زیاد خواندن زبان

شاید اغراق میکنن البته دانشجوها شاید

4 پسندیده

فقط این چند وقته یه چیزی رو تو تالار یاد گرفتم …
برای حرف هام تو تالار، اگه بتونم حتماً سند بزارم!
.
.
مثل قضیه ۹۹ دلار بودن دوره “انگلیسی قدرت” اِی جِی هست که یکی بهم گفت “چرا اغراق می کنی؟!” من هم براش شات قیمت رو گذاشتم!

8 پسندیده

هسم که ولی دارم مینی استوریا رو میخونم دیگه سوال برام پیش نمیاد بپرسم😌
زنجیرم رسید 48 روز بعدخورد به امتاحانا یونی ی روز کلا یادم رفت بخونم خرام شد😥
من قهر کردم دیگه الان نهایتا میشه 4.5 روز😂
ولی سعی میکنم حتما روزی یک رب بخونم🙈
ولی خیلی کندم و تنبلم :disappointed_relieved: دوماه نیم هنوز درس 8امم:cry:

7 پسندیده

شاید به این دلیل آقا مهراب :dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده

رو کدوم دوره هستی الان؟

به سوال های حین درس اِی جِی باید جواب بدی، اونم به انگلیسی.
.
.

من هر شب قبل خواب، حداقل یه ساعت رو دیگه گوش می کنم.
.
اینطوری

:blue_heart::sunflower::green_heart:

5 پسندیده

الان انگلیسی بدون تلاش درس حضانت فرزند برا من 7 امین درس هست.

اهان اینم راه خوبیه …ممنونم:gift_heart::two_hearts:

3 پسندیده

باید به سوال های مینی ستوری جواب بدی.
اون هم بخش “مینی ستوری” مهم ترین بخش هست.
روزی حداقل سه بار باید به مینی ستوری گوش کنی و هر درس رو یه هفته طولش بدی.

3 پسندیده

اره جواب میدم اون هارو
درس نامه های دیدگاهش برام یکم سخته خوشم نمیا ازشون😁 چندشا

4 پسندیده

دیگه باید بخونی.
خوشم نمی یاد رو بزار کنار تا بهتر نتیجه بگیری.
.
.
حالا باز خودت می دونی‌.

3 پسندیده

اره چاره ای نیس
ممنونم عزیزم…:green_heart::purple_heart::gift_heart::cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام
به نظرم شما اول باید نیاز ها و اهداف خودتون رو از زبان یادگرفتن بررسی کنین و زمان مطالعه خودتون رو متناسب کنید. همین ۴۵ دقیقه اگر تداوم و کیفیت داشته باشه برای دراز مدت خیلی موثره برای چه دلیلی باید بیشتر وقت صرف کنید؟ اگر صرفا افزایش زمان مطالعه براتون مد نظره بهتره پله به پله جلو برین، هفته به هفته زمان مطالعه رو‌ زیاد کنید اما در نظر بگیرید که به کیفیت مطالعه آسیبی وارد نشه. گذاشتن اهداف کوتاه مدت هم خیلی اثربخشه مثلا برای خودتون هدف بزارین که یک دوره رو در ۱ ماه تموم کنین.

6 پسندیده

اهان درسته خیلی ممنونم:purple_heart::green_heart::gift_heart:

3 پسندیده

سلام
عزیزم تایم چندان مسئله ی مهمی نیست، مهم اینه که بتونید در کنار کارهای روزمره و مفیدتون یه کار مفید دیگه ای هم اضافه کنید. مثل همین زبان خوندن. یکی کلا وقتش آزاده و نشسته تو خونه و میشینه زبان میخونه یا گوش میده
یکی دیگه سرکار میره و وقتی میرسه خونه، میبینه وقت خالی داره میشه زبان میخونه یا بعد از کارش میره پیاده روی یا کلاس یوگا و تو مسیرش زبان گوش میده. آدم به آدم فرق داره. مهم استفاده ی مفید از زمان های خالیمون مخصوصا تمرکز حواسمونه یعنی اگه داریم زبان میخونیم تمام حواسمون رو زبان باشه نه چیز دیگه ای. شما اگه میزان تایم واقعا مهمه میتونید تو یه دفتر بزنید ساعت شروع مطالعه، ساعت پایانی و دفتر رو بذارید یه گوشه ای ومشغول خوندن و گوش دادن وووو بشید، اینجوری حواستون کم تر به خاطر تایمش پرت میشه و سرعت مطالعه تون کم کم خودش میره بالا جوری که دیگه به تایمر نیازی نخواهید داشت چون دیگه میدونید چقدر مفید خوندید.
روز درجه یکی داشته باشید.

6 پسندیده

اره درسته خیلی ممنونمم :two_hearts::sparkling_heart::green_heart:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز علاوه بر پاسخ دوستان من هم چند نکته اضافه کنم.
اول اینکه شما درسهای اول هستید زمان و تمریناتش کمتره.
دوم اینکه خیلی هامون داریم روی هر درس با تکنینک سایه تمرین میکنیم و این باعث میشه استوری ها رو بارها تکرار کنیم.

انچه در مورد تکنیک سایه باید بدانیم.

سوم اینکه توی سطوح بالاتر بچه ها گسترده خوانی میکنند یعنی چی؟ یعنی فعالیت های جز درس اصلی بنا به سلیقه خودشون
مثلا کتاب های زیبوک میخونند یا ویدئو میبینند یا پادکست گوش میدن.
چه زمان باید گسترده خوانی رو شروع کرد؟

در کل اون زمان خیلی مهم نیست تا وقتی بخون که انرژی و انگیزه داری اگه خسته بشی دیگه وسط راه ولش میکنی پس به اندازه و روشی بخون که خودت دوست داری :blush:

6 پسندیده

درست میفرمایین ممنونم:purple_heart::green_heart::two_hearts:

4 پسندیده

مگه کجا۹۹دلار بوده؟بادلار چندتومن؟:smile:

1 پسندیده

شات برای همین الان …
خودتون هم سرچ کنید می یاره.
دوره وی آی پی هم ۳۷ دلار.

2 پسندیده

شرایط زندگی آدم ها متفاوته، یه کارمند یا متاهل رو نمیشه با یه کسی که مجرده و کل روز بیکاره مقایسه کرد، حتی توان جسمی آدم ها هم فرق داره، معمولا افرادی که بسته قدرت و یا انگلیسی واقعی میخونن تایم شون بالاس چون هم باید زیاد مرور کنن و هم اینکه دوره ی مهمیه، ولی الان مثلا من چون زیبوک میخونم و باید لغت ها رو هم یادبگیرم خیلی تایم پر نمیکنم و وقتم برا لایتنر میره

5 پسندیده

سلام شیوا جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
الان من خودم رو دوره “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” هستم. قشنگ اگه بخوام اصولی بخونم، هر روز باید دو ساعت، تایم اختصاص بدم برای این دوره فقط.

تازه من این رو هم دارم و باید تو “چالش شدت تابستانه🍉” شات بزارم.

این هم خیلی تاثیر داره.
ولی معمولاً کسایی که سطح انگلیسی شون بالاست، تحت هر شرایطی، باز هم یه تایم خاصی رو حتماً به زبان خوندن اختصاص می دند و توان و ظرفیت شون هم بالاتر هست.

:green_heart::green_apple::green_heart:

6 پسندیده