیه، احتمالا تو آپدیت های بعدی تغییراتی در این آپشن اعمال بشه

6 پسندیده

سلام. :sunflower:
ممنون از توجه و پاسخ گویی تون :+1:
پس، امیدوار باشیم آپدیت بعدی به زودی ارایه شه

4 پسندیده

فکر کنم الان اینطوره که یه خونه میاد عقبتر. اشتباه میکنم؟

به خونه اول بر نمیگردونیم که فواصل مرور از صفر شروع نشه. به نظر خودمون این جوری بهینه تر میشه.

5 پسندیده

سلام
بله متاسفانه، اشتباه می کنید…من دیروز چندین واژه رو نمی دانم زدم…و دقت کردم چه واژه هایی هست
و امروز باز همون واژه ها رو تو همون خونه ها دیدم

به نظر من، یه خونه عقب تر شدن هم کمه. دو خونه، شاید بهتر باشه…به خصوص که مورد خود من، مربوط به واژه هایی میشد که به خونه ی پایانی رسیده بودنو منتظر “می دانم” من بودن که از لایتنر خارج شن

1 پسندیده

چه خبر خوبی. :blush: امیدوارم یه تغییر اساسی بکنه

3 پسندیده

ولی باید برگرده به خونه اول وگرنه تو چرخه مرورش مشکل پیش میاد.وقتی چیزی زو یادمون نمیاد باید مرورها مجدد از اول شروع بشه تا وارد حافطه بلند مدت بشه

سلام فواصل مرور لایتنر باید چند روز باشه ؟

سلام دوست خوبم جوابتون رو در تاپیک زیر میتونید پیدا کنید.

1 پسندیده

اوکی ممنون
سوالم اینه که امروز که درس اصلی رو شروع میکنم و کلمات جدید رو وارد جعبه لایتنر میکنم اولین روزی که برا مرورشون باید مراجعه کنم فرداش میشه یا زمان بیشتری باید طول بکشه برا مرور اولیه؟

امروز که لغات رو وارد لایتنر میکنید همین امروز میتونید مرورش کنید

1 پسندیده