معنی کلمه through

ولش کن از خیر تاپیک گذشتم با چه ذوق و شوقی هم نوشته بودم چه زحمتی :black_heart::black_heart::sob:

1 پسندیده

تاپیک متفرقه فکر کنم آقای ناصری تاپیک چت و متفرقه رو بستن :neutral_face:

1 پسندیده

ببخشید سلام شب شما هم بخیر و شادی :rose::rose::rose::rose::two_hearts:

اون تاپیک تا اطلاع ثانوی برای کلیه ی کاربران چه مربی چه غیر مربی بدون استثنا بسته شده و هیچ شخصی اجازه ی باز کردن اون تاپیک را ندارد جز آقای ناصری برای همین اگه فایلی میخواهید قرار بدهید باید ۱تاپیک خودتان بزنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::blush::blush::blush::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette:فعلا همه در تحریم بسر میبریم تا جو تالار به سمت اولیه ی خودش یعنی یادگیری زبان برگرده تا شاید ایشون تاپیک را باز کنند :wink::wink::wink::blush::blush::blush::rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::rosette::tulip::bouquet::bouquet::cherry_blossom:

2 پسندیده

حتی تاپیک متفرقه و تاپیک معرفی چی :roll_eyes::astonished::astonished:

2 پسندیده

خوب خودم تاپیک زدم دیگه عزیزم
اما ویدئو ها بارگیری میشه آپلود نمیشه نمایش داده نمیشه

2 پسندیده

تاپیک‌معرفی باز اونجا میتونید ۱تاپیک به اسم خودتان درست کنید و فایلتان را بارگزاری کنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rosette::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

برای باز شدن ویدئوها باید صبر کنید تا این چرخشش تمام بشه تا بتوانیدفیلمتان راببینید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rosette::cherry_blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::tulip::bouquet::cherry_blossom:

2 پسندیده

تو تاپیک متفرقه من خودم تاپیک درست کردم اما ویدئو نمایش داده نمیشه چرا

1 پسندیده

مگه آپلود نشد مگه فیلم روی صفحه نیومده؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::rosette::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus::blossom::cherry_blossom:

2 پسندیده

چرخش چی ببخشید؟!!! :thinking::astonished::astonished::astonished:

1 پسندیده

نه نمیاد خیلی امتحان کردم سیاهه :astonished::neutral_face::neutral_face:

1 پسندیده

ببینید وقتی فیلم آپلود میشه و روی صفحه بارگداری می شود وقتی روی دکمه پلی می زنید ۱دایره شروع به چرخش میکنه دور علامت پلی باید صبر کنید تا این چرخش تمام شود و اونهم بستگی به سرعت نت و حجم ویدئو داره :wink::wink::wink::wink::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet:

2 پسندیده

خب صفحه سیاه هست وقتی روی صفحه سیاه میزنید ۱چیزی خاکستری رنگ شروع به چرخیدن میکنه وسط صفحه سیاه باید صبر کنید این چرخش تمام بشه :blush::blush::blush::blush::hibiscus::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::tulip::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose:

2 پسندیده

نه اصلا چرخش نمیاد سیاه میباشد اشکالی نداره شاید
قسمت نیست
خدایا شکرت :raised_hands:t2::raised_hands:t2:

1 پسندیده

۱اسکرین شات میگیریند؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::tulip::tulip::bouquet::blossom::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده

ببینید اگه به صورت شکل ذیل است موردی نداره:

شبتون‌پردرخشش و پرتلالو :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::rosette::cherry_blossom::blossom::blossom::hibiscus::rose:

2 پسندیده

سلام میترا جان
شبتون خوش
ممنونم که خیلی زیاد منو لایک میکنین:rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::pray::gift_heart:

1 پسندیده

سلام‌به روی ماهت عزیزجان :rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet:شبت رنگین :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:ارادت :tulip::rosette::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:ناقابل :tulip::rosette::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:

3 پسندیده

سلام میترا خانم
نه عزیزم صفحه سیاهه و اصلا چرخشی در کار نیست
مثل اون عکسی که فرستادین نیست ایناشو دیگه خوب
میدونم گلم ممنون از اینکه جواب منو دادین و سعی داشتین مشکلمو حل کنید خانم مهربان تالار :pray:t2::two_hearts::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده