چالش هر روز چند ساعت زبان میخونی ؟

سالار 11 شهریور 6 ساعت:fire::fire::fire:

8 پسندیده

درود
حالا شدی دختر خوب .دعا کن ماهم پسر خوب باشیم مثل شما درسخون :grinning:

8 پسندیده

قول دادم اما نتونستم عمل کنم
متاسفانه فقط ۲ ساعت خوندم :pensive:

6 پسندیده

۱۱ شهریور هم فقط ۱ ساعت
دوستانی که زیاد میخونن لطفا به ماها بگید چی میخونید
چیکار میکنید
که ما هم همون کار رو انجام بدیم

8 پسندیده

hi ali
please tell us how you can read 7 hours a day

6 پسندیده

سلام الهام جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
تو این تاپیک، بچه ها تجربیاتشون رو گفتند

:yellow_heart::sunflower::yellow_heart:

9 پسندیده

سلام
ساشا
12 شهریور
نیم ساعت

7 پسندیده

سلام الهام خانم
البته من هر روز 7 ساعت نمیخونم.
در مورد دیروز
3 ساعت انگلیسی قدرت
3 ساعت زیبوک
1 ساعت لایتنر

7 پسندیده

سالار 12 شهریور 3 ساعت و نیم

6 پسندیده

علیرضا
12 شهریور
1 ساعت

7 پسندیده

لیا
12 شهریور
3 ساعت

6 پسندیده

سلام
لیا
13شهریور
4ساعت

7 پسندیده

علیرضا
13 شهریور
2 ساعت

5 پسندیده

سلام
حدیث
12 شهریور 1 ساعتو 25 دقیقه
13 شهریور 55 دقیقه
نتونستم عمل کنم به قولم انگار طلسم شده :neutral_face:
ولی دوستانی که از زمان های مرده استفاده میکنید چجوری تمرکزتونو حفظ میکنید من خیلی تمرکز ندارم حتی موقع خوندن خیلیم به درسم ضربه میزنه :worried:

9 پسندیده

منبعی رو انتخاب کن که ازش خوشت میاد و برات جالبه
بعدش دو تا کار یادت میدم که البته روانشناسها پیشنهاد دادن برای جلوگیری از حواسپرتی و حتی فکر و خیال الکی خیلی خوبه ، راستش روی من که جواب داده امیدوارم به درد شما هم بخوره.
اولی حرکت گربه ای هست :grin: یعنی اینکه وقتی حواست داره پرت میشه یا فکرای بدرد نخور میاد تو ذهنت ، سرت رو به دو طرف تکون بده تا تمرکزت برگرده
دومی چک هوشیاری ، وقتی حواست داره پرت میشه با یک دستت روی دست دیگت بزن و بگو چیکار داری میکنی تو درس داری . :slightly_smiling_face:
نکته آخر که خیلی هم مهمه اینه که آخر هفته اگه تونسته باشی به برنامت متعهد بمونی و تکالیفت رو انجام بدی به خودت یک جایزه بده :gift: البته احتیاج نیست چیز گرونی باشه حتی شده یک بستنی ؛ شکلات یا یک خودکار خوشگل یا رفتن به جایی که دوسش داری و یا هر چیزی که بهت انگیزه میده راهت رو ادامه بدی

16 پسندیده

خیلی ممنون حتما انجام میدم اینکارارو :pray:t2: :grin:
ولی اون حرکت گربه ای فک کنم تاثیر نداشته باشه زیادی میرم تو تخیلات همون باید خودمو کتک بزنم حواسم برگرده :joy:
ولی باز ممنون از کمکتون :heart:

12 پسندیده

ی تکنیک هست میگن ی کاغذ بزارین کنار دستتون هرچی اومد به ذهنتون که تو تایم مطالعه بخواهد حواستون و پرت کنه بنویسید به درد این میخوره که وقتی میشینی زبان بخونی حتی پرز فرش هم برات جذاب میشه و هزار و یکی کار بیخودی و الکی به ذهنت میاد که انجامشون بدی که میتونی بعد از خوندن زبان هم انجامشون بدی!وقتی رو کاغذ مینویسی اون لحظه ذهنت آزاد میشه و با تمرکز ادامه میدی ولی برای اینکه تو رویا میری و فکرت درگیر میشه کارایی نداره…

14 پسندیده

سالار 14 شهریور 12 ساعت

10 پسندیده

سلام
لیا
14 شهریور
5 ساعت و چهل دقیقه

10 پسندیده

سلام
علی
14 شهریور
1 ساعت و 50 دقیقه