گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد تایپ دوره های ای جی 🔴

آقا فرزاد یه خواهش دارم چون ما تمام وقت رو این کار هستیم خیلی زمانبره میشه این چند روزی تخفیف بدید زنجیرمون تو این روزا حذف نشه اتومات خودش شمرده شه؟؟؟

4 پسندیده

من با گوشی گوش میکنم… یعنی از روی برنامه اصلی که دارم… هرچی میشنوم واسه تایپ، در زنجیره هم حساب میشه

4 پسندیده

بله
من درس ها رو تقسیم کردم
اگه میتونید انجام بدید، یک هفته دیگه هم وقت دارید که تمومشون کنید
جای نگرانی نیست

4 پسندیده

شما تا جمعه ی هفته ی دیگه تحویل بدید
عجله ای نیست
کیفیت مهم تره تا سرعت

4 پسندیده

:smile: خیلی خوب بود… چه خوشحال بودم تموم کردم، با صبر و حوصله هم ادیت میکردم… نگو اصل کاری مونده
نه، مشکلی نیست… استراحتی به چشمام بدم، دوباره شروع میکنم.‌. مرسی

4 پسندیده

خیلی ریلکس انجام بدید
نمیدونم چرا همه عجله دارن :grin:
روزی نیم ساعت هم وقت بذارید
دو سه روز بیشتر زمان نمیبره

4 پسندیده

آفرین به شما… دو درس هم داشتین و به این سرعت تموم کردین و رفتین سراغ درسهای باقیمونده :clap:

4 پسندیده

من اول فکر کردم یک درسه و یک روز هم فرصت داریم… واسه همین عجله کردم :smile:
چون بار اولم بود سوء برداشت زیاد داشتم از قرار معلوم :see_no_evil:

4 پسندیده

وقت دارید
اصلا نگران زمان نباشید
:blush:

4 پسندیده

تموم شده واسه من فقط تایپش مونده . کل متن رو آماده کردم.

5 پسندیده

واسه تایپ میشه تو ورد تایپش کرد بعد کپی کرد تو سایت؟

4 پسندیده

بله عزیزم میشه، فقط بین هر پاراگراف یک خط فاصله بده، مثل این :point_down::point_down::point_down:

4 پسندیده

هیچ مشکلی نداره دوست عزیز
اون متنی که در نهایت آماده می کنید ملاکه :rose:

5 پسندیده

ممنون
البته من یکی از درس ها( آموزش زبان انگلیسی با فصل مردی که در رستوران مصدوم شد - «زبانشناس») رو تموم کردم خیلی ساده بود و خیلی شمرده و آهسته صحبت می کرد(برای من خسته کننده بود) برای همین پیشنهاد دادم.
در کل خیلی خوبه وقتی تایپ میکنی مجبوری چندین بار گوش کنی باعث میشه تسلط بیشتری روی درس ها پیدا کنی

7 پسندیده

سلام جناب منصوری گرانقدر @khalil.mansouri777 :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:شب بهاریتان پرخیرو برکت :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:۱دنیا سپاس بخاطر لطف شما بزرگوار که وظیفه ی من را قبول کردیند واقعا شرمنده ی شما بزرگوار شدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:انشاالله بتوانم در آینده لطف و محبتتان را به خوبی جبران کنم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:هزاران هزار بار تشکر و سپاس و قدردانی و هزاران سبد گلهای اطلسی و رازقی تقدیم حضور پرمهرتان :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

سلام به روی ماهتان‌ :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:شب بهاریتان سرشار از شادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:لطف و محبتتان لایتناهی ست :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:واقعا شرمنده شما و دیگر دوستان شدم بازهم عذرمیخوام وظیفه ی که قبول کردم را انجام ندادم و شما و دیگر دوستان را به زحمت انداختم :pensive::pensive::pensive::pensive::pray::pray::pray::pray::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:

5 پسندیده

خواهش میکنم
همه ی ما عضو یه تیمیم :rose:

4 پسندیده

سلام
خواهش میکنم

Don’t Mention it

6 پسندیده

آقا فرزاد درس من تمام شد . :blossom::hibiscus::cherry_blossom:
همگی خسته نباشید.
امیدوارم خیلی اشتباه فاحش نداشته باشم. گوینده اش آقای aj نبود
تلفظ های the their they they’d گیج کننده بود :grin: