چطوری زبان انگلیسی برامون شیرین بشه

سلام این موضوع برای اینکه زبا ن انگلیسی رو برای خودمون و برای بقیه شیرین کنیم :rose:
شما هم نظر بدید تا به همه و کسانی که زبان انگلیسی براشون کسل شده را شیرین کنیم
من نظرم اینکه از یک کتابی که توی این اپلیکیشن می خوانیم یک کتاب را انتخاب کنیم بعد روش وقت بگذارید مثلا کلمه هایی که نمی دانیم دنبال معنی ان ها برویم یا ان را خلاصه کنیم یا…
و در نهایت از تمام چیز هایی که فهمیدیم یک داستان درست کنیم و ان چیز هایی که فهمیدیم را بکار ببریم
نظر من اینه اگر شما نظری دارید بگید تا به هم خودمون هم بقیه کمک خیلی ممنون :kissing_heart: :rose:

10 پسندیده

میتونین برای کار گروهی هر فصل رو به صورت خلاصه به انگلیسی تعریف کنین که همزمان رو چند مهارت کمک کنه

7 پسندیده

عجب موضوع تاپیک خوبی زدی :clap::clap::clap: زهرا خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
من خودم علاوه بر فشرده خوانی"که جزء برنامه روزانه ام است"، از راهکار گسترده خوانی، چه داخل و چه خارج از زبانشناس :blue_heart::blue_heart: استفاده می کنم.
قسمت اعظم گسترده خوانی ام هم کتاب های بخش زیبوک :books: هست که شما بنا به سطح الانت، می تونی از هر کدوم از این کتاب ها استفاده کنی.
خود من طرفدار پر و پا قرص “کتاب های غیر داستانی” بخش زیبوک هستم و سایر کتاب های بخش زیبوک هم، نیم نگاهی دارم.
در کنار فشرده خوانی منابع اصلی زبانشناس، پادکست ها هم خیلی می تونه بهت کمک کنه. پادکست هایی با موضوع روانشناسی، انگیزه، موفقیت و …
مخصوصاً اگه بتونی همزمان با کارهای دیگه و بدون نیاز به نگاه کردن به متن اونها، به پادکست ها گوش بدی، می تونی تو زمان های کاری ات هم به انگلیسی گوش بدی.
بخش زوم رو هم که می تونی به عنوان زنگ تفریح، ازش استفاده کنی.
البته من خودم خیلی با بخش زوم برنامه، نمی تونم ارتباط بگیرم.
از منابع خارج از زبانشناس هم خیلی استفاده می کنم. مثل فیلم های یوتیوب، سایت های تخصصی به زبان انگلیسی در زمینه های خاص، حتی پیج های اینستاگرام. خوب اینها هم بیشتر گسترده خوانی هستند.
آهنگ انگلیسی :notes::musical_note::headphones: هم خیلی گوش می دم و باهاشون می خونم! :joy: این یکی خیلی تو انگیزه ام :blue_heart::blue_heart: تاثیر مثبت داره.

همین دیگه :grin:

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

9 پسندیده

منم خیلی اهنگ های انگلیسی دوست دارم انقدر گوش می دم حفظ می شم :sweat_smile:
:revolving_hearts:

5 پسندیده

شما لطف دارید :gift_heart:

4 پسندیده

بله این پیشنهادم حرف نداره

3 پسندیده

پس این تاپیک رو یه نگاه بنداز :notes::musical_note::headphones:

4 پسندیده