کدام بازه زمانی بهترین زمان یادگیری زبان شماست؟

:joy::joy::joy::v::v::v:

3 پسندیده

سلام من هرتایمی که باشه میتونم بخونم فقط باید کمبود خواب نداشته باشم و صبح زود هم نباشه، یعنی از ۹ صبح به بعد

5 پسندیده

سلام
من زمان نمیشناسم هر وقت بخوام canنم یاد بگیرم!
صبح تا شب گوشی دستمه.

1 پسندیده

سلام

من واقعا عاشق زبان.خصوصا انگلیسیم و اگر دغدغه ای نداشته باشم هر ساعتی که بیدار باشم میتونم بخونم ولی بیشتر

۱.ساعت ۶ تا ۹ صبح
۲.ساعت ۱۲تا ۳ ظهر
۳.ساعت ۹ تا ۱۲شب اوکی تر هستم با زبان😊

4 پسندیده

سلام یه امار بگیریم! کی الان زبان میخونه؟؟

1 پسندیده

الان زلزله اومده این چه سوالیه :expressionless::expressionless::expressionless:

3 پسندیده

کجا؟ جدا؟کدوم شهر؟؟؟؟؟

3 پسندیده

اره تهران من که گرخیدم :cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face:

2 پسندیده

بله، ما تهران زندگی می کنیم. کلاً لرزیدیم :broken_heart::broken_heart::broken_heart:

3 پسندیده

شدید بود؟چند ریشتر؟؟؟

2 پسندیده

دستگاه زلزله سنج که کنارم نداشتم. بعداً شدت زلزله رو تو اخبار اعلام می کنند. ولی فکر نکنم زیر پنج ریشتر بوده باشه. قشنگ ساختمونمون صدا داد! فقط با زبانشناس، زلزله رو تجربه نکرده بودم :broken_heart: که اونم تجربه کردم! داشتم تو زیبوک کتاب می خوندم، موبایل به دست لرزیدم! فرار کردم …!!

2 پسندیده

من بخاطر کارم از ساعت ۴:۳۰ تا ۸:۳۰ صبح زبان میخونم بعد برگشتنم از کار هم از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰ زبان میخونم
در ضمن کمی هنگام کار و البته وقتی که از محل کار تا خونه پیاده برمیگردم هم برای تقویت شنیداریم داستان های قبلی رو گوش میدم
بعد تا ساعت ۲۱:۳۰ هم تو رختخواب هستم…
البته به قول خانم @elahehvelayati باید هر وقت تونستی وقت بزاری و خودتو درگیر کنی اما خب دیگه من بخاطر کارم مجبورم یه برنامه مشخص داشته باشم

4 پسندیده

سلام گزینه ی 3 البته وقتایی که شکمم پر باشه هم خیلی تاثیر گذاره. :joy: :joy: :innocent: :innocent:

2 پسندیده