چگونه زمان بندی مطالعه بسته ها

سلام دوستان
لطفا میشه از تجربیاتتون بگید که چطور و در چه زمانی یک بسته و تمام میکنید و به مطالعه بسته بعدی میرید
من مینی داستان هارو شروع کردم،اگر در بهترین حالت هفته ای ۳ تا درس و مطالعه کنم،۵ ماهی طول میکشه
بسته های دیگه حالاحالاها نوبتشون نمیشه😔

1 پسندیده

دوست عزیز اونطوری که گفتید، احتمالا سعی دارید از چند بسته همزمان استفاده کنید که اصلا توصیه نمیشه

درستش این هست که یک بسته اصلی بر اساس سطحتون بردارید و بسته مکملی هم در کنارش استفاده کنید که تقویت کننده هست
معرفی بسته های اصلی و فرعی

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
خیر ، سعی ندارم از چند بسته همزمان استفاده کنم
منظورم همون یک بسته هست،عرض کردم الان ک مینی داستان و شروع کردم حدودا پیش بینی کردم ۵ ماهی برای مطالعه این بسته طول میکشه
این زمان خیلی برای یک بسته زیاد نیست؟
و این ک با توجه ب راهنمایی شما کنار مینی داستان از چه بسته کمکی استفاده کنم

خیر دوست عزیز ۵ ۶ ماه زیاد نیست. به این دید نگاه نکنید که باید سریع هر بسته رو تموم کنید و برید بعدی.
شما دارید انگلیسی واقعی رو یاد میگیرید و ازش قراره لذت ببرید. پس پیشنهاد من اینه که یک دوره مثل انگلیسی قدرت که دوره فوق العاده ایه رو شروع کنید و در کنارش بسته های مکمل استفاده کنید

برای بسته های مکمل خودتون بهتر از هرکسی میتونید تعیین کنین که چه منبعی مناسبتون هست
پیشنهاد من این هست
میتونید دوره تلفظ ای جی هوگ رو استفاده کنید که در حین یادگیری انگلیسی قدرت، تلفظتون هم تقویت شه
و زیبوک هم منبع بسیار خوبی برا تقویت واژگان هست. داستان هایی که به طور ناخوداگاه هم دایره لغاتتون رو بالا میبره، هم ازش لذت میبرید

موفق باشید

1 پسندیده

منظورتون از مینی داستان همون نیمچه داستانه؟

ای کاش سطحتون رو درج میکردید داخل توضیحاتتون ولی من مبتدیم(روز ۱۶ م شروعم هست. تقریبا همه جا اینو گفتم و همه میدونن من چند روزه شروع کردم :sweat_smile:) :smiley: و هم مینی استوری کار میکنم و هم داستان های بچه گانه رو و خیلی هم خوبه تقریبا هر یک روز و نصفی یک ذاستان کودکانه تموم میکنم و هر دو روز یکبار یه مینی استوری یا همون نیمچه داستان . اینطوری هم به مکالمه یا همون اسپیکینگم رو تقویت میکنم و هم دایره لغاتمو میبرم بالا :no_mouth: تا الانم حدود ۴۰۰ لغت یادگرفتم :smiley:

1 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمایی عالیتون

1 پسندیده

خیلی هم عالی
موفق باشید دوست عزیز

1 پسندیده

بله دوست عزیز
اشتباه نوشتم
شرمنده🙈

خب پس اگر منظورتون نیمچه داستان هاست نمیشه گفت هفته ای ۳ داستان
من دیروز برای اولین بار نیمچه داستانا رو مطالعه کردم داستان اول نصف روز شد با اینکه کلی هم گوشش کردم
شما وقتی شروع کنی به یادگیری به مرور سرعتتون زیاد میشه
ولی به نظرم هیچوقت دنبال این نباشید که برای پایان پکیج ها وقت تعیین کنید چون بعد از یکی دو درس دیگه اون لذتی که باید ببرید رو نمیبرید و فقط خودتون رو مجبور به تمام کردن اون دوره می‌کنید این خیلی بده شما ممکن وسط همین دوره نیمچه داستان ها خسته بشید برید سراغ کارتون یا منابع فرعب پس هیچوقت زمانی تعیین نکنید

بله،درست میفرمایید
ولی من در روز نهایت ۱ ساعت برای مطالعه ازاد وقت دارم
از این جحت طول میکشه
فرمایش شما صحیح هست،وقت تعیین کردن برای پایان بسته جالب نیست
من احساس کردم با زمان مطالعه من خیلی طول میکشه،شاید باید روشمو عوض کنم ک با راهنمایی شما و دوستان عزیز متوجه موضوع شدم
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز