این دفعه دیگه نمیخوام تسلیم بشم 😑. چهار ساعت وقت آزاد ولی تنبلی و نخوندن زبان چرا؟

سلام دوستان جدیدن یه کاری پیدا کردم و مثل قبل نمیتونم زبان تمرین کنم ولی حساب که می‌کنم میبینم که چهار الی پنج ساعت در روز وقت دارم ،وقتی هم که کار می‌کنم ولی بهونه دارم که می‌رم سرکار و خسته ام و همین باعث شده نخونم.
ایا تا به حال با این چالش روبه رو شدین یا مشابه این؟
تو این شرایط چکار میکنین تسلیم میشین و میرین دنیای مجازی :neutral_face:؟
یا خودتون با چیزهای دیگه سرگرم میکنین تا زبان یادتون بره😐؟

چطور بعضی ها تا تهش می‌رن چطور ادامه میدن تا آخرش ؟

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « هویت »

8 پسندیده

سلام دوست عزیز …
وا لا من هفته پیش، پدر بزرگم رو از دست دادم. ولی با این حال، زبان خوندن رو رها نکردم …

یعنی تسلیم نشدم …
دیگه مورد از این بدتر؟ :broken_heart:

زنجیرم هم سر جاش، آبی پر رنگ، هست … الان هم دارم می خونم … :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

پ.ن: سعی کن زبان رو به صورت نیاز برای خودت دربیاری …

7 پسندیده

[quote=“elahehvelayati, post:2, topic:38782”]
پدر بزرگم رو از دست دادم. ولی با این حال، زبان خوندن رو رها نکردم …

یعنی تسلیم نشدم …

امیدوارم منم بتونم این تعهد و به دست بیارم

7 پسندیده

بیشتر توضیح میدین لطفا؟

6 پسندیده

شما رو دعوت می کنم به دیدن این ویدئو از آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy:

و این تاپیک چند ماه پیش خودم تو تالار :blue_heart::blue_heart:

9 پسندیده

سلام. فک کنم برای هر کسی پیش اومده ک تایم آزادی داشته باشه ولی اولش حوصله ش نیاد ک بره انگلیسی بخونه یا کار کنه :sweat_smile: اما خب مهم اینه ک توی این موقعیت چی کار می‌کنیم :slightly_smiling_face:
توی این موقعیت ها ب نظرم بیشتر باید سعی کرد تا انگیزه رو بیشتر کرد یا حس خوب داشت. بعد همون جاس ک حس انگلیسی کار کردن هم میاد :grin::slightly_smiling_face::wink:
مثلا من خودم هر وقت ک زمان دارم ولی حال ندارن ک برم بخونم، میرم چند تا ویدئوی انگیزشی Ted میبینم. خوبیش هم اینه ک زیر نویس داره :grin: بعد اینجوری میشه ک هم انگیزه میگیرم هم یکم دارد محیط انگلیسی میشم و حس انگلیسی کار کردن میاد :grin:
یا مثلا میشه ب ی آهنگ انگلیسی گوش کرد تا هم یکم احساس شادی کنین و هم وارد محیط انگلیسی بشین :heart_eyes:
البته گاهی وقتا هم باید مجبور کنیم خودمون رو ک انگلیسی کار کنیم :sweat_smile: شاید ی ربع اول مجبوری باشه ولی بعدش ک وارد اون فضا میشیم ن تنها احساس بد نمی‌کنیم، بلکه احساس خوب و شادی هم دست میده :blush: :hibiscus: برای من ک اینجوری بوده :woman_shrugging: :dizzy::dizzy:

6 پسندیده