تحلیل برخی از مجموعه ها

سلام بچه ها من چند وقتی هستش که از مجموعه ها خیلی بیشتر قسمت های دیگر استفاده می کنم…
و تقریبا بگم که همشون را نگاه کردم…
می خواستم بدونم که به نظر تون شما دوستان گل که آنقدر باتجربه هستید…
میشه بگید که آیا مجموعه انگلیسی با جنیفر یا…برای یادگیری در کنار انگلیسی قدرت خوب هستند؟؟یا خیر…
چون من به مجموعه انگلیسی با جنیفر چند روزی هست که اهمیت می دم…می خوام بدونم اصلا این مجموعه به یادگیری در زبان انگلیسی کمک میکند یا نه!!!
و اینکه از یکی از دوستان شنیده بودم که گفته بودند اگر در هر ویدیو از هر مجموعه ای دیدی که ۹۰ درصد به بالا بلد هستی باید به سمت مجموعه سخت تری بروی می خواستم ببینم من برای بیشتر مجموعه ها همشون را بالای ۹۰ درصد بلد و دایره لغاتم خیلی بالا نمی ره با این مجموعه ها…
به نظر تون ادامه بدم یا خیر…البته بگم خیلی در گرامرم و خیلی چیز های دیگرم که یکیشون علاقه پیدا کردن به زبان هستش داخل این مجموعه ها هست…حالا نمیدونم ادامه بدم یا خیر🤔
شما بهم بگید…
لطفا تجربیات باارزشتون را در اختیارمون بزارید دوستان گل…
متشکر:rose::kissing_smiling_eyes:

3 پسندیده

Thank-You-Tea-Cup-640x340
Thank you alot for share your experiences​:rose::heart:

3 پسندیده

سلام فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

این مجموعه ها، مثلاً همین"انگلیسی با جنیفر" خودش به عنوان منبع فرعی محسوب می شه و هیچ اشکالی نداره که اون رو در کنار منبع اصلی خودت یا همون “انگلیسی قدرت” دنبال کنی.

:seedling::herb::shamrock:

این برای انتخاب منابع اصلی زبانشناس هست. نه منابع فرعی. تو اینجا هم این مجموعه انگلیسی با جنیفر هم منبع فرعی محسوب می شه.
من خودم تو انتخاب منابع فرعی، خیلی به این درصدها توجه نمی کنم. چه صد درصد لغت ها رو بلد باشم و چه کمتر از مثلاً هفتاد درصد، اگه از یه منبع فرعی خوشم بیاد، حتماً می خونمش.
البته من بیشتر منابع فرعی ام، کتاب های زیبوک هستند. :books:

:sunflower::sunflower::sunflower:

این تاپیک، بهت می تونه کمک کنه :gem::gem::gem:

:butterfly: :butterfly: :butterfly:

3 پسندیده

سلام الهه جان…
خیلی ممنون بابت پاسخگویی همیشگی شما…
متشکرم من چند روزی هست که شما رو الگوی خودم کردم و پا روی ترسم گذاشتم🤗
نمی دونم چرا ولی وقتی میدم داخل یک کتاب که لغت های زیادی از اون را یاد نیستم…کلا گیج میشوم و ترس و دلهره میاد توی وجودم…
بالاخره دارم کم کم پا میزارم روی این ترس و شمارا الگو قرار دادم که کتاب خون شم…:heart:
بازم ممنون بابت راهنمایی های خوبت عزیزم :heart_eyes: :butterfly: :cherry_blossom: :blush:

2 پسندیده

خواهش می کنم فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: وظیفه هست :pray::pray: خواهر :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

شوخیت گرفته این موقع شب؟! :joy: :woman_facepalming:

دیگه زیادی کتاب خوان شدم. یه روز درمیون، فشرده خوانی ام رو به کل می گذارم کنار و فقط کتاب می خونم متاسفانه! :joy: :ok_woman: :woman_facepalming:

من اگه از کتابی خوشم بیاد، فصل های اون رو به تدریج، فشرده خوانی می کنم تا لغت هاش، قشنگ فعال بشه تو ذهنم. این راهکار، بشدت که برای شخص من، موثر بوده.

:two_hearts::cherry_blossom::two_hearts::cherry_blossom::two_hearts::cherry_blossom:

2 پسندیده

نه بابا شوخی نمی کنم…
شما واقعا برام یک الگو کامل هستید:kissing_heart::heart:
شبتون بخیر دوست عزیز…
حیف که کم سعادت هستم و نمی توانم شمارا از نزدیک ملاقات کنم :pensive:

2 پسندیده

به خدا داری شرمنده ام می کنی. :pray::pray::blue_heart::green_heart::blue_heart::green_heart:

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

2 پسندیده