چالش Let's talk (مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت)

تازه دادا منم وقتم آزاد شده، خیلی هم خوشحال میشیم برگردیم به قرار های 5 شنبه و چالش WSD :relaxed::relaxed::relaxed:

3 پسندیده

خانم نیکنام گرامی و سایر طرفدارهای بریتیش حتما این کلیپو نگاه کنید

دوستان چند تا نکته
باید تفاوت بین دو لهجه متوجه باشید تا نکته کلیپ بگیرید
مترجمش خیلی ادم مودبی بوده
کلا لهجه بریتیش با خاک یکسان میکنه
#هیچ وقت یه آمریکن دوست تهدید نکن :angry::angry::angry:

5 پسندیده

بسیار هم خوب حنا خانم
امروز استثنائا ۴ شنبه چالش رایتینگ شروع شد. الان که شما هم آزاد شدین از هفته دیگه همون پنج شنبه ها باشه :rose::v:

3 پسندیده

برای خدمت گذاری اماده ام آجی :rose::rose::rose:
ممنونم از همکاریت هم عزیزم :pray::pray::pray:

2 پسندیده

بله قبلا مستفیض شده بودیم از نطق مورد محترم ، اما شما هم کلام لقمان حکیم رو هم گویا دوست دارید نشنیده بگیرید

من هر دو لهجه رو کامل متوجه میشم و می تونم صحبت کنم ولی باز سلیقه حاکم هست. در مورد ایشون هم بارها موارد برعکس این قضیه شنیده ام جبهه ی بریتیشین ها علیه امریکن هم می تونه این لهجه رو نابود کنه

6 پسندیده

احسنت
جواب جوابی دندان شکنی بود:joy::joy::joy::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

:grinning_face_with_smiling_eyes::ok_hand::ok_hand: ایـــــول!
الان با این حال و هوا هوس کردم برم آئودیِ زردِ روو بازمو از پارکینگ بردارم و در حالی که موهامو توو باد ول کردم، آواز خونان به سمت خورشید حرکت کنم :heart_eyes::joy: (این داستان: سفر با همه ی نداشته هام)
Congradulation :clap::clap:
ضمنا آخر ویس عاالی بود :joy::joy: هربار گوشش میدم تازگی داره بازم

1 پسندیده

لطف دارید خانم دلشاه عزیز.سر راه یه سر بیاید دم خونه ما منم باخودت ببر فقط کیتار رو با خودمون نمیبریم

2 پسندیده

:grinning_face_with_smiling_eyes::joy::grinning_face_with_smiling_eyes: … باشه پس

:joy: اقا خو من مشتاقم ترجمه ی واقعیشو بدونم!
ازین دست کلیپا که تفاوتای دوتا لهجه رو نشون میده، باز چیزی داشتین، خوشحال میشئ ببینم :pray:

1 پسندیده

دوستان کسی میدونه اسم این آقا چیه؟ خیلی از کارش خوشم اومد

2 پسندیده

سلام پروین خانم.ایشون مکس امینی هستن

3 پسندیده

سلام آقا آرمین. خیلی ممنونم :pray:

3 پسندیده

سلام به همه دوستان زبانشناس،من الان یک هفته اول رو تمام کردم و ۹۰ درصد میتونم با گوینده همخوانی کنم.اما ادامه تکنیکهای سایه رو انجام ندادم،
چجوری میتونم بفهمم که آیا الان وقت این رسیده که به درس بعد برم یا نه؟ک

2 پسندیده

سلام شبتون بخیروشادی :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower:
خوش آمد گویی :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower:باآرزوی موفقیتهای بیشتر :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower:
از تایپک بالا کمک بگیریند انشاالله جوابتون را خواهید گرفت :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::tulip::blossom::sunflower:موفق و پایدار باشید :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::white_flower::rosette::blossom::blossom::sunflower::sunflower::blossom::blossom::blossom::blossom::tulip::tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

2 posts were merged into an existing topic: مروری بر بازی قدیمی و خاطره انگیز dino crisis 2

A post was merged into an existing topic: در رابطه با دسته‌بندی چت

ادامه دادن بحث از چالش Let's talk (مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت):

سلام من سوالی داشتم ازتون آیا این voice ضبط شده را حفظ میگید یا اینکه خلاصه ای از متن درس آماده کردید و از روی آن می تونید. و سوال دومم اینکه چند بار هر بخش را می تونید تقریبی بگید میخوام ببینم منم که تازه شروع کردم با چند بار میتونم مثل شما صحبت کنم**ن
وشته‌ی ضخیم **
من فعلا این ویس را از روی متن خوندم ولی بعدش حفظ برای خودم بازگو کردم چون از حفظ خیلی مکث میکنم ترجیح دادم از روی متن بخونم البته چون منم ابتدای کارم

4 پسندیده

Wow wow wow your was realy good i hope so i can be able one they sucse same as you

1 پسندیده

سلام ميشه بگين چالش شدت چيه؟ واستش من جديدم اينجا گيج و گم شدم😄

2 پسندیده

سلام دوست عزیز چالش شدت چالش خوندن زبان با نرم افزار زبانشناس هستن به صورتی برگزار میشه که شما در طول روز با زبان شناس زبان میخونین و در اخر روز گزارش مطالعه تون رو اعلام میکنین و اگه خارج از نرم افزار هم فعالیت مفیدی راجع به زبان داشتین به تایم مطالعتون اضافه میکنین

در سال ۹۶ هر شخص که بالاترین مطالعه در روز رو داشت بهش به صورت نمادین مدال تعلق میگرفت

2 پسندیده