کیا براشون پیش اومده

الان واسه همه هست.قبلا از تایم زنجیره کم میشد زنجیره قطع نمیشد بااینحال من که هیچوقت از یک ساعت کمترش نکردم حتی ی بار که بخاطر ۴۴ ثانیه زنجیرم قطع شد

8 پسندیده

بچه ها منم خیلی به زنجیره حساس شدم
کیفیتو میترسم یه موقه فدای کمیت کنممم:joy::grin:
البته اولش به نیت حفظ زنجیره میخونی بعد کم کم جذب میشی با کیفیت مطالعه کنی:blush::relaxed:
حالا دوستان؛ من یه سوال دارم… جدیدا حس میکنم به مرحله ای رسیدم که صرفا نگاه میکنم و معنی داستانو میفهمم و گوش میدم… اما اگه بگی بخون…حس میکنم نمیتونم برات ب انگلیسی تعریف کنم… بنظرتون چیکار کنم که همزمان اسپیکینگم هم خوب پیش بره؟ شما درسو حفظ میکنید؟ بعد چند دور میخونید؟ یا چی؟:laughing: ممنون:blush::blush::wink:

5 پسندیده

بنظرم نگه داشتن زنجیره خوبه ولی‌ باید تمرکز بیشتر روی خوندن زبان باشه و درست خوندن
من خیلی وقتا حواسم میرفت ب زنجیره و توجهم‌ ب زبان کمتر میشد
همین ک هر روز ی مقداری بخونی کافیه ،حالا اگه ی روز ینتونستی یا ب هر دلیلی نشد میتونی فردا بیشتر بخونی تا برای دیروز جبران بشه ولی باید حتما بیشتر بخونی

6 پسندیده

سلام دوستان اون اعداد قرمز و ابی زرد رنگ چی رو نشون میدند کسی میدونه

5 پسندیده

سلام
عدد قرمز کنار زمرد، شاخص کلی لغات شما رو از ابتدای نصب برنامه تا الان و عدد آبی کنار این زمرد، شاخص لغات هر روز شما رو نشون می ده. این شاخص لغات خودم:

7 پسندیده

[quote=“elahehvelayati, post:28, topic:36673”]
سلام
عدد قرمز کنار زمرد، شاخص کلی لغات
[/quote

شاخص کل لغت یعنی لغاتی که مشخص کردی برای یاد گیری؟ من متوجه منظور شاخص لغت نمیشم؟

4 پسندیده

دوست عزیز
لطفاً کامنت های این تاپیک رو بخونید. چون شاخص لغات، توضیحش کمی پیچیده است.

6 پسندیده