درخواست اضافه کردن کتاب های علمی

سلام اگه میشه یک سری کتاب های علمی رو به زبان شناس اضافه کنید
مثل
easier scientific English practice
یا
Who did it first
یا
elementary scientific English practice
یا کتاب های طنز رو هم اضافه کنید.
یک چیزی که بهش توجه نمی کنید اینه که انسان ها همیشه دوست دارن یه کتاب بخونن تا یه چیز به درد بخور یاد بگیرند .کتابهای داستان فقط به درد بچه های دو سه ساله میخوره نه به درد آدم بزرگ های ۲۰ ساله. آدم بزرگا دوست دارند کتابی بخونن تا ازش چیزی یاد بگیرند تا در زندگی استفاده کنند کتاب های داستان چیزهای جالبی برای آدم بزرگ ها نیستند.
لطفا اگه میشه کتاب های کاربردی یا مقاله های کاربردی، علمی یا روانشناسی و … رو بزارید

3 پسندیده

سلام. خوش اومدید :sunflower:

تاپیک زیر برا درخواست کتاب کاربرا ایجاد شده…حتما پست اول تاپیک رو ببینید و طبق اون، درخواست هاتون رو همونجا مطرح کنید

زبان آموزا، بسته به سطح واژگان و سلیقه ی شخصی کتاب مورد نظرتون خودشون رو انتخاب می کنن.

بخش زیبوک اپلیکیشن رو هم حتما بررسی کنید…شامل کتاب های غیرداستانی، روانشناسی، رمان ها و …

4 پسندیده

ببخشید ولی من ابدا با این نظر موافق نیستم :woman_shrugging:
اخه کتاب خوندن هیچ ربطی ب سن و سال نداره برادر من
هرکس در این دنیا نظر ، عقیده و ژانر مورد علاقه خودش رو داره :upside_down_face::slightly_smiling_face:
برای مثال فلانی عاشق کتاب طنز ، دیگری عاشق سیاسی ، اوت یکی به تخصصی علاقه دارن
خب الان پسر دایی من که ۹ سالشه فقط و فقط دوست داره کتاب های علمی بخونه خصوصا اونایی ک مربوط ب دایناسور هاست :grin: و در مقابل مثلا من از علمی بدن میاد و عاشق رمانی و داستانی و تخیلی هستم :heart_eyes::crazy_face::woman_shrugging:
من کسانی رو میشناسم در همین تالار ک به کتاب های داستانی اصلا علاقه ندارن :sunglasses:
و کسان دیگری رو میشناسم ک هم داستانی دوست دارن هم علمی :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
دانسته های زیادی هم در کتاب های داستانی وجود داره :thinking::books::books::books::books::books::books::books::page_with_curl::page_with_curl:
یکسری کتاب ها هستند ک ژانر داستانی و تخیلی دارن اما برای کودکان مناسب نیست و در اصل برای بزرگسالان نوشته شده :open_book::open_book::open_book::open_book:
اینی هم ک گفتین داستان ب درد بچه های دو سه ساله میخوره زیاد خوب نبود :confused::confused::confused::confused:
چون همین ک خوندم ب من برخورد دیگه بقیه رو نمی دونم :expressionless::expressionless::expressionless::unamused::sweat::sweat:
و همین طور ک دوست عزیزمون @tatym گفتن کتاب های غیر داستانیه زیادییییی در زبانشناس موجوده :bulb::bulb::bulb::newspaper::newspaper::newspaper:
و اگر از نظر شما ادم بزرگ ۲۰ ساله هس دیگه ادم های ۳۰ ساله و بالا پیر ب حساب میان :grimacing::grimacing::grimacing::exploding_head:
همین الانش افرادی در تالار هستند ک بالای ۲۵ سال سن دارن اما عاشق کتاب داستانی و هیجانی هستند :crazy_face: :woman_elf:
:woman_genie:
و همینطور بهتون پیشنهاد میدم ک این تاپیک رو هم ینگاه بندازید
اون وفت میبینید بیشتر اعضای زبانشناس به کتاب های داستانی هم علاقه دارن

و @pari

10 پسندیده

دوست عزیز کاش یه کم با لحن بهتری درخواست تون رو میگفتید به عنوان یک بزرگسال کتاب های داستانی واقعا لذت بخش هستند برای من :smiling_face_with_three_hearts: و همین طور عاشق کتاب های علمی و طنز هم هستم ولی چون هنوز به سطح بالا نرسیدم نمیتونم ازین منابع استفاده کنم ، و در تایپیک کتاب های درخواستی ، اطلاع دادم کتاب طنز میخوام و حدالامکان برای سطح متوسط :blush: و اتفاقا تو زیبوک کتاب های علمی و روانشناسی موفقیت خیلی زیاده منتها باید سطح لغات تون بالا باشه .
ویدیو های تد تو قسمت زوم علمی هستند
پاد کست ۶۰ ثانیه تو قسمت زبانشناس علمی هستند
چند تا کتاب علمی تو زیبوک هستند که یکی شون راجع به نجوم هستش و …
:sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::butterfly::butterfly::butterfly::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز

ممنون از پیشنهاداتتون، اما کاش قبل از مطرح کردن سوالتون حتما اپلیکیشن زبانشناس رو زیر و رو میکردین و همینطور تالار

در ضمن داستانها روش یادگیری لغات به شیوه بسیار پربازده است و اصلا درست نیست که میگین برای بچه سه یا چهار ساله خوبه، اونقد کاربر داریم که با همین به قول شما داستان بچه گانه الان مثل بلبل زبان رو براتون صحبت میکنن کاری که مدارس هیچوقت نتونست انجام بده

در مورد مقالات انگیزشی یک سرچ کوتاه تو تالار بکنید اونقد فراوونه که وقت نمیکنید همه رو بخونید

کتاب های غیر داستانی بخش زیبوک رو چک کنید متوجه میشین که مطالب بسیار مفید زیادی برای اونایی هست که دوست دارن زندگی شون رو بهبود ببخشن، سایر موارد هم که دوستان گفتن

7 پسندیده

زینب جان این گفته‌ی ایشون اونقد نسنجیده و سطحیه من نمیخوام درموردش نظری بدم و تمایلی به شرکت در این بحث ندارم.

عذرمیخوام. :cherry_blossom:

9 پسندیده

دوست عزیز کتاب داستان صرفا به داستان هایی که در دوران طفولیت خونده میشد گفته نمیشه .
بیشتر در زبانشناس بگردید هم منابع مورد نظرتون رو پیدا میکنید و هم از انواع داستان و رمان بهره‌مند میشید :ok_hand:

3 پسندیده

بله شاید حضار درست بگن و من یکم منظورم رو بد بیان کرده باشم اما درخواست من اینه که حتما این کتاب‌ها را وارد کنید چون کتاب های علمی که در حال حاضر در زبان شناس هستند از سطح بالایی برخوردارند و زبان آموزان سطح متوسط نمی توانند از آنها بهره‌مند شوند .اما سطح این کتاب ها متوسط است .البته تمام کسانی که تا به حال درباره این موضوع دیدگاهی دادند خانوم هستند و خوب خانوم ها به طور کلی از آرامش خاطر بیشتری برخوردارند اما پسر ها در این وضعیت اقتصادی در به در دنبال این هستند که بتوانند توانایی های خود را افزایش داده و یک لقمه نان بیشتری در بیاورند و خوب قطعاً اگر کتاب ها علمی باشند هم انگلیسی یاد میگیریم و هم به آموخته های ما اضافه میشود.

1 پسندیده

منم امیدوارم این منابع اضافه بشن به عنوان یک فردی که هنوز نمیتونم کتاب روانشناسی موفقیت علمی سطح خیلی سخت رو بخونم. امیدوارم زود سطح ام بیاد بالا .

و میدونم آقا شایان و آقا فرزاد و بقیه دوستانی که در حال جمع آوری کتاب و منابع هستند بهترین تلاش خودشون رو میکنن و ما ازشون خیلی ممنونیم. :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده