ترتیب دروس Effortless English درست نیست

متاسفانه ترتیب دروس دوره Effortless English صحیح نیست. ترتیب درست این دروس به صورت زیر است:

Original Effortless English Lessons

1. Level 1-2 MS Transcripts.
  2. Welcome Guide.
  3. Welcome Guide Espanol.
  4. Day of the Dead Lessons.
  5. A Kiss.
  6. Bubba’s Food Lessons.
  7. Changed Lessons.
  8. Drag Lessons.
  9. Intimacy Lessons.
  10. Secret Love Lessons.
  11. Bad Choices Lessons.
  12. Double Standard Lessons.
  13. Greek Family Lessons.
  14. Longtime Affair Lessons.
  15. Lost Custody Lessons.
  16. MeddlingMotherInLaw Lessons.
  17. Nudist Lessons.
  18. Obsessive Behavior Lessons.
  19. Disobedience Lessons.
  20. EmotionallyIntel.Husbands Lessons.
  21. Media 1 Lessons.
  22. Media-2 Lessons.
  23. Mind Maps Lessons.
  24. MS Censorship Lessons.
  25. New Year’s Resolutions Lessons.
  26. No Belief Lessons.
  27. Storytelling Lessons.
  28. TPR and Listen First Lessons.
  29. Universal Journey Lessons.
  30. Validation Lessons.
  31. Vipassana Lessons.
  32. Worthy Goals Lessons.
  33. (Bonus) Hitch 1 Lessons.
  34. (Bonus) Hitch 2 Lessons.
  35. (Bonus) Hitch 3 Lessons.
    pwr46.(Bonus) Cafe Puccini Lessons.
    pwr47.(Bonus) First Battle Lessons.
    pwr48.(Bonus) Jack Kerouac Lessons.
    pwr49.(Bonus) Neo-Bedouins Lessons.
    pwr50.(Bonus) Thriving On Chaos Lessons

منبع:
http://effortlessenglish.jp/

ضمنا دروس این دوره سطح‌بندی هم دارد که نادیده گرفته شده است.
در مورد کامل بودن این دوره، بررسی نکردم. ولی ممکنه که این دوره کامل نباشه.
لطفا این دوره را مطابق با ترتیب اصلی انتشار رده‌بندی و مرتب کنید. در غیر این صورت زبان‌آموز با سختی مواجه می‌شه و فکر می‌کنه مشکل از دوره هست.

این تاپیک مربوط به دوره« دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.

4 پسندیده

ترتیب درس‌ها که در پست قبل گذاشته بودم درست بود ولی سطح هر درس مشخص نبود. بنابراین، عکس زیر را مشاهده بفرمایید. ضمنا می‌تونم بگم که تعداد زیادی از درس‌ها در اپلیکیشن زبان‌شناس حذف شده‌اند.

4 پسندیده

سلام
ممنون از حسن توجهتون
حتما اصلاح میکنم
منتهی برخی از دروس به دلیل محتوای نامناسب حذف شده اند

5 پسندیده

سلام
همچنین ممنون از شما بابت سایت بسیار عالی و اپلیکیشن خوبتون. به خصوص از امکانات جعبه لایتنر خیلی خوشم اومد. توی ویرایشهای بعدی حتما جایی برای Phrasal ٰVerbs هم ببینید. اگه امکان اضافه کردن بیش از یک کلمه به جعبه لایتنر اضافه بشه، یه قابلیت جدید و کاربردی اضافه می‌شه و نتیجه کار عالی می‌شه.

3 پسندیده

سلام
رضایت کاربران برای ما در درجه اول قرار داره :rose:

در برنامه های آینده مون قرار داره
موفق باشید

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
تو این کامنت، با شات، نشون دادم که چطور، لغت یا فعل دلخواه خودمون رو وارد لایتنر کنیم.

4 پسندیده

سلام و عرض ادب
پیش از هر چیز از اپ بسیار خوبتون ممنونم

جسارتا می‌خواستم بدونم چند تا درس حذف شده؟
آیا در متون درس‌های موجود هم حذف یا سانسور انجام شده یا خیر؟!
دروس حذف شده اینقدر مستهجن بوده که برای بالای سنین بالای ۱۸ سال هم قابل استفاده نبوده؟!
امکان حذف بخش‌های نامناسب از دروس حذف شده وجود نداشته که ترجیحا کل درس حذف نشه؟!
امکان اینکه ثبت نام بر اساس سن کاربر انجام بشه وجود نداشته؟!

جدا از مساله آموزشی (که به نظر من این فیلتر کردن حتما به روند یادگیری لطمه میزنه.) من خودم به شخصه اصلا دوست ندارم شخص دیگه‌ای بجای من تصمیم بگیره که چه مطالبی در سن ۳۸ سالگی برام مناسب هست و یا نیست!!!

مسلما همه‌ی ما از فیلتراسیون فیس بوک، تلگرام،توییتر و بسیاری از سایتهای علمی رنج می‌بریم (که تازه اون هم دلایل سیاسی و امنیتی داره) پس فکر می‌کنم کاش به شعور و شخصیت همدیگه احترام بیشتری بگذاریم تا از کنار هم بودن بیشتر لذت ببریم.

مسلما این نقد من چیزی از ارزش برنامه خوب شما کم نمی‌کنه و نافی زحمات با ارزش شما نیست.

پاینده باشید.

2 پسندیده

آقا محمد

من درس ها رو خارج از زبانشناس دیدم …
بنظرم خوب کاری کردند. این سانسور، کاملاً بجا بوده. هیچ هم به یادگیری لطمه نمی زنه. اینقدر منابع جایگزین تو زبانشناس هست که می تونید از اونها استفاده کنید.

برای مسلط شدن، نیازی نیست که همه چیز رو کامل بخونیم.

وا لا من نمی دونم اِی جِی، موقع این درس ها که تو اوایل کارش برای آموزش انگلیسی بوده، جَو گیر شده؟! :joy: برای جلب مخاطب این کارها رو می کرده؟! :joy:

ببخشید آقا فرزاد من جای شما جواب دادم. :blue_heart::heart:

6 پسندیده

درود بر شما
و
ممنونم از محبتتون

به نظرم یکی از محاسن خوب زبانشناس داشتن یه جو دوستانه از افرادی هست که صادقانه بهم کمک می‌کنن و هدف مشترکی دارن.
سپاس بانو

:bouquet::bouquet::bouquet:

2 پسندیده

سلام

ما هم دوست نداریم.

اما مجبوریم :sweat_smile:

6 پسندیده

امشب به بزم خنده‌ی بی اختیار تو

افزون نمود گریه‌ی بی اختیار من

:pensive::cry::pensive:

امان از جبر

2 پسندیده

سلام

از راهنمایی‌تون سپاسگذارم

2 پسندیده

منظورتون دروس پایه هست؟
البته انگلیسی قدرت هم دروسی داره که آدم تعجب میکنه از متنش😅
که فکر میکنم چیزی از این دوره سانسور نشده

2 پسندیده

چند نفر در مورد حذف دروس نظر دادن که قابل احترامه. این را هم باید بپذیریم که این یک انتخابه و برای برخی مطلوب هم هست. خیلی از خانواده‌ها به خاطر کرونا بچه‌هاشون را به کلاس زبان نمی‌فرستند و دنبال راه حل جایگزین هستند. به نظرم زبانشناس، یک جایگزین بسیار خوب هست برای کسانی که به کلاس‌های حضوری اطمینان بیشتری دارند. من اگر می‌دونستم که زبانشناس روی محتوای دروس دقت و کنترل دارد، خیلی زودتر، برای دخترم اشتراک می‌گرفتم.

3 پسندیده

بله، همین دروس پایه هست.
بالاخره باید به زبانشناس هم حق بدیم که مجبوره تابع قوانین کشورمون باشه و تو این زمینه، محدودیت داره.

فکر نکنم چیزی از دروس قدرت رو حذف کرده باشند. چون همه سی درس، تو اَپ هست.

3 پسندیده

بله همینطوره
یک سری محدودیت هست همیشه متاسفانه
زبانشناس هم خوشبختانه سعی کرده همیشه استانداد ها رو رعایت کنه که برای همه قابل استفاده بشن دروس

ای کاش شما که کامل خوندید دروس پایه رو، برای دوستانی که قصد دارن کامل باشه دوره شون و چیزیو از دست ندن حداقل اسم دروس حذف شده رو نام ببرید تا خودشون برن دانلود کنن و کنار دروس پایه در زبانشناس استفاده کننن

2 پسندیده

یه مقایسه ساده با عنوان درس های اول این تاپیک و درس های موجود تو زبانشناس، خودشون می تونن متوجه بشن.
.
به دلایلی، من ترجیح می دم این کار رو نکنم …
اگر هم کسی خیلی اصرار داره، می تونه تو پشتیبانی درخواست بده یا از یکی از مربی ها بخواد.

3 پسندیده