اشتراک گذاری سخنرانی های انگلیسی

Why your life is so boring

8 پسندیده

سلام به همه ی زبان آموزان عزیز امیدوارم حال همتون خوب باشه :heart_eyes::rose::rose::rose::rose:
یه نکته ای در مورد ویدئو ی آدام لمبرت میخواستم بگم که ببینید یکی از علت های موفقیت آدام تو آزمون صدا این بود که اون اعتماد به نفسش مربوط به خودش و صداش بود اولین چیزی که هر کسی رو جذب خودش میکنه اعتماد به نفس فرده از بدو ورود آدام، اعتماد به نفس رو میشد تو راه رفتن، طرز برخورد طرز ایستادن، لبخند بدون استرس و اعتمادی بود که خودش از خودش و صداش داشت. چهره ی داور مسابقه سایمون داور سخت گیر مسابقه رو ببینید با دهان باز آدام رو نگاه میکنه هنوز آدام شروع به خوندن نکرده. پس اگه کسی اون اعتماد به‌نفسی که باید به کار خودش داشته باشه هنوز نداره پس چه توقعی از دیگران باید داشت که اونو باور کنند. اعتماد به نفس هم از کار کردن زیاد و تمرین های مداوم راجع به چیزی که بهش علاقه دارید نشأت میگیره
اگه میخواین تو هر زمینه ای اعتماد به نفس داشته باشید وحرفه ای به نظر بیاید کار سخت شبانه روزی، تمرین، تمرین تمرین، است
مثل آدام لمبرت :heart_eyes::heart:
موفق باشید :heart_eyes::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام دوست گرامی و عزیز
اول از همه خیلی ممنون بابت مشارکتت عزیزم :kissing_heart:
دوم اینکه از ویدیو ارسالی تون خیلی خوشم اومد :heavy_check_mark: :heart_eyes:
و در آخر اینکه نکته بسیار مهم و درستی رو گفتید واقعا همینطوره :bulb:

4 پسندیده

:clap:very good
خیلی زیبا و مفید بود

5 پسندیده

سلام عزیزم
خواهش میکنم خوشحالم که دوست داشتید :heart_eyes::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

دیگه من چی دارم که بگم :heart_eyes::sunglasses::star_struck:

8 پسندیده

این تاپیک چه زود به دست فراموشی سپرده شد :neutral_face::frowning::frowning:

4 پسندیده

سلام
متاسفانه بله ولی من یک چند وقت یکبار یک سخنرانی میزام یا تاک شو و…

4 پسندیده

5 پسندیده

مصاحبه ی محمد علی کلی قهرمان بوکس جهان رو صد بار هم ببینم برام تازگی داره
نه تنها در ورزش بلکه در زندگی هم یه قهرمان بودی❤️

7 پسندیده

سلام دوستان
استاد اوردم براتون چه استادی😁
تکنیک سایه یادتون نره😅

4 پسندیده

واقعاً استفاده کردم از درس استاد😂
حالا استاد چرا داد میزنن هنجره شون پاره شد :joy:فقط اون آخرش که مکث میکنه سرشو تکون میده خیلی عالی بود. استاد استادها بودن ایشون گولو گولو :joy::joy:

4 پسندیده

خوشحالم که مفید واقع شده😂
فقط کلمه اخرش که مکث میکنه😅

یاد عربی دبیرستان افتادم😁

4 پسندیده

:joy::joy::joy:

5 پسندیده

یه تاپیک عالی و فوق العاده :fire::ok_hand:
درود برشما فاطمه خانم

5 پسندیده

STOP LIVING IN THE PAST
JOEL OSTEEN

7 پسندیده

به به چه تاپیک خفنی . :ok_hand::heart_eyes::green_heart:

5 پسندیده

Hey
Why on earth that some people are incredibly freaking amazing??? :thinking::thinking:
The idea they’ve come from another galaxy is ever such more acceptable rather than they are ordinary people just like others!!
Here is one of them. You may have already watched the video but do it again,you won’t regret.
BTW sorry for some inappropriate words used amongst the clip :pray::pray::rose::rose:.

5 پسندیده