راهنمایی برای ادامه مسیر

سلام دوستان.به نظر شماهایی که تجربه دارین از منابع اشتراک حرفه ای کدومها رو خیلی مهمه که حتما بخونم و بعد برم سراغ اشتراک طلایی؟چقدر اینجا وقت بذارم ارزش داره و در واقع چه منابعی در اشتراک حرفه ای به پایان برسه بعد منابع زیبوک و زوم برام مناسب خواهد بود؟
در ضمن من با پایه مبتدی شروع کردم و داستان های بچه گانه و نیمچه داستان ها و داستان های واقعی رو دارم هم زمان پیش میبرم.

3 پسندیده

سلام
ولی سه تا منبع اصلی رو داری با هم می خونی؟!
آخه چرا؟!
اصلاً چطوری داری می خونی؟
اینجا همه مربی ها تاکید زیاد دارند که هر زمان، فقط روی یه منبع اصلی وقت بزارید و اگه می تونید در ادامه تایم اون روز، از منابع فرعی استفاده کنید.

مثلاً دوره “انگلیسی قدرت” یا “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” هر کدوم فقط هفت ماه طول می کشه تا تمومشون کنی.

3 پسندیده

حداقل هفت ماه طول میکشه

3 پسندیده

ممنونم از توضیحات.یعنی این مدت وقت بیخود گذاشتم:person_facepalming::pensive:
نیمچه داستان ها ساده بود.گفتم بخونم برا گرامر کمک می‌کنه در کنار داستان های واقعی.داستان های بچه گانه رو هم میخوندم برای افزایش دایره لغات .

با این اوصاف از اول باید شروع کنم؟.(مثلا داستان های واقعی) و در کنارش ی منبع فرعی بخونم یا هرچی خوندم از اونجا به بعد با برنامه گفته شده ادامه بدم؟

2 پسندیده

آخه رو منبع اصلی باید فشرده خوانی کنی.
هر درس، حد اقل یک هفته، وقت می خواد.
مثلاً هر درس “دروس پایه انگلیسی بدون تلاش” فقط یک هفته باید فشرده خوانی کنی.
اون هم بخش “مینی ستوری” رو بیشتر از بخش “واژگان” وقت بزاری و تکرارش کنی.
مثلاً من خودم الان رو دوره “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” هستم.
فقط دو ساعت هر روز برای این دوره وقت می زارم. حداقل ام دو ساعت هست.
یادگیری عمیق مهم تره تا همین طوری، سرسری بریم جلو.

همه این دوره ها تو تالار، راهنمای مطالعه داره.
الان این داستان های بچه گانه رو شما باید پنج استراتژی رو روی هر کدومشون بتونید پیاده کنید‌. نه اینکه صرفاً یه داستان رو چند بار گوش کنید و برید داستان بعدی.

باز تصمیم با خودت هست.
منبع فرعی هم هر چی دوست داری می تونی انتخاب کنی و بخونی.

3 پسندیده

مرسی عزیزم از کمکت.لطف کردی :orange_heart::purple_heart::rose::pray::heart_eyes:

2 پسندیده